Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže sečteno podtrženo, hlavní cenu vyhrál assasins creed 3, jehož tvůrci udělali to samé jako posledních několik let a přidali nového hrdinu který se stále tváří že má hnědý poplach ale ta hra je přece super, vybojujete americkou revoluci tím že mávnete pěchotě aby vystřelila. No nekup to! Kde je Max Payne 3? Kde je Hitman? Kde je boží FTLko?
    • firebug
      AC3 je vítěz podle hráčů? Teda zklamanější bych byl jedině kdyby to vyhrálo poslední CoD (v pořadových číslech už mám zmatek)... To jako vážně?!
    • AC3 je velkej omyl, souhlasím tady s chlupatou dekou.Většina českých hráčů jsou asi vypištění teenageři kteří se koukaj na letsplaye a když je hra krvavá je to pro ně plus.
      • Alespoň že ten Dishonored je třetí.
    • Cosi
      Hráči mě překvapili s až pátým místem pro Call of Duty, ale zklamali vyhlášením hrou roku Assassin Creed 3.
      • Najmenší spoločný menovateľ rozhodol *6*
  • mohla by podcastu *1*
  • coze to bylo za tu dlouhonohou hostesku ? :)
  • Ma tohle vubec smysl? Nekdo se stim pipla, stravi nad tim mraky casu a vyherci se chovaj jak h_vada a nejsou schopni ric poradne ani vetu. Spis me to prislo ja parodie. Ti dva co to uvadeli si zaslouzi pochvalu a tym ktery tohle cele pripravil taky. Ale tem co dostaly cenu, skoda mluvit.
  • Umaroth
    Ta moderátorka byla hodně tragická !
    Nechápu proč tam za tu ženskou část nebyla třeba Alžběta T.
    • spoock
      Alžbtěta? Mi ta slovenka přišla daleko příjemnější, z Alžběty mám vlka na zadku, nezlob se, ale její pubescentní narážky jsou tragické, jsem si ji musel odepnout i z twittru. Trojanová ty hry hraje, ale stejně tomu rozumí jak koza petrželi.
    • Byt moderatorem GGG + Trisska, budem se víc bavit *1*
      • Cosi
        Za Českou republiku snad Bob, ne?
        • Tak mě předběhl kolega :D
          • No hej, mali pozvať odborníka *1*
        • Ten mal odovzdávať cenu za najlepšiu českú lokalizáciu. *1*
    • Nemyslím si, že bola úplne hrozná. Obaja moderátori boli takí priemerní.
    • Co by tam dělala asi tak Trojanová? To samý, akorát vystaveno v blond.
      • Umaroth
        Já ti nevím, ale Alžběta aspon hry hraje a vyzná se v nich....
  • Cosi
    Tak už víme, kdo bude zítra v podcastu *4*
  • Vávra \m/
  • Ten Stream je ale velmi dobře připraven...přeskočí nebo se zasekne vždy v nejhorší možné chvilce.
  • Cosi
    Nejlepší překlad Assasins Creed III přes ty chyby a nepřesnosti a věty nedávající smysl? Škoda, že nebyly započítány i amatérské překlady.
  • Amylee.Anderson
    No, kašlu na to po pár minutách, nedá se na to koukat :( Nedozvěděla jsem se skoro nic. Jenom, že v Bonuswebu dělá drogovej boss.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit