Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To tak podle zpráv z tisku vypadá vždycky že se na něčem usilovně pracuje... v Brně firma Hra01 několik let "vyvíjela" jakousi tajemnou AAA hru, vycházely o nich články v game magazínech i novinách, ale ve skutečnosti ta firma nikdy neexistovala. Zakladatelé měli jen promo pro producenta, a když tři roky žádného nenašli tak firmu típli. jejich stránky jsou kupodivu stále online - hra01.com
  • v-v-votom to je. dej do gůgla vávra 100 důvodů proč nenávidím skyrim *15*
  • posila
    Dokud nema na to, aby to cele zaplatil sam, vzdycky se muze stat, ze to bude muset udelat jinak, nez by si sam predstavoval.
  • *15* Taky jsem zvědavý, hlavně na ty výmluvy kdo může za to že to pan Vávra nemohl udělat jak chtěl. Tedy, pokud to kdy vyjde.
  • delal jediny clovek, *2*
  • To spis rovnou trilogie Boží bojovníci od Sapkowskeho, ta se odehrava primo behem husitskych valek a stylem je Zaklinaci dost podobna :)
  • 100+ důvodů proč tuhle hru nesnáším i když ještě nevyšla:
    1.Daniel Vávra,2.Daniel Vávra . . . 101.Daniel Vávra . . . . *1* *1* *1*
    Tak sem na tebe zvědavej fešáku,s čím se vytasíš.Pamatuj na to,že po tom co si napsal o Skyrimu ti bude hodně lidí koukat na prsty.A jestli to posereš,budeš všem pro smích *1*
  • Ja som si myslel že na tej hre sa pracuje už dosť dlho ale je to skôr asi v počiatku vývoja ,no ale nieje to až také zlé čas ide vždy rovnako a keď to vide v roku 2015 myslím že presne 600 rokov od smrti Jana Husa, no ale zaujímave je ako budú vyzerať tie autentické lokacie, proste keď to má byť historická poriadná autentická príbehová hra tak v inšpirácii ma jednoznačne napáda zaklínač -proste genialná autenticky stredoveko, detektivno, politicko príbehová RPG/Adventúra. Len nie akcia ako Dragon age tp je ten rozdiel.
  • Tikov
    Rádo se stalo *3* To není míchání, jen jsem špatně pochopil tu výtku s palcátem (ono se není co divit) jako pokus o nadřazení magie jako něčeho free-cool-in co nelze nahradit běžnými prostředky mezilidské komunikace. Lze- viz můj příspěvek s píšťalou a lapiduchem.
    Mimochodem je málo rozlišovat na blízký boj a boj na dálku- doporučuji skouknout charakteristiky avatara z M&B (konkrétně vrhací zbraně, luky, kuše a jednoruční, dvojruční, dřevcové zbraně).
  • Jasny. Jsem rad, ze mi to konecne nekdo vysvetlil *1* Jak muzes plest melee. combat system, projectile class a pod. nechapu dodnes *1*
  • nextgen konzole hra, a já myslel že to bude nějaká indie rpg s grafikou diabla 2 :D:D
  • Pán má recht. Vydavatelé chtějí hry jednoduché na vývoj i na hraní. Nechcou hry jejichž vývoj se 3x protáhne a ve finále je bude ochotno hrát 5% hráčů. Patřím mimochodem do těch 5%, mám rád propracované věci, jako se dělaly před rozmachem konzolí.
  • A kdo by hrál hru, která se odehrává na území současného Íránu (Prince of Persia)?
  • No, máš možná pravdu. U nás jsou husiti oslavovaní, ale v cizích zemích pokud se o nich doslechneš jsou považováni za středověkou alkajdu - asi oprávněně, byla to náboženská bojovná sekta, nikoliv národní osvoboditelé jak se nám snažili ve škole namluvit. Nicméně, pokud to kdy vyjde, o čemž pochybuju zřejmně to bude "husitské rpg" s dvouručákama, válečnejma palicema, kouzelnejma lukama, lektvarama, magií a přepínáním mezi hmotným a magickým světem (neuskutečněné RPG altaru), prostě historické rpg jak vyšité *15*
  • Tak to bude muset být opravdová pecka aneb jak říkají v emerice "blokbástr". Jinak si nedovedu vysvětlit, proč by kdo chtěl čekat 3 roky na "nějakou hru". Držim vývojářům palce, ať se paní Maláčová nezačne nudit a mít pocit toho, že to je k ničemu ještě dřív, než bude alespoň beta ;)
  • Jen tak by the way... platy se vzdy uvadeni v HRUBE MZDE, cili superhruba je jeste vetsi a cisty plat mensi, at tu neblejete uz svoje uvahy :X
  • Ty nevYdis!
  • Daniel tu odpovida a prave ze vzdycky bez registrace. Sam ve Fight Clubu rikal, ze je linej se prihlasovat.
  • Tikov
    Snadno- místo mága léčitele a kouzelných bylin tam dám lapiducha a léčivé byliny, místo fireballu píšťalu, místo... co vlastně krom léčení a boje na dálku dělají ve hrách mágové?
  • Daniel tu neodpovida, a kdyz ano tak z registrovaneho uctu. Vetsinou o clancich jen pise na Twitteru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit