Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrou roku je pro mě jednoznačně Faster Than Light. Strávil jsem u toho nejvíc času a zažil nejvíc adrenalinu, nedá se říct o nemastnym neslanym AC3. Sorry fans.
  • Keyz
    Klasika, jako v USA.
    *11*

    - Proč to nevyhlašuji odborná porota ale lidi?Lidi často volí to co se nejvíce prodává a není to nejlepší.
    • Cosi
      Vše krom hry roku podle hráčů bylo zvoleno na základě hlasování novinářů.
    • sleepless
      Je přitom zajímavé, že nejvíce prodávanou hrou u nás bylo loni dle všeho Diablo III a v první pětce není. Do značné míry s tebou souhlasím, ale zrovna Diablo III je pěkná výjimka.
    • spoock
      Taky si myslím, že hlas lidu je dost deformovaný, lepší kdyby to odhlasovali z herních médií, takhle to bude vždycky jen fraška.
  • Viktor_H
    Tak tady je krásně vidět, jak je ta naše herní komunita minoritní, až zanedbatelná skupinka... Pár stovek nerdů si poplive nad CoD, Assassin's Creed a dalšími, načež jsou rozmetání miliony anonymních mainstreamových fanoušků... Proč z toho mám určitou perverzní radost, přestože sám nad tou anketou kroutím nevěřícně hlavou?
  • Rhulad
    Všechny první tři hry jsem hrál a ani jednu jsem nedohrál :D... tak nevím asi je problém ve mě
    • Jsem na tom úplně stejně,ale nejdál jsem došel v Assasinu *1*
  • Tak to jsme opravdu hodně klesli.
  • Tahle primitivni komedie pro masy, je opravdu tragikomicka ...
    • mnohem tragictejsi je ze tahle pracka na prachy se stane hrou roku hmmmmmmm to vypovida o narocnosti dnesni herni sceny.
  • spoock
    Boom mi připomíná Zlatého Slavíka, kdy to vyhraje Gott, Bílá a ten zbytek.
    • Corvus
      Jo, bylo to až tak špatný? Doufám, že se někde ve předu umístili kucí s Botaniculou... Strašně se těším na nový trailer Samorostu a stejně tak doufám, že novináři měli soudnost a zahlasovali pro Dishonored :) Asi mám velice naivní představy, že? :)
      • jj Botanicula taky neco vyhrala
  • Corvus
    Včera jsem to bohužel vzdal, protože aspoň u mě (nevím jak u ostatních) byly lagy zvící velikosti Jupitera. A to jsem se těšil, že si "vynahradím" úterní podcast, který bude dnes (?). Bude z Booomu záznam? Děkuji za informaci.
    • Ja na tom byl uplne stejne.
  • Už jsem ze zdejších přízpěvků vypozoroval že 1. místo dostalo (nepochopitelně) AC3 a že 3. byl Dishonored, ale nevíte, jestli jsou někde vyvěšené kompletní výsledky? Na stránkách Booom jsem to nenašel
    • ... sem duha, už jsem to našel :), byl odkaz na těch stránkách ankety Booom
  • fail, doufam, ze to byl posledni rocnik..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit