Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoducho všetci neveriaci Tomášovia nechajte zatiaľ túto hru na pokoji a keď vyjde, prečítajte si recenziu a potom sem píšte tie vaše múdra, AK to budete mať aj niečím podložené. Model GW2 je rovnaký ako v jednotke = žiadne zvýhodnenie v kompetetívnej časti hry. Ak nejaký týpek zaplatí za niečo aby mohol rýchlejšie odísť do inej PVE lokácie, to je len jeho vlastná chyba - v tej hre je tolko zábavneho obsahu, že väčšina ľudí žiadne "skracovače času" používať nebude.
  • Ringwraith
    Ano, přesně jak jsem psal já.

    Článek to prostě tak naznačuje.
  • Milujem keď ľudia, čo o tej hre nič nevedia ju automaticky hádžu do vreca medzi f2p/p2w hry *7*
  • Vrook
    Kosmetický předměty ok. Ale "předměty, které vám ušetří čas"? To mi třeba vůbec nepříjde jako kosmetickej předmět.
  • Mahcake
    Zapomněl jsi na takovej Aion, tam můžeš platit za kosmetický předměty a nějak tě to nezlepšuje.
  • v tomhle se AN zatim musim zastat, v jedničce nic,co by nějak zvýhodňovalo hráče oproti ostatním fakt nebylo, všechno bylo o skinecha pár ptákovinkách, který si k hraní nepotřeboval. Z mýho okolí si pár lidí koupilo nějaký převleky a další voloviny, ale jinak byli všichni na jedný lodi.
  • Vrook
    Je jasný, že jakmile nabídnou volitelně placenej obsah, tak to musí bejt obsah nějak atraktivní, aby to lidi kupovali. A o co jinýho v online hře jde, než bejt lepší než ostatní - teda alespoň to mi přijde jako hlavní důvod hraní pro většinu hráčů. Takže je blbost, aby itemy zakoupený za real cash nikoho nezvýhodňovali.
    Proto prostě nemám rád mikrotransakce. Doufám ale, že to vyřešej nějak decentně. Osobně bych klidně platil měsíční poplatky a hrál bez starostí, než aby to dopadlo tak, že budu muset po každejch deseti metrech poslat prachy, abych se dostal do nějaký lokace. (takhle to tušim funguje v Lotru, ne?)
  • možná z počátku to bude nenápadné, ale očekávám, že do budoucna se toto bude s poptávkou rozšiřovat, a co teď vypadá "v normě" za nějakou dobu přejde do zvýhodňování
  • a je to tady *1*
  • No kdyby placení nepřinášelo nějaké výhody tak by nikdo neplatil, to je asi jasné. Že tvůrci her chtějí vydělat je asi také jasné. Je to jen otázka míry. Navíc pokud hrajete hru a nechcete si honit ego vůči jiným hráčům, tak vám to může být úplně jedno.
  • Keby tam aj exp scrolly boli tak práveže naopak ťa o gameplay pripravujú, v GW2 nemáš potrebu sa rýchlo vylevelovať... a nič čo ovplyvní PVP tam nebude
  • Já si vždycky vzpomenu na LOTRO, tam tvrdili to samé a teď se podívejte, co všechno do toho herního shopu nacpali *7*
  • Ringwraith
    případně za předměty, které vám ušetří čas.

    Jak ti wardrobe ušetří čas?

    Nebo to znamená, že ve hře wardrobe získáš dlouhým questem nebo si ho budeš moct za prachy koupit? Možná by to měli ArenaNet pořádně vysvětlit a přesně ukázat, co prodávají... pak nebudou lidi napadat věci jako napadly mě.
  • Ringwraith
    Hezkej strawman. (http://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man)

    Nic takového jsem totiž neřekl. Pouze jsem poukázal, že článek tvrdí, že GW2 tvůrci tvrdí, že žádné zvýhodňování nebude a přitom dále uvádí, že se budou prodívat itemy, co zní jako zvýhodňování.

    A vůbec se jim nedivím, že chcou svý fandy kásnout. Mají jich spoustu a spoustu jich je vyhypovaných až za hrob a jsou připraveni nechat si pustit žilou.
  • sidi
    ide o to ze gemy sa daju ziskat dvoma sposobmi bud in game goldmi alebo real peniazmi. za gemy si nekupis vsetko ale len urcite veci ktore nebudu mat vpliv na silu tvojej postavy. Takze gemy by nemali byt az tak zle kedze ak ich bude v hre vela ( vela ludi si ich kupi bude ich len predavat) ich cena v hre automaticky klesne lebo ich bude prebytok ...
  • Ringwraith
    Na téma zvýhodňování... dneska se MMO tvůrci snaží hráčům nakukat, že je to asi nějak takto...

    Zvýhodňování je:
    Na lvl 20 splníš quest a dostaneš zbraň, za reálné peníze si můžeš koupit tu stejnou, ale s +50% poškození.

    Zvýhodňování není:
    Naexpil lvl 20 trvá 6 dní, za reálné peníze si můžeš koupit scroll se kterým budeš dostávat +100% exp a bude ti to trvat 3 dny.

    No ale v mých očích je zvýhodňování tak nějak oboje. Ale to platí obecně o MMO, nebavím se o GW2. Ale jak píšu ve svém předchozím příspěvku, text tohoto článku naznačuje, že to bude stejné i v GW2.
  • Itemy co si pujde koupit budou ekvivalenty wardrobe equipu v Riftu ... žádné zvýhodnění tedy nehrozí.
  • Společnost se snaží na své hře vydělat peníze ?! No to snad ne ! Tak to už přehnali ! Tohle je čisté zlo !!
  • o GW2 se moc nezajímám, hraju teď RIFTa, ale jestli jde mikrotransakcí získat nějaké gemy, které můžu legálně ve hře vyměnit za zdejší měnu, za kterou předpokládám jde koupit úplně všechno na aukcích (gear/poty/nevím co ještě), tak tedy každý může díky mikrotransakcím získat evidentně nad ostatními výhodu. To, že je to skryté neznamená, že to tak nejde, ne?
  • Ringwraith
    případně za předměty, které vám ušetří čas.
    Nikdy by se prý ale nemělo stát, že si hráč bude moci koupit předmět či službu, skrze kterou získá nad jinými hráči výhodu.

    Tyhle dvě věty spolu nejdou dohromady. Předměty, které ušetří čas totiž zní jako exp. scrolly nebo mounty. Ale no jo, podle "moderních pravidel" se přece nejedná o zvýhodňování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit