Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komentuj si co chceš, ale plácat krávoviny donekonečna nejde.. Zatím tu jen plácáš. A nejsem GW2 fanboy, ta hra mě svym vizuálním stylem odrazuje. Jen sem hrál přes pět let jedničku, tak tak nějak vim, jak to asi bude ve dvojce .-)
  • Ringwraith
    Asi máš recht, no.

    SWtoR budou komentovat jen SWtOR fandové, GW2 jenom GW2 fandové, ME3 jen ME3 fandové, CoD jen CoD fandové atd.

    pak budou všichni šťastní a budou spolu v harmonii. *3*
  • už toho bylo dost. Jdi radši flamovat TOR, tam ti aspoň budou nadávat :)
  • Spíš mě zaráží, jak tu lidi jako Japanwraith vařej z vody, aniž by se podívali na autora článku a jeho schopnost pochopit anglicky psanej text .-).. Bude to stejně jako v jedničce, kdo nehrál, nehrál, tak ať mlčí když neví.. To máte potřebu komentovat všechno, o čem nemáte ani páru? Globální oteplování? Dřevomorka na Vysočině? Nebuďte trubky..
  • Ringwraith
    Takže v podstatě GW2 je hra pro hráče GW1. kteří vědí jak to bude, a ostatní nemají ani šajna a nemají ani přihlížet k tvrzení vývojářů, protože stejně nepochopí, jak to oni myslí?
  • Marllone
    Ti co nehráli Guild Wars 1 to asi z tohoto vyjádření nepochopí, nebo to pochopí nepřesně. Na mikrotransakcích se daly dokupovat kostýmy, sloty na postavy, přejmenování, a hlavně skilly a itemy do PvP. PvP v GW sérii se ale znatelně liší od wowka: nejde tam o equip jako spíš o taktiku, nalezení nejlepší kombinace různých druhů (a né různě silných!) itemů a skillů, a také o pohyb. Itemy a skilly se dají normálně otevřít i v průběhu PvE, ale existují hráči kteří se tím nechtějí zdržovat, a proto sáhnou radši po přímém nákupu.
    Nákup gemů za reálné peníze a následně zlata za gemy se může zdát kontroverzní, ale je třeba zase zažít, jak fungovala obchodní struktura v GW. Za zlato se dalo nakoupit u obchodníků úplný prd, a valná většina equipu a zbraní visela na craftování, dropu a questech. Vzhledem k tomu, že ve dvojce přijde aukce, tak to vypadá, že na konec kdo bude mít prachy, bude mít nejlepší equip, ovšem je třeba si uvědomit, že equip bude odstupňován podle levelů a potřebných atributů, a že hráčovi stejně může být úplně jedno, jestli támhleten Franta co běží na druhé straně řeky má nějaký epesní meč. GW2 půjde hrát sólo, nebo v partě s kamarády, a kdo bude chtít mít lepší equip a vyšvihnout se do konce rychleji, ten ho mít bude, a kdo bude chtít hrát normálně a nic neplatit, bude mít tu možnost bez omezování. A PvP není o equipu ale o vlastních schopnostech hráče, ještě umocněných akčním modelem soubojů.
    Takže mě jako hráči co se nevyžívá v mikrotransakcích mi to je úplně jedno, protože to můj zážitek nijak neovlivní. Lidé co nehráli GW1 nechť se prosím zdrží komentáře nebo si hru zahrají ať vidí na vlastní oči, jak to fungovalo.
  • hele nikdo ti nebrání koupit si např. expící náramek s + 10% exp gained per kill :) pokud máš na tu hru a spoustu dalších, jedna nízká jednorázová transakce nezabije nikoho pokud po tom touží :)
  • chcel si povedať odomknutie všetkých skinov zbrane, ktoré nijak nezvýhodňovali na bojisku :)
  • zatiaľ to tak vyzerá *15* ešte by do toho mohli zakomponovať niektoré featurky z ArchAge.. to by bolo dokonalé
  • Ringwraith
    Hmm, tak ať ale ArenaNet netvrdí, že neprodává itemy, co zvýhodňují.

    Pro Alise: Ok, už to chápu. GW2 je nejlepší! GW2 je nejlepší! GW2 je nejlepší! GW2 je nejlepší! GW2 je nejlepší! GW2 je nejlepší! GW2 je nejlepší! *3*
  • A povedz mi, čím si budú dokazovať že sú lepší? Že majú vyšší level? :D Kto je lepší sa dokazuje na bojisku, nie na piesočku s mobami.
  • A zároveň nedáva skoro žiadny zmysel to rýchlo vylevelovať (je to potrebné len pre WvW hráčov)

    btw.: mounti nie sú, všade sa teleportuješ skrz waypointy, ktoré si otváraš objavovaním sveta (gw1 koncept)
  • Top výbavu si kupuješ len za karmu, ktorú môžeš získať len hraním eventov, robením daily a monthly achievementov, a prechádzaním dungov. *6* Už je to fakt nuda to tu všetkým vysvetľovať. Hádam to raz pochopíte.
  • Já jsem spokojen, hru můžu hrát jen za jednu koupi a to kompletní, a pokud se můžu vizuálně lišit za peníze, proč ne, dělám to tak u LoLka a je to v pohodě....a nějaký ten mount navíc nebo exp item? šmarjapano...tu hru máte na celý život...pane bože tak někdo holt vyleveluje bez reálných peněz za týden někdo to zvládne s nimi....lidi to je to nejmenší, KU.VA NEPLATÍTE ZA HRANÍ MĚSÍČNĚ A HRU MÁTE KOMPLETNÍ, CO VÍC CHCETE? :D
  • Ringwraith
    Sorry Alisi, ale jestli si myslíš, že GW komuniat budou nějací osvícenci, kteří budou hrát pro PVE a pro fair PVP a nebudou se snažit "bejt lepší než ostatní", tak to mi zní jako naivita.

    Jistě, všichni takoví nebudou, ale troucfám si tvrdit, že většina ano.
  • toto mi tak znelo : "A o co jinýho v online hře jde, než bejt lepší než ostatní - teda alespoň to mi přijde jako hlavní důvod hraní pro většinu hráčů. Takže je blbost, aby itemy zakoupený za real cash nikoho nezvýhodňovali. "

    ja nie som fanboy, ak zistím, že to bude pay2win tak to hrať rozhodne nebudem, zatiaľ to tomu ale nenasvedčuje, Anet by šiel sám proti sebe
  • Takze jestli to spravne chapu, za real money si koupim itemy(gemy), ktere vymenim za prachy a za ty si koupim top vybavu, ktera mi umozni prochazet instance, ke kterym se hraci hrajici free dostanou az mnohem pozdeji. Takze vyhoda to je a ne mala, ale uznavam, ze hrat se da i bez toho.. takze proc ne :-) Jen bych byl opatrny s tim jejich vyjadrenim, ze to bude jen vizualni odliseni :-)
  • Vrook
    Tak v tom případě je to na p***, pane. *3*
    Prachy na to mám, ale prostě je to na h*vno systém. To, že si můžu za prachy sehnat něco, co bych normálně sehnal jenom poctivym hraním. Flexovat s nějakym itemem v hlavnim městě pak neznamená, že jsi dobrej hráč, kterej si svym umem dokázal sehnat nějakou epickou zbraň, ale to, že jsi si od mámy dokázal půjčit kreditku, v lepším případě, že jsi si dokázal vydělat těch pár korun sám. Super. *15*
  • Vrook
    Co kam hážu prosimtě? Psal jsem, že doufám, že to vyřešej decentně, ale bojim se, že to dopadne špatně. Porozumění textu je v maturitě snad i na Slovensku, ne?
    Mám trošku pocit, že kdyby některejm lidem řekli, že si budeš moct za prachy koupit nejlepší zbroj ve hře, tak budou furt tvrdit, že je to super krok. Fanboy thing.
  • pane, ale tohle uz bylo v gw1... napriklad odemknuti komplet pvp zbrani za penize.. opravdu to usetri cas.. a zase takova novinka to neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit