Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Ale vím. Vím jedinou podstatnou informaci, kterou o nich potřebuji vědět k tomu, abych je mohl označit za tydýty. *3*
  • Robotron3
    Právě jsi vyjádřil názor o lidech, o kterých nevíš vůbec nic :)
  • Cahir
    Každej, kdo má názor na něco, o čem toho moc neví, je tydýt...
  • Zrovna u Cage bych mu i veril, ze kdyby se mu na to Ellen vykvakla, tak cely Beyond stornuje. *1*
  • Robotron3
    Tak já za pultem nestojim, takže mě se to naštěstí netýká :) Dělám v internetovym obchodě, ale kam si můžeš i dojít osobně a tyhle lidi tam chodí. Je to takovej řekl bych i 1 z deseti (když maj den :).
  • ZvacA
    Tak to jsou už hodně extrémní případy, ne? Kde to prodáváš, na nádraží?

    Na druhou stranu, když kolikrát člověk vidí, co za nagelovaný tajtrdlíky většinou s křivou hubou a znuděností na rozdávání, stojí za pultem... no dalo by se diskutovat. :)
  • Lidi co tu popisuješ vůbec hry nehrajou. To jsou ti vypatlanci co jen kouřej pod mostem, chlubí se tim jak se namatlali a pozvraceli a hrajou si na rádoby drsný rapery. Nerdi co sedí u komplů jsou tu ti jednoznačně lepší.
  • oh tak tos mě uzemnil. Každopádně respekt dobře to tu trolluješ
  • Robotron3
    No to je rozhodně příjemnější, než domlouvat se s někym, kdo vypadá jak fetka, smrdí jak kdyby se tejden nemyl, něco huhlá, neni mu vůbec rozumět, dívá se někam z okna, nebo na zem, hlavně ne do očí... To je pak radost. :)
  • ZvacA
    Hehe... :D

    Spíše by si měl být rád, že ti tam někdo chodí, třebas i pro ty blbosti. A nebo jen očekáváš návštěvy paniček, aby si jim radil při "výběru " . :)
  • Robotron3
    Dělám v herním oboru. A o spoustě her si myslim, že jsou to hrozný blbosti a vůbec by je nikdo neměl hrát, jinak by se mohlo stát, že tu budeme mít do budoucna generaci zaostalých mentálně narušených negramotných idiotů. To snad ale neni nic proti tomu, že nemůžu v oboru pracovat :) (Mimochodem bych vám přál vidět některý ty typy, co si pro hry chodí, na nich je to fakt vidět...) Třeba byste měli pak podobnej názor :)
  • Robotron3
    Většina lidí má vedení až na půdu. Minimálně elektrický.
  • ZvacA
    Robotrone, ty nám nějak fotrovatíš a to že děláš v herním oboru? :D
  • A to jsou v Americe jeste na mnohem jine urovni, tady v CR si kazdej mysli, ze hry jsou jen pro maly deti...a pak si sednou a pasivne ziraji do tech svejch ordinaci, pojistoven a dalsich sracek...
  • co já vím, tak Ellen z poslední doby zaujalo jen Hearts of Iron..
  • Znal jsem jednoho týpka co měl vedení až na půdu, nejseš jeho brácha?
  • MickeyMutant
    Mne na těchhle článcích nejvíc baví, když si představím, jak by rozhovor s vývojářem vypadal, kdyby se jim na to Ellen Page vykvákla a roli by dostala třeba Emma Stone, Imogen Poots nebo kterákoliv jiná slečna.

    Místo "Měl jsem na seznamu jen jedno jméno a to znělo Ellen Page. Pokud by řekla ne, byl bych fakt v hajzlu. Pro mne bylo jasné, že to může být jen ona." by bylo "Měl jsem na seznamu jen jedno jméno a to znělo Emma Stone (Imogen Poots, Lucka Vondráčková, servírka Jarmila). Pokud by řekla ne, byl bych fakt v hajzlu. Pro mne bylo jasné, že to může být jen ona."
  • Robotron3
    Tak to je mi vašich dětí líto, že mají takového nezodpovědného rodiče. Hry, které mají doporučení od 18ti let, 13ti letým do rokou nepatří.
  • EuroSamurai
    Bože. Já jen říkám, že by si nikdo neměl dělat hlavu s tim co si myslí nákej tajtrdlík a už vubec ne kvuli nákej neználkům s předskudkama něco zakazovat.
  • Robotron3
    No jistě, a to je přesně ono. Lidi si řeknou, ty hry jsou samé střílení, to neni nic pro mě a už se o to nezajímají. A pak tu máš kupní sílu hráčů, kteří jdou jen po těch střílečkách a proto se nějaké blbiny prodá 8milionů a kvalitní hry jsou na pokraji výdělečnosti. Je právě potřeba ukázat i těm ostatním, že hry mohou být i něco jiného. A proto díky za vývojáře jako David Cage.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit