Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    Pěkná hromádka konzervativních "textů" Joshe Komára
  • Na D3 mam asi 700 hodin.. s pulrocni pauzou hraju furt a hra ma porad co nabidnout.. Ja jsem za utraceny prachy konecne spokojenej...
    • Pěkně Jarek 700hodin!!! *5* Poslouchas u pareni diabla neco? Tv, hudbu nebo tak?
  • Smutne jak nekdo vyda naprosto zmrsenou hru aby byla hratelna na konzoli, ovce kupuji a to ze to s Diablem nema nic spolecnyho na forech fanboysky brani a cenzor maze kazdyho kdo si dovoli rict pravdu. *1*
    Presne kvuli takovymhle lidem jsme tam, kde jsme.
  • Hra je stálen na nič, ale vidno, že pr blizzardu pracuje dobre, väčšina ľudí už takmer uverila, že d3 je dôstojný nástupca d1 a d2. Očividne k tomu stačí, že každý patch pridajú veciam či skillom damage a príšerkám hitpointy. Aspoň že sa úplne nevzdali svojej mmo filozofie, keď už pre nevôľu hráčov museli zavrhnúť ten geniálny p2w systém. *15*
  • La_Furia_Roja
    Po měsíci od vydání jsem to přestal hrát. Možná je na čase dát tomu druhou šanci.
    • Ani nie, to len pr pracuje na plné obrátky, asi sa chystajú vidať ďalší datadisk. *15*
  • Ještě, že jsem to po 2 měsích prodal...
    • Still
      Takže o současném stavu víš govno... gratuluji, budeš přínos do diskuze *7*
  • Padaj vam ancient legendarky? Mne skoro vubec. Coz neberu jako minus ovsem!
    • Still
      Nepadají, zatím jsem jich ale hodně vycraftil :) třeba takový Sunder s 4K je maso
    • Vakek
      Padají, ale moc nepouzitelny kolikrát :) alespoň je proč hrát :)
  • Diablo 3 stojí za h*vno teď, stejně jako před 3 lety - mnou nejhůře investované peníze.
    • Still
      To co jsi řekl, je totální pičovina..... asi nemáš datadisk, tak se nediv *1*
  • Veskoslav
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veskoslav-2937/hero/19128505

    Kdyby se někdo chtěl občas připojit. Moje jsou postavy na V/W+Smrtilien. Zbytek brácha:)
    • S rodinou internetového trolla nehraji...

      Brácha,sestra,otec,matka...to je pak jasné, proč zde kecáš do všeho když tu hru hraje celá rodina někde v ghettu. Matka ve hře chcípne, tak se naštve a nedá otci, ten se naštve a jde chlastat a brat mas*urbuje nad ženskou postavou ve hře...Tak, nějak to bude *15*
      • zajímavé, ja kolikrát napsal mnohem slušnejší prispevek a dostal ban
      • Veskoslav
        Tak jsem se zasmáli, jaká jsi retardovaná troska a jede se dál:)
  • Kdyby ta firma za něco stála, tak máme na PC offline mód jako na konzoli (a nechcípneme díky lagu), máme na pc hraní s více lidma na jedné obrazovce atd.

    Změnilo by se pro coop na jednom pc UI a hotovo. Ale ne...firma je na h*vno. Online být člověk musí lag ihne ovlivňuje postavu.

    PVP to samé... Zlaté Diablo 2
    • Veskoslav
      A kolik lidí to zlaté Diablo 2 mělo v originále? 20%? A více lidí na obrazovce? Největší mor, pokud jedeš jenom elitky v Riftu. Protože obrazovka se nedokáže přizpůsobit tomu, že někdo už je někde jinde, odběhne si prodat věci atd. A přehrabování se v inventáři ve více lidech, to je největší peklo, co mi na konzolové verzi vadí. Než jeden udělá jednu věc, tak to aby si člověk šel uvařit kafe.

      A lagy? Pořiď si lepší net. Ze 4 mrtvých postav mi neumřela ani jedna na lag, pokaždé moje debilita.
      • všechny mé HC postavy ve stavu RIP jsou díky serverům a odezvám k nim. Argument abych si pořídil lepší net mi připadá silně dementní, protože to na stabilitu serverů má vliv pramalý. :) Pravdou je, že situace se dost od vydání zlepšila, ale i tak mi to HC dost znechutilo..
        • Já měl takový zajímavý poznatek. Na softcore jsem lagy nikdy neměl. Poprvé jsem zkoušel HC a postava zemřela na lag a následný disconnect(naštěstí jen lvl 35), podruhé mi postava zemřela na disconnect na 65lvl. Do třeti už jsem neměl chuť něco takového zkoušet. Z toho vyplívá, že alespoň u mne tyto záhadné ztráty spojení se serverem nastaly jen tehdy, kdy jsem zkoušel HC. Náhoda? Úmysl ze strany vývojářů, špatné servery? Kdo ví.
        • já sem v HC neměl nikdy lag a to mám paragon 250....na softu to ale když sem ho ještě hrál lagovalo furt, proto se mě moc na HC nechtělo ale jak říkám, asi to tam mají líp ošetřené....
      • Je vidět, že tě to strašně baví a každému zde vyvracíš kritiku a ani neraguješ na to co kdo přesně napsal, ale překroutíš si to podle svého.

        Psal jsem snad, že více lidí na jedné obrazovce je super? Ne. Psal, že když to mají konzole může to mít i PC a někoho to prostě baví i přes problémy které jsi popsal. vykašlali se na to a to je hlavní.

        Lepší net? to je vtip. Ukaž mi internet který má 100% garanci, že pojede a když nepojede firma má penále. Možná optika přímo do domu na zakázku kde smluvně vyřešít penále a tu garanci. UPC to nemá. A opět.... Bavím se tom, že ten problém zde může nastat a když nastane neuděláš nic. O tom to je. Není to plně ve rukou hráče. Jasně může vypadnou elektřina atd... To lze ale řešit lépe jak hledat net se 100% garancí. Navíc postava by se měla v případě výpadu ihned odlognout a zmizet. HC není pro mě o náhodě ale o dovednosti. Zde ta náhoda, má připadně moc velký dopad a opět. Lze to udělat offline / jinak online aby lag / výpadek netu nebyl fatální. Vykašlali se na to.

        Příště čti lépe komentáře na které reaguješ. Pak zde vyštěkneš jak to je jinak a tohle je špatně..Přitom ten kdo něco napsal tohle ani neřešil. A počtek reakci zde pod článek to také nevylepšíš. Někdy je lépe kecat méně..

        Proč 20% To jsi četl nějakou statistiku? Anebo to bereš pouze podle ČR v dané době? Případně snad v USA mělo 20% origo v EU 20 origo anebo kde? Navíc to co má společného s tím jaký je stav dnes? Nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit