Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jejdásek: "Mylis se, tve tvrzeni plati pouze pro primitivni hry, ktere stavi na grafice. Pokrocila ai, simulace, fyzika atd. ti sezere vykon procesoru ani nebudes vedet jak. "

    A které že ty hry to jsou ? :D

    Dole v příspěvcích jsou postnuty jedny z nejnáročnějších her součastnosti a grafy mluví jasně.
  • Drakens
    Upřímně jsem zvědav co bude chtít Witcher 3 .....
  • TheGGG
    No jsem rád že to budu hrát na PS4 *14* Ostatním přeji příjemný upgrade za desítky tisíc
    • Ale notak mistre. Ti co maji slusnejsi pc nemusi zadnej upgrade delat. Ale pravda, mozna by mohli zainvestovat do simulatoru strelby, to bych videl jako zasadni vec. Urcite se mnou budes mistre souhlasit.
      • TheGGG
        WTF blahopřeju ti žes vyhodil 40 000,- za PC když si můžu já to samé zahrát za 12 000,- na větší obrazovce s lepším ovládáním.
        • Jak si to mistre odhalil. Presne do posledniho halire 40 000 Kc za ultra super mega delo. Ale zapomel jsem na to nejdulezitejsi a to simulator strelby, tedy gamepad.
          Ale az si ten poridim, tak budu klidne spat.
          • TheGGG
            určitě víc gamepad než myš zlato *3*
        • ó ano, ono je to dneska velice těžké když nejde připojit ten nástroj pro opice jménem gamepad k pc, a taky se nedělaj grafické karty s hdmi vystupem, neexistují ruzné redukce z dvi nebo vga na hdmi nebo s-video. Máš pravdu v dnešní době je blbost kupovat PC.
        • Jsi blázen, tyhle řeči tady byly už při startu PS3 a PS2. Herní PC na úrovni PS4 vyjde na 15-20tis, konzole nebude stát 12, ale o něco víc.
          • 10-12 tisic PS4
          • Keyz
            Zajímavé, že se tohle neustále opakuje. Kdo umí počítat tak si spočítá, že konzole není po startu výrazně levnější jak v krátkodobém tak v dlouhodobém měřítku.
            Za tu cenu postavíš odpovídající PC navíc hry budeš mít levnější. Jak známo na konzolích vydělávají hlavně prodeje her. Již samotný fakt, že lze postavit za cenu nové konzole odpovídající PC je dost vážný, protože konzole jsou dotované a první roky nevydělávají...

            No a jestli tedy budeš mít PC kde to pojede na nízké nastavení a bude vypadat jako na konzole tak je to OK.
            Navíc si můžeš přece připlatit 3 tisíce za lepší GPU například a stejně se ti to vrátí v cenách hry, protože jsou na PC levnější. Jednoduchá fakta.
            • Hlavně ty děti, které zvládají ovládat jen to, co má max. jednu páčku a dva čudlíky, zapomínají na to, že zároveň má člověk to PC doma i k práci a já marně přemýšlím, k jaké že to práci se dá využít konzole. Jo, už vím, luxusní podložku pod květináč jsem chtěl vždycky mít doma.
  • Intel osmijádro nemá jen 8 vláken to je rozdíl ... podle mě tím bylo myšleno něco jako u BF4 AMD 8 jádro se rovná INTEl 4 jádru.
  • Vojta: i5-2500k je starší cpu, a Armu s i3 na low? Sorry, ale minulý týden jsem ji hrál s i3+7850 čili nic extra grafika a na high v pohodě ...
    • A co jako ze je i5-2500k starsi cpu? porad vykonejsi nez jakekoliv i3. Kde je pointa?
    • Někdy nechápu kam někteří na ty nároky chodíte .. buď máte zasviněný systém, nebo nevíte co máte v pc, neumít si nainstalovat správné ovladače, neumíte si hru na stavit (vsync apod) nebo já fakt nevím ... často stačí vypnout nějaký zbytečný 4xMSAA a fps vyskočí nahoru jak nikdy :)
      • PROSIM! Procti si tohle http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/25994-vliv-procesoru-na-vykon-ve-hrach-od-phenomu-po-core-i7?start=16 a projdi si vysledky ve hrach! Proste i3 ne vzdy staci i5 dostacuje vzdy tudiz pri rozdilu 1300-2000kc je to pro me jasne. Zrovna hry jako GTA hraju a doufam ze GTA V bude na PC myslim si ze tam se i3 vs i5 take ukaze. Ano souhlasim ze pokud stahnes detaily chces za kazdou cenu usetrit a tudiz ti to v nekterych hrach nevadi je to rozumna volba ale nerikej ze to staci na vse to je proste lez! A smir se s tim ze jsou lidi co radsi vypnou vsechny mozne efekty a zapnou radsi 4xMSAA a chteji mit 30+FPS a zadne dropy po tech 30FPS. Tam teprve zacina plynula hratelnost!
      • Nemluve o kompilovani kodu a hlavne to ze tech veci bezi vic zaras. Ano nerikam je dost casu kdy to CPU nevyuziju na max ale sem tam se stane ze proste vykon i3 nestaci. A zase jsme u toho pocitam ze me toto PC vydrzi 4-5 let. Coz s prichodem her delanych pro nove konzole bude potreba uz ti i3 stacit nebude.
      • ano pokud 4xmsaa povazujes za zbytecnst pak te chapu. Ale ja nemam rad kostickovane hrany. Sorry ale pokud nevis jaky mam pc tak proc se do me navazis? Mimo to ja na pc delam i jine veci nez jen hraju sem tam nejaky prevod videa atd jasne i3 to take zvladne ale jak uz jsem psal za priplatek 1300-2000 me to opravdu stoji.
  • Ide mi o Zaklínača3, mám iba trojjadro, ale verím že tento šunt utiahnem, ostatné mám nad.
  • XorxoxTalarius
    No tak ted mne tak napadlo ze kdyz uz hra bude tedy takhle PC zdimat, tak ze podle toho bude taky vypadat, jelikoz pokud ne, tak je jasne odkud vitr fouka
  • Hráči si pořád stěžovali, že jim chybí nějaká pokročilá fyzika a podobné jiné kravinky, tak se na to vývojáři začali soustředit. Holt tyhle věci žerou výkon procesoru a dvoujádro na tohle prostě nestačí. Next gen konzole mají momentálně výhodu, protože procesorový trh momentálně "stagnuje" (AMD je venku ze hry a Intel se soustřeďuje na mobilní zařízení) a jediný kdo mezi sebou stále bojuje jsou nVidia a grafická divize AMD.
    • Hmm, to jsem teda zvědavý na tu 4jádrovou AI *1*
  • michaliuz18
    nuž snad na to bude behom tyzdna po vydani hry nejaky patch ci crack ,ak ne kaslem na to cele hry *15*
  • Horst_Fuchs
    Stejně mi vrtá hlavou na co to chce čtyřjádro. Znamená to snad, že minimální detaily na PC budou podstatně vyšší než na PS3/XBOX360 verzích? Nebo to bude jen tak špatně optimalizový?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší