Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno tak i pres tu grafiku sem se u te gamesy nejak zasek, grafiku jsem prekousnul a nakonec to hraju do ted :), ani bych nerek ze me to tak nakonec chytne jen ten zacatek je dost nudnej, ted sem vstoupil do klastera pro magy a zaclo to nabirat obratky, takze pokud prekousnete grafiku a par tech veci , nehybajici se stromy tak si nakonec myslim zahrajete v celku dobrou hru, sak jsme hravali na pixlech 8 bitech , takze tohle se da zkousnout :)
  • Hele, hraju to v rozliseni 2650*1440 a jedne casti monitoru mam velka bila pismenka ÚÁ Ň. Je to celkem velky a rusi to. Resil to uz nekdo?
  • Ja by som sa chcela spítať, čo mám robiť keď prídem do volákej jaskyne som tam s Delfínom a stím Esbernom a prídem tam a v stene je vyrezaná tvár chlapa a potrebujem sa dostať na druhu stranu lenže ako ? skušala som všeličo. Prosím Pomoc :) ďakujem
    • Nevím o co jde, ale pomocí napsání "tcl" do příkazového řádku se přez zeď zaručeně dostaneš.
  • Stalo se někomu, že po zakoupení vybavení domu se všechno instalovalo, ale pořád nemám alchym. laboratoř, a to jsem ji zaplatil 2x, všiml jsem si toho až po druhé platbě:-) Díky za info nebo tip jak to řešit...
  • no tak v kildu řekl jeho názor...nemusíte ho hned linčovat:-)

    jinak ty textury sou fakt nic moc....ale rozhodne me to nevadi zase si zahraju plyne 1680-1080 na high na 3roky starem pc:-)
    • sorry je to reakce na pripevek od martina ooops
  • Nazdar hoši mám menší problémy z grafikou nevidím oheň co plive drak nebo nějaka jasna světla co sem viděl na videiich tak tam jim to tam šlo a mě ne nevím si stím rady prosím nějakou radu
    • Častý problém, není chyba u tebe,ale ve hře jako takové, snad to bethesda do budoucna upraví.Pokud si trvas na tom, ze to potrebujes, nainstaluj si Skyrim znovu, me to pomohlo
  • jindra.veliky
    lol ta grafika je hrozna. hraju na medium a vypadato hur jak ten cod engine na kterej furt nadavate *1* *1*
    • Trolololo :D
    • Hairy_Ass
      Až bude mít CoD takhle obrovský naprosto otevřený svět s tolika možnostmi, tak si to srovnávej. A na medium říkáš, to abys si pomalu řekl mámě, aby ti k Vánocům koupila nový PC. *4*
    • Grafika na blízko není moc pěkná ale do pohledy do dálky potěší...
    • zas tak hrozny to byt nemuze, me by spis zajimalo jaka je hratelnost
      • jindra.veliky
        no ja jsem stravi lve hre asi 15 minut a z toho jsem hral 2 minuty a to jsem behal po namesti a nasledoval nejakyho popravciho cetare a celkem nuda. jak prvni mise v Crysis 2 jen behas a mackas co je zrovna potreba takze pro me nuda *6*
        • Udělej nám všem laskavost. Kup si lístek na Petřín, rozhlídni se po okolí a pak skoč dolů (pro jistotu hlavou napřed). Už mám těch tvých blbých keců (a rozhodně nebudu sám) dost.
        • Hairy_Ass
          To jsi se dostal teda daleko - tutorial bohužel o samotné hře moc nenapoví, jen co se dostaneš do první vesnice (Riverwood), tak to začne být tím pravým TESkem ( *15*). I přes občasné padání (hlavně v okolí města Whiterun) jsem zatím ze hry nadšen. Asi se prozatím na hlavní dějovou linii vykašlu a půjdu řešit občanskou válku, ve prospěch Císařství samozřejmě. *4*
          • Jazz
            Já s ním souhlasím, je to pro mě prostě pičovina.
          • Eurofanatiku!
            • Hairy_Ass
              Jsem tak trochu fanda do antického Říma, takže bych v tom nějaké eurofanatictví nehledal. *3*
        • Ringwraith
          Brácho ty nezklameš. *1*

          Moje mínusko ber jako pochvalu. *5*
        • MidnighT91
          Děláš si srandu ??? Prosím, řekni že tenhle koment nemyslíš vážně...
  • TES totálně zkonzolovatěl.... Skyrima po hodině hraní mažu z PC
    • Rozežraní zmrdi..., co jiného na to říct?? Asi neste hodni hrát tak skvělou hru. *16*
    • Hairy_Ass
      Že tam menu úplně ve všech případech nepodporuje myš, to je opravdu hrozné! *7* *15*
      • Jde mi o požitek z hraní.... Jestli chci moc, než si užít hru, tak jsem asi divnej. Nevím proč tedy většina pomalu nadává na grafiku, systém, GUI apod. blbosti. Když se stejně všechno motá o hratelnosti. A nepodpora myši (mé pravé ruky), mě jaksi omezuje..
        Čekal jsem daleko, daleko víc... Než jen dementní pře*eb z konzolové formy na PC, alá COPY and PASTE
        • Hairy_Ass
          Že si nedokážeš užít hru s tolika možnostmi jen proto, že musíš místo myši používat v menu klávesnici...inu dobrá, ale asi nebudeš mít originálku, když celou hru kvůli tomu zavrhneš, co? *15*
          • No jo máš xbox co?
            • Hairy_Ass
              Ne, PC - seš blázen, u hry jako je TES, kde je nejlepší moddařská komunita, si přece nebudu kupovat konzolovou verzi - ani bych neměl na co, heh. *15*
          • Tak tak... Možná až s tím komunita něco udělá a vydá fajn módy,tak se k tomu vrátím, ale teď nemám buhožel chuť
        • PS: užívání myši v tom jejich zesloněným "multi-inventáři" je šílenost
    • Cahir
      Pirát si tohle může dovolit, viď?
      • Jako ze musime kupovat zajice v pytli a komu se to nelibi tak ma smulu? *11*
      • Proč hned má být pirát nechápu....
    • Peníze vyhozený oknem, že? *3*
    • zacatek hrani me taky stval, ale prekousl jsem to a bavim se skvele... jasny, rolovani v inventari me netesi, ale co uz... je to TES.
      • Jenže já mám asi tu smůlu, že si fakt vytrpím na tom, aby se mi to hrálo krásně... Vyžaduji od toho, aby se to hrálo krásně a příjemně.... ne na pytel a divně
  • Mám problém u těch trpaslíků... Je tam obří koule ze který svítěj asi 4 světélka a já nemůžu přijít na to, jak natočit ty prstence napojený na 3 tlačítka. (není to snad vůbec chyba ve hře ale já jsem noob a nevím jak to udělat). Prosím odpověď.
    • Jestli myslíš rozvaliny Mzulft tak tam to nad tou koulí musíš buď zmrazit nebo zahřát (kouzlem) . Musíš to zkoušet dokud nebudou paprsky od těch zrcátek směřovat každej do středu jednoho z kruhů na stropě , pak můžeš jednotlivejma tlačítkama posunovat vnější , střední a vnitřní kruh dokud se ty paprsky nesetkaj .
  • MidnighT91
    Nějak nechápu co mají všichni proti inventáři, to jste tak neschopní nebo co ? naučit se v něm orientovt pro mě byla otázka 2 minut pouze za použití klávesnice, je naprosto přehlednej a z mého pohledu lepší než v oblivionu nehledě na to že je každej model plně 3D...
    • omg, je to jen konzolový paskvil... nic více. Inventář není inventářem ale je to humus, který jde mimo cokoli, co doposud bylo u těchto her zvykem. 3 D model je mi na nic, když si ho nemohu rotovat jako to ukazují na videích na youtube. zkoušel jsem snad vše a rotování mi prostě nefunguje.. *9*
    • Je to veľmi nepohodlné. Obyčajne si aj tak namapujem všetky dôležité veci na myš, ale to, že myška nefunguje v 90% gui ma teda fakt hnevá.

      Keď si predstavím koľko zbytočných "scrollovaní" a použití a/d/w/s som urobil v inventári počas 5 hodinového hrania až mi mráz behá po chrbte. A keď si predstavím, že by sa to dalo obísť jednoduchým kliknutím na item, ktorý chcem vybrať...

      Dúfam, že na to čoskoro bude nejaký mod. A bethesda má za to u mňa zlé body - a zdá sa, že aj u mnohých ďalších ľudí. Je smutné, že tie konzoloidné tendencie v pc hrách sa v poslednej dobe šíria viac a viac.
      • Ja mam koupenou CZ verzi v Xzone a na vsechno mi jde v GUI klikat, takze nevim jestli toto neni problem treba jen nekterych verzi Skyrimu?

        Jinak u me vsechno super, prekonalo to moje ocekavani a hrajem to zatim nonstop :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit