Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    Hráči se asi zbláznili. Ale nechme jim to. Je svoboda názoru.
  • To vybírala nějaká hašiš bába ?
  • Definitivní vítezství sraček nad lidstvem v odvětví počítačových her. Gratuluji vítězům! :)
  • Souhlasil bych tak maximálně se 3. místem. AC 3 je dobrá sr*čka a FC 3 bez DX11 je těžce nedívatelný. (zajímavé, že Bioshock to i s 9 dávám obstojně). Jinak to hlasování, kde nehlasovala veřejnost je jiná liga. Xcom mě sice nebaví, ale hra to je určitě dobrá. Jinak jsem hlasoval podobně.
    • pravda budiž řečena
  • Vyhrálo to AC3, ale pro jednotlivé platformy nebyl ani v top 3 (((:
    • janchor
      Jednotlivé kategorie (a tedy i platformy) volili novináři, hru roku veřejnost.
      • regant
        tady vidíme, že aspoň novináři mají nějaký vkus
  • Respektuji volbu hráčů, ale AC III do jisté míry ukazuje, jak jsou dnešní hráči "zdegenerovanívelkými velkými značkami značkami. A možná trochu líní zkusti něco "ostřejšího". Je to dané zřejmě vývojem, kdy už se nikdo nenamáhá vytvořit něco nového nebo aspoň známé mechanismy inovovat. Prostě sázka na jistotu. Což studiím nelze moc vytknout, protože experimenty přinášejí občas krach. Osobně jsem AC III v polovině vyplnul a už se k němu nevrátíím, protože je to nejslabší díl série v mnoha směrech. Také si za rok zahraju 2-3 mainstreamové hry, ale skoro nic mi nepřínáší. Už se prostě nennechám tak snadno opít rohlíkem jako před deseti- patnácti lety. I proto děkuju za nezávislá studia a starší hry, které si mohu kdykoliv naistalovat a znova záhrát.
    • Omlouvám se za chyby :), dělám víc věcí naráz.
  • po zběžném pročtení diskuze mám jen jednu otázku: kdo pro toho hašišáka teda hlasoval? *1*
  • jak je mozny, ze "nejlepsi hra roku" se neumistila v zadne top 3 pro jednotlive platformy?
    • firebug
      Pokud to dobře chápu, tak hráči volí "jen" hru roku (bez ohledu na platformy, na které vyšla). Ostatní kategorie, a umístění konkrétních her v nich mají na svědomí novináři (jmenovitě tito: http://www.booom.cz/porota/).
      • ..a jo, to ale vysledky pak vypadaji trochu nekonzistentne ... meli jeste udelat hru roku podle novinaru.
        • firebug
          Podle mě by bylo nejlepší, změnit pojmenování kategorie ze "hry roku" na "nejoblibenější hra roku". Nebo za název hodit závorku, že volili hráči. Je v tom vážně lehký zmatek...
      • janchor
        Ano, tak.
  • KIMCID
    zajimavé je že všechny AC vyšli na těsně před koncem roku a vždy vyhrajou??tady něco smrdí.
  • KIMCID
    nevim kdo tomu dával hlas u mne jasně loňskej rok vedou Dishonored,Mass efect 3,Far cry 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit