Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Herní mechanismy nebo herní zasazení? Jestli máchám palcátem nebo metám blesky je z pohledu herní mechaniky to samé, ne? Jen to na oko vypadá jinak.

    Tikov na to kápnul. V zásadě je jedno, jaké je pozadí ve hře, důležité je, s jakými nápady vývojáři přijdou, jakým způsobem hru pojmou, čím ji prodají. Jistě: někdo prodává tématem boje dobra proti zlu, fantasy prostředím a tak dále. Jenomže postrádá-li taková věc samotnou herní náplň, originalitu, kdo pak bude hrát hru bez obsahu? Nikdo. Samozřejmě, že existují bezobsažné výjimky, které si na sebe vydělají. I to může být koneckonců případ hry od Warhorse, že ano? Doufám však v první variantu.
  • Jak muzes michat magii ve srovnani s palcatem? *1* Herni mechanismy jsou naprosto odlisne.
  • Tikov
    viz má reakce někde vzadu- kdo si koupí hru o Tamrielu, Azerothu, Hyrulu, Albionu, Calradii, Marsu, ... ?
    Zasazení do skutečné historické epochy je jen berlička pro vývojáře (s tím, že na ně za rohem čeká chlap s hitoricky relevantní palicí)
  • Já nechci házet na nikoho sra*ky ale řekněte mi kdo kromě nás Čechů si koupí hru o husitských válkách. Nwm, nwm. A nechápu jak to můžou vyvíjet na další generaci konzolí když ty určitě ještě nejsou ani hotové, ve vývoji jistě, ale hotové určitě ne
  • Kluci tady je moje verše.

    Pěněz hodně,času stejně,
    Vávra se bez chyb neobejde,
    Na jeho RPG čekáme,bůh ví jestli se dočkáme,
    do toho roku dlouhá doba,na konci roku přijde zhouba,
    A však jestli přežijeme,Vávrovej RPG si zahrajeme,
    Jestli tam budou záchodky,štastný budeme navěky,
    Vávro Vávro je to tak,Víme že jsi vousatej chlap.
  • Taky jsi to mohl odpovědět ty !
  • OMG nikdo neví kdo to je a kecat to tady bude všichni tu jsou prej dmt lamy no necháte si to líbit? !!! *8*
  • Neboli na hrej.cz jsou vic offtopic *15*
  • Asi to bude tim, ze Vavra zacal psat ten jeho haterskej sloh hlavne sem s nekolikamesicni tradici *3*
  • Tikov
    Oboje má své pro a proti.
    V SP jde spíš o správná rozhodnutí ve správnou dobu a bitvy jsou po určité době spíš nudná nutnost (pro nízké levely je adrenalinový zážitek i střetnutí s 20 lootery), takže je nutné hrát na notu "jak skvěle jsem to zlikvidoval celou Swádii během 14 dnů" a "kolik tisíců mi týdně přibývá na kontě".
    V MP jde jen o skvělý soubojový systém.

    Na druhou stranu- je třeba, aby ještě někdo kanibalizoval na M&B principech? Na začátku prosince byl ohlášen nový díl (a doufám, že to bude opět obrovské posunutí) a Paradox před létem vydá War of the Roses od Fatshark, která inspiraci M&B uznává, ale chce to zkusit po svém.
  • mr black?může mí někdo říct kdo to je? *1* nějaká tlama?
  • Pan_Klobouk
    Je to zvlastni a mozna to nekoho prekvapi, ale nas zajimaji hlavne vysledky. A posledni co jsme si mohli zahrat, byla prvni Mafia. Mafia II byla kdysi davno mozna skvela (na papire), ale to co predloni vyslo, uz s ni nema mnoho spolecneho. A ani dalsi projekty tak nejak nedopadly, na coz jsou ale v 2K Czech (a predtim IS) experti. Traduje se mnoho veselych historek. Takze co uzasneho dal svetu Dan Vavra, vyvojar? Mozna byl u vseho, jako Forrest Gump, ale...

    Jak bude vypadat hra Husita Vavra samozrejme nevime, ale uz ted je jasne, ze to bude RPG lepsi nez Skyrim i Zaklinac 1+2. Musi byt, jinak to ani nema smysl. Kazdopadne drzime palecky.
  • Tikov
    Klendathu z Heinleinovi Hvězdné pěchoty, v původní RTS byla a předpokládám, že v tom FPS se taky objevila.
  • 13_11
    Je kouzelné, jak na „stejnou“ zprávu reagují čtenáři Games a Hrej. Zatímco tady se propírá Bakala, nekalosti a Vávrova nabubřelost, na Hrej se od husitství přesunuli k architektonickým slohům.

    Mimochodem, Xspy, high five! – taky jsem tu diskusi pokořil.
  • Kéž by byl profi dabing. V tom by ta hra byla zcela výjmečná. Nároky na úspěch nejsou u nás zas tak velké, nicméně rok 2015 je stále dost daleko. Snad se hra dočká vydání.
  • @Milabr Víc básniček prosím! *1*
  • Vždyť JD píše na eurogameru, tohle napsal Petr Poláček vy dmt lamy!
  • a kdo jsi ty lamo *15*
  • Doufám, že to odpověděl opravdu Daniel. *5*
  • Koukám, že pán je znalec, byl u všeho co jsem dělal a tak přesně ví jak to bylo a zároveň má telepatické schopnosti, protože mi vidí do hlavy a přesně ví co mám v plánu a jak to budu dělat. A teď tu o perníkový chaloupce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit