Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zvedav,mam i5 3570k, GTX 680 Gigabyte a 2x4GB RAM. Snad to rozfacham na ultra pri 1080p *1*
    • a vlastne co by ne?? ULTRA Nastaveni je i s maximalnim vyhlazovanim hran (16x) a me staci jen 8x pac v tom neni vubec zadny viditelny rozdil a vykon se hnedle vyhoupne o 10 a vice fps
  • No jestli kvalita grafiky dostojí systémovým požadavkům, tak to bude krásný výsměch konzolím a jejich omezenému hardwaru. Naposledy to bylo myslím u PS3 a Crysis, který ukázal, že konzole si o výpočetní síle PC můžou nechat jen zdát.
    • Myslis ten Crysis, jak se o nem pc troubove dlouho tvrdili, ze to by na konzoli nikdy nemohlo byt a pak to na tech konzolich vyslo? Tak to je opravdu velmi trefny priklad :-).
      • to ze Crysis 2 a 3 bezi i nakonzolich neznamena, ze tam vypada stejne dobre jako na PC *3*
        • Jack1947
          Ne , ty einsteine tady slo o to ze i konzole to zmakne a ze engine byl precenovanej tehdy . Je jasne ze na pc , to vypada jinak a lip jenze tehdy si to skoro nikdo nezahral ( kdyz jo tak byl rad za 20-30fps) , jestli to je podle tebe dobre tak jak myslis no.
    • Jack1947
      Takze chces zase otevirat PC vs. konzole ? Zzz.. *7* *6*
  • _DAVE_

    Teď tě nechápu.. Kdydych u těch karet zakázal SLI tak se VRAM sečte ? Já myslel že když 2 karty tak jedině přes SLI jinak to fungovat ani nebude
    • Keyz
      Jak zakázal? Když máš SLI tak VRAM se nesčítá a nebo můžeš mít jednu kartu pouze na fyziku.

      Když vypneš SLI tak máš přece jednu kartu s jednou VRAM.
      • Aha a já si pořád myslel že můžu k sobě dat jenom 2 stejny karty aby to nezlobylo.

        Tak či tak u her s podporou SLI je ten rozdíl dvou a jedny karty poznat hodně u pár znich až o 2.násobek FPS. Na trochu starších kusech už ten rozdín není tak markantní
      • Pokud mas SLI, tak maji ty karty ve sve pameti identická data aby mohly spolupracovat. Takze vzdy je k dispozici kapacita pouze jedne karty. A ty 2GB verze maji vyznam hlavne treba v SLI, protoze tady uz by byl 1GB dost na hrane.
  • Proč je to tak náročný na procesor? jsem hrdým majitelem 3770k a nechápu proč je jen v sekci doporučených a ne ultra když žádná hra ho nevytíží ani na třetinu? Natož povolávat řadu 39xx to je proste nelogický až mi přijdě že někdo jen tak hodil čisla.
    • Neni to narocne, jen to proste umi vyuzit 8 jader, to je cely problem. Lide si pletou "umi vyuzit" a "pozaduje"
  • http://www.youtube.com/watch?v=AjUaA5lDeDY
    • Porovnani Watch dogs PS4 a PC z E3 2013
  • Keyz
    Snad nepadne velká část HW na odlesky každé hovadiny. Jako NFS kde se lesklo snad vše jako psí koule.
    • Jo...taky mě ted v tomhle uzemnil poslední Hitman Absolution, myslím že Blood Money i vypadá líp.
    • Tak tohle jde vzdy vypnout
  • Lawliet
    Lick my muffin O.O
  • Tak to jsem zvědavý na HW nároky GTA 5.
    • to má v podstatě stejný engine jako GTA IV a to na současných PC jede krásně
      • To byl blbej joke, dnes nevymaxujes nenamodovany GTA IV na 60+ FPS bez Titanu.
        Co jsem cetl, tak to na konzolich jede nekolikrat lip jak IV, tak uvidime.
        • s vsync mam KONSTANTNE na maximalni detaily bez modu 60fps (i5 + gtx 680) zadny titan nepotrebujes
        • http://www.youtube.com/watch?v=NYlZ_Gmi8z8
      • GTA IV na PC vypadá paradoxně trochu líp než současný GTA V na konzolích *1* Tím tu hru nechci nijak hambit už sem na 82% *1*
  • megasulinek
    By mi pocitac vybouchnul kdybych tohleto zapnul. :D
    • Keyz
      Já se divím, že ještě někdo neudělat animaci nějaké postavy ve hře. Kde by postava přišla kdyby jsi nesplňoval HW nároky ukázala by fakáče a zase odešla. Mohlo by to být ihned po zapnutí hry. *1*

      Dobrá motivace koupit lepší HW.
      • alebo vyhodiť hru z okna.
    • no tak zapnes vsechna mozna omezeni vse das na low a pojede ti to jako na konzoli no
  • Mám i5 4430 (4x3GHz) , 2x GeForce 650 Ti Boost (2Gb) a dost pochybuju že mě to na ultra nastavení spadne pod 30-40 fps . BTW na novy konzole se těšim hodně , buhužel ale jen na novej gamepad co bude u Xbox One postavenej od Razeru *14* *8*
    • no ty si tiez dobry talent *1* kupis low end grafiku na hry a pre istotu hned rovno 2, to uz je fakt na zamyslenie clovece *7* ten procesor nema ani vyznam riesit, kedze si si kupil zamknutu verziu a zbytocne sa pripravil o par percent vykonu "zadarmo".
      Mimochodom frekvencia cpu sa nescitava s jadrami, ma proste 3Ghz, nie 4x3Ghz
      • po Win XP s DuelCorem a 512mb geforce to byl skok. Každopádně stou frekvencí sem to nevěděl nějak se o to nezajímám a dik za info bral sem Intel Haswell sa rozumnou cenu. Chtěl sem hlavně spolehlivý PC a pokud se nepletu taktem se ta životnost a spolehlivost zmenšuje. Tu 2 grafiku sem koupil nedávno a těch 4tis nelituju.A mimochodem MSI GTX 650 Ti Boost TwinFrozr Gaming 2 GB není až tak low end grafika jak si myslíš. Oproti 680 která stojí přes 10 zase tolik neztráci.
    • ** (2x2Gb)
      • Tak 650 Ti s 1GB jede stejně jak s 2 :) , je to jako mít ve felině tachometr s maximálkou 450 km/h ... prostě tolik ta grafárna nikdy nevyužije :) ..
        • Mám tu dražší verzy ze 2GB od MSI . Podporu SLI to má tak nevidim důvod proč by to nevyužilo
        • nesmysl, pokud jsou dvě, mají o 80% větší výkon a to už ty 2GB normálně použijou. A není to o výkonu karty, ale o hře jak hodlá nakládat s VRAM. Aby se předešlo hádkám, stačí naistalovat MSI Afterburner, ten umí přesně ukázat obsazení VRAM.
          • Pokud s druhou kartou vzroste výkon o 80 %, tak samozřejmě vzroste i paměť o 100 % ??? .. tudíž ano, se dvěma se 2GB využijí, ale 2x 2GB dle mě zbytečný, jde jen o marketing. Ale nemam s dual zapojením zkušenosti, tak je možný, že se pletu :)
            • Pokud mas SLI, tak se vram nescitaji, furt to bude 2GB
            • S jednou to moc nešlo , Metro LL jelo kolem 15-25fps se dvěma to je teď kolem 60fps , ale to se může lišit podle hry... Každopádně doufám že na to nebudu muset aspoň 2-3 roky šahat abych něco rozjel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit