Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim jestli uz to tu nekdo nepsal, ale pokud mate Crossfire (samozrejme ve Skyrimu nefunguje) tak RadenPro (http://www.radeonpro.info/en-US/) ho umi, klasickym trikem (Advanced tab -> MVPU mode na Alternate Frame Rendering)
  • Menu je imho lepsie ako bolo v oblivione, trochu trvalo kym som si na neho zvykol ale tab+e+r nie je az taka zla kombinacia, plus, tvare postav v hre su oproti tym co boli v Oblivione dokonale, takisto sa zlepsila aj animacia behu, postava uz "nekorculuje." Hra mi zatial spadla dvakrat, zakazdym pri quicksave, ale to nie je az tak strasne. A rada na zaver, chvilu mi trvalo kym som prisiel na to ze predmety/kuzla musia byt najprv vo favorites a az potom je mozne priradit im klavesove skratky. Plus este ma napada >> http://penny-arcade.com/comic/2011/11/09
  • Xykon
    Jak to vypadá s češtinou?
    • Neni. Jenom arabstina,madarstina,rec krovaku z australie a samozrejme cinstina. Jine jazykove mutace nejsou.
      • cestina je k stazeni na netu ..
  • Prave se mi pres steam updateoval skyrim...cekal jsem tak dlouho nez se to updateovalo, a kdyz jsem to zapl(behem updatovani to neslo zapnout), tak byl , a je, v anglictine. Pls nevite jak tam znova dat tu cestinu??? Diky za odpoved....
  • Nemyslim, ze by otresna grafika byla v tomto pripade zpusobena konzolemi. Na nich to vypada jeste tak o 300% hure nez na PC. Neda se to normalne hrat, jaky rozmazany, vyblity hnus to tam je. Nepripada mi, ze by to bylo vyvijeno s ohledem na konzole a pokud ano tak teda pekne blbe. Chtel jsem to hrat na PS3, pac prece jen v leze u telky je to pohodlnejsi, ale musel jsem prejit na PC, kde to je teda taky slabe, ale rozhodne o dva rady lepsi.
    • co ti brani lezet s gamepadem u telky i kdyz to hrajes na PC ?
      • tak komp neni zrovna designove zarizeni, co by patrilo do loznice vedle bedny :) to by zena fakt nerozchodila.
        • Cože? Existujou i trošku jiný skříně, než na který jsi možná zvyklej ty - designový skvosty, na který se její kamarádky budou ptát, když prijdou na návštěvu.. To z tebe jen mluví omezenost, né..
        • tak to si musis osetrit sam, poslat zenu na ozdravny pobyt do lazni nebo neco .. ale prenest jednu bednu ne o moc vetsi nez je Xbox (nemluve o tom ze se daji poridit i dizajnove veci, ktere by zapadli do loznice mnohem lepe nez nedizajnova konzole) na par hodin do loznice, nekam ji schovat neni zas takovy problem .. spis nez ze to nejde je to teda o tom ze se cloveku nechce :)
        • Záleží na skrinke, ak máš dosť peňazí, asi ťa prekvapí aké designové skvosty sú na trhu. Alebo ho jednoducho dobre skry. *1*
      • nevidis ze troluje ? ;]
  • Jsem totálně znechucen rozhraním. Nevím proč opustili klasickou obrazovku zobrazení hrdiny s inventářem, předměty atd. Prosím o radu, jak vlastně obchodovat. To co je v manuálu, vůbec nesouhlasí s tím, co je na obrazovce. Díky za radu na mail mislav@volny.cz
    Hra má nádhernou grafiku i atmosféru, nicméně rozhraní ji dle mého názoru značně degraduje.
  • není mi jasný jak taková hra co padá a má chyb jak máku může dostat 9a10/10 moc tomu nerozumím :o(
  • Mne ešte skyrim nedošiel chcel som poúytat na nazory labeo dojmy tak začnem-už viem že grafiku čiže kvalita alebo ostrost textur je skoro na pdobnej urovni ako oblivion čiže je stredna ale ja nemyslim grafiku ale aky svet,čiže popište lokacie,lesy,vyhlady,mesta,interiery,hrady,pustiny,zakutia ,žlaby ,vodopady ,oblohu, čiže umelcke spracovanie či je to naozaj ručne spracovanie ako to robi cd project a pyranha bytes alebo zas generovane bez atmosfery.A ešte ako posobi ta polarna žiara,či je tam dajake miesto s gejsirmy,zvierata a ten nordsky severansky prizvuk.Tieto deatily ma zaujimajy.Lebo v rokoch 2006 a 2007 vyšli ostre grafikce tituly oblivion,gothic 3 a zaklinač ten už nebol prekvapenie z hladiska ostorsti lebo vyšiel o rok neskor ale atmosferou ,umeleckou strankou sveta ma ovela krajši akopredchadzajuce menovane.Ale jedno je iste krajši les ako v zaklinačovi 2 som nevidel tak isto krajšie svetlo, vodu hrady a vyhôady terza nemyslim ostrost grafiku ktoru tiež ma ale deatialnu pracu ,vdaka
    • když člověk přehlédne nehýbající se stromy ve větru, je příroda a prostředí jako takové uděláno opravdu pěkně. Vzdálená krajina je mnohem lepší jak v Oblivionu.
    • Lawliet
      atmosféra je tip top od řek a udolí až po pohorí a vodopády *3*

      PS:borci.. nevíte proč mi nejdou ostatní shouty co mám naučeny ikdyž konzumuji draka za drakem ? *3*
      • Musíš si ho odemčít - v magii a v řevech na ten neodemčenej najedeš a dáš R, sebere ti to jednu dušičku a máš ho
        • Lawliet
          jéé no vidíš možná jsem přeskočil omylem nakej tutorial díky moc *3*
  • A pardon zapomněl jsem napsat hru Risen *16* *16* *16* To je omluvitelná chyba *1* *1* *1*
  • Ahoj,
    jeste nehraju, ale moc by me zajimalo jestli je invertar a denicek v PC verzi stejne jako v Oblivionu vyveden v provedni "font 100+" a predmety v inventari tak max. 4ks na obrazovku :-) Diky za info.
    • ne už jen 1 predmet na obrazovku, ale zas pekne velkej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit