Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    HL3 only on VR! no tedy to by nechtěl asi nikdo no. *7*
  • Kdžy jsem videl co vsechno spatnyho a vlastne nic dobryho ho potkala za tu dobu tak to udelam stejne jak ten co je podvedl nea a morfea za vymenu za skvelej život v ty iluzy života :DD sry no, ale jejich ráj neni nic pro me :D
  • Nedá mi to a přiživím se na těch konspiracích o HL3. Popravdě pokud kdy byla ideální doba k ohlášení HL3 je to spolu s přístrojem na VR. Když se vrátíme k HL2 co o tom víme. Hra byla revoluční především aplikací gravitace do hry, byla v podstatě průkopníkem v této oblasti. A proč dosud nebylo HL3 oznámeno? Možná, že vzhledem k hypu jaký se kolem hry vytvořil, si vývojáři uvědomili, že jednoduše nemůžou vytvořit tak dobrou (revoluční, ...) hru aby ji hráči opěvovali jako předešlé díly HL 1 a 2 (jednoduše by to byla vždy určitá vykradačka konceptů, které už někdo někdo použil).

    Tím se vracíme ke konceptu VR. To je odpověd na HL3, jak ji udělat natolik revoluční aby se na ní vzpomínalo stejně jako na předešlé díly a být opět průkopníkem. Je důležité také zmínit, že HL2 vpodstatě rozjel digitální distribuce (ke hraní byl nutný steam). Tudíž, pokud má jediná hra, jediná značka, na světe sílu, rozjet a přinutit lidi koupit zařízení VR, je to HL3. Řekněme si na rovinu, kdo by si nechtěl zjistit více, případně zainvestovat do zařízení VR, když by věděl, že na něm výjde HL3!

    Takže je to jasné, HL3 confirmed!!! *14* *14* *14* *2*
  • A co teprv, až přijde doba VR s neurálním napojením, to bude degenerace... Ale to péčko *14*
  • Rejsek
    Doufal jsem, ze tohle nevznikne driv, nez budu mit deti :-( Nebudou si chtit hrat s normalnima hrackama, kdyz to budou mit "realnejsi" primo na palici. Coz je sice fajn, ale vyrostou z nich zrejme jedinci bez fantazie :-( Na co litat s plastovym kverem po lese v ruce a strilet imaginarni nepratele, kdyz muzou sledovat jak se jim primo pred ocima rozleti borec na sra*ky. Je to fajn a my na to jeste koukame jinak, ale mam trosku strach, co to udela s dalsi generaci. Nemejte me za blazna, jen tak trosku filosofuju....ale zkuste se jen obcas podivat kolem sebe, kolik lidi ma tlamu nalepenou na smartphonu :-) Jak prohlasil Simon Phoenix (Wesley Snipes) ve filmu Demolition man: "svet se stal vlastni zku*venou karikaturou ze sci-fi filmu" ....A ono se to pomalu docela vyplnuje :-)
  • Šílenej obrázek *8*
  • Naco nad trymto vobec debatujete, ved napisal ze je tupa koni hlava
  • Schvalne ze kolko to na FB dostane likeov. *1*
  • Mart9
    Bravo, jdi se vycpat Ocule.
  • No jo... vypada to ze budes mit zase pravdu :D
  • walltar
    Utáhne, protože snížíš trochu detaily... Stejně je přes ten Screendoor a nízké rozlišení neuvidíš.
  • A myslis ze to takovy rozliseni v 90 FPS fakt utahne treba u Elite? Moje PC se u rozliseni 2550*1440 docela dost zadejcha.
  • walltar
    Teď tohle http://www.czc.cz/18739krrd4g3tac29vcr5d12r8/seznam
  • co máš za PC?
  • walltar
    Ani ne ... Není to zase o tolik víc, než DK2 (960 x 1080 per eye) a to zvládne i moje PC.

    Ale pokud by někdo udělal 4K verzi, tak už by si musel každé oko renderovat jednou GPU.
  • třeba by tam byl multiplayer že by ti někdo přišel do místnosti a ty bys ho viděl jako postavu ze hry :D
  • To vypada ze jeste budu potrebovat 1x PC per eye :D
  • walltar
    1200 x 1080 per eye
    90 hz refresh rate
    110 degrees FOV
    3 ms pixel persistence
    360 inside-out audio tracking
    Wireless hand-tracking hardware
    Headphone jacks on either ear side

    http://gamesided.com/2015/03/01/vive-virtual-reality-htc-valve-coming-year/
  • walltar
    Našel sem obrázek vnitřku ...

    https://cdn2.vox-cdn.com/thumbor/U2joIdumv4l0TTQ5B0W7mh1bTRU=/1020x0/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3460426/vs03-02_0915cxs.0.png

    Tohle by mohlo poskytovat větší zorný úhel. Mají větší čočky, než OR a používají jak to vypadá Fresnelovy čočky, což je zajímavé rozhodnutí. Teda soudím podle toho vroubkování.

    Ale když to porovnám s Crescent bay ... http://i.imgur.com/zlL9QXtm.jpg
  • walltar
    Jo to já četl taky ... ale Obrázek zařízení nesouhlasí s tím co má dělat.

    Takže proto sem napsal: "pokud ty obrázky ukazují skutečné zařízení"

    Pokud to ve skutečnosti bude vypadat jinak, tak možná ano. Tvar předku jasně ukazuje, ža tam budou mít ty dva displeje na výšku a ten krček co máš na hlavě zase říká, že na boku asi mít monitor nebudeš, když tam máš plastovou trubku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit