Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no realismus v cod vs. bfbc2 je asi podobnej rozdíl jako bfbc2 vs arma!
    u CoDu se nedá o realismu mluvit ani trochu - to je arkáda jako prase
  • Me to teda pobavilo,prislo mi to trefny :-D.Ale chapu ,ze pravoverny cod ochrance to moc asi nepobavi :-D
    Jinak vazne nechapu to vecne dohadovani jestli BC nebo COD,me osobne prijdou obe jako blbiny,zlaty bf1942 a bf2 :-D
    A tec cod a bc maniaci me uminuskujte prosim :-D
    • BF2 je luxusní, nevím, jestli mě baví víc BF:BC2. No každopádně se těším na trojku :)
  • Takova urazka COD . Paneboze .A pak reklama na upne trapnou hru ktera CoD nesaha ani po kotniky.Naka scifi sracka ktera se nijak neproslavila a ted urazi jednu z nejznamejsich her. *11*
    • Ale jdi ty tak si to tak neber. Maminka ti možná koupí další CoD.
    • Ysquanir
      Troll.
    • Neproslavila? Bulletstorm ještě ani nevyšel.

      Nesahá ani po kotníky? Demo Bulletstormu jsem dohrál už asi 10x a pokaždé jsem přišel na nějaký nový způsob zabití. o něčem takovém se nějakému CoD může jen zdát.

      Btw. tvoje šeština je ftipná.
    • No teda, ty to musíš brát nějak vážně! *1*
    • ono se ani moc snazit nemusi,cod se paroduje v poslednich dilech samo :-D
  • trefné... nikoliv však zábavné... tak by se celý tento počin dal shrnout *6*
  • Lol nejvíc se mně líbí "Entering real-life war scenario" a vlezete do tunelu ze dvou zdí. *1* Jak příhodné pro CoD.
    • Ono je hlavně sranda, že si EA vzali na mušku CoD, což je jejich hlavní konkurence, ale sami takovéhle hry vydávají. Ale jinak tendleten typ her vtipně vystihli, to zase néé že ne.
      • Co pořád máte s tím EA? Tohle mají na svědomí Epic a People can fly
        • Kromě výrobce existuje i zadavatel. *3*
          • Ale blbost, zkrátka už ta sláva, nadšení a přesvědčení majitelů Black Ops o sérii COD už sere i vývojáře.. Tak si z nich někdo konečně udělal prdel na profesionální úrovni.. Velmi povedenou.
            Mimochodem, nebyl tu na tiscali nedávno článek o marketingové spolupráci EA a Activision?
            • Spolupráce EA a Activision? To asi špatně viděl...
  • vsimli jste si ceskych a slovenskych napisu na bednach v mistnosti s vetvickou?
    http://img18.imageshack.us/img18/351/58107498.jpg
    • Nevšimli, dobrý práce *4*

      Je tam napsáno žampiony zavařené ve ******* slaném nálevu.
      • *** = mírně ?
        • nevím, to slovo fakt nedokážu přečíst. Ale mírně by to mohlo být. jinak na té krabici je psaná i nějaká adresa firmy. takže by to bylo klidně žalovatelný, protože to vypadá že to odněkud použili. *1*
          • jj, je tam firma Gaston, Zlin
            • Joha
              Ale ono je to tam dole aj po Slovensky :DDD Zatiaľ Bulletstorm vyzerá dobre a oveľa lepšie ako nejaké poďobané CoD... *minusy, minusy, minusy...*
            • Konečně někdo udělal radost i nám čechům s hrou (nemyslím čechy jako prygl, ale jako celou republiku. ja su jinak moravak jak brno :D )
  • misho8723
    Jedna z najlepších paródií posledného času a to nielen čo sa týka herného trhu. Celý čas, čo je asi tak 5 minút, ako som to hral, ma neopustil úsmev. Toto sa nepodarilo žiadnej filmovej paródií už pekných pár rokov (okrem Trophic Thunder). Ak sa voči tomuto dáko trápne ohradia ľudia z Activision, tak to bude vrchol už :) Ak si mám vybrať zlo, tak si vyberám to menšie a to EA.
    • souhlas...taky volím EA, ale parodie se mi vůbec nelíbila...a to proto, že je zaměřená jako reklama na Bulletstorm...což je uplně jinej styl...nevim jestli je zrovna moudrý posmívat se CoDku...spíš bych bejt tvůrcema vydal demo, který prezentuje kvality jejich hry (jestli se nebojej toho, že by to lidi zavrhli) ať se ukáže jak to s tim teda je a jestli to opravdu stojí za to (mě to přijde jako kopírka Dukea)
  • Dohráno...ok, možná to dobře paroduje nesmyslnost některejch misí, ale jinak ubožárna...chápu, že pro vývojáře hry, která se na první pohled jeví jako Duke Nukem na LSD muže bejt střílení z M4A1 celkem nudná záležitost, ale to nemění nic na faktu, že by ani nedokázali udělat hru s podobně chytlavou atmosféru jako CoD...
    ...daleko víc mi to připomíná parodii na Battlefield: Bad Company 2, kterou mám sice rád, ale obsahuje přesně ty klišé a blbosti, který se tady parodujou...
    • ...jako třeba záporáka s ruským přízvukem, stejně koridorový mise atd atd...
      nejvíc mě pobavilo to o cutscénách, kdy nemůžete zastřelit parašutistu...pokud si pamatuju dobře, tak už od MW 1 se daj sestřelovat lidi vyskakující z heliny, takže tenhle vtípek jel trochu mimo...
      ...jistě to pro některý z Vás může bejt zajímavý, ale dejte mi 10 minut a já vymyslim daleko trefnější, vtipnější a míň urážející parodii na CoD...
    • Jasně, CoD přece VŮBEC neobsahuje koridorovité úrovně, spoustu mega explozí a pofidérní skripty. Né, vůbec, dík žes na to kápnul!!
      • LOL co tak vyjíždíš...jistě, že CoD je koridorovka...to ví i člověk s jenom prodlouženou míchou.
        Mě jde o to, že kdyby tyhle tvůrci vydali hru se stejnou tématikou jako CoD a povedla se jim bez oněch "problémů", tak by ji mohli parodovat...ale tohle je jakoby se Kevin Sorbo smál Harrisonovi Fordovi za to, že neustále dělá ten klišoidní úsměv stranou nebo jako kdyby tvůrci NFS Undercover parodovali Mass Effect (chápeš? jakože dělaj uplně něco jinýho a něco jako ME by nikdy nedokázali)...jo, jo, kritizovat umí každej, ale málokdo na to opravdu má :D
        CoD se nezastávám a neříkám, že je série perfektních her...ani náhodou, ale rozhodně měly vždycky poutavej příběh (i přesto, že to byly většinou kraviny) a aby je kritizovali nějaký lamy(ok, vydali GoW, tak to zas takový lamy nejsou *1* ale stejně se jim to tolik neprodávalo), co o tom nemaj ani páru...sorry ale tohle neberu...
  • Nevím no, ale to bla bla bla mě hrozně rozesmálo, pač to sem cítil už dlouhou dobu.. :D
  • Nějak zvlášt vtipný to neni,spíše taková zajímavost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit