Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    Pěkná hromádka konzervativních "textů" Joshe Komára
  • Já měl takový zajímavý poznatek. Na softcore jsem lagy nikdy neměl. Poprvé jsem zkoušel HC a postava zemřela na lag a následný disconnect(naštěstí jen lvl 35), podruhé mi postava zemřela na disconnect na 65lvl. Do třeti už jsem neměl chuť něco takového zkoušet. Z toho vyplívá, že alespoň u mne tyto záhadné ztráty spojení se serverem nastaly jen tehdy, kdy jsem zkoušel HC. Náhoda? Úmysl ze strany vývojářů, špatné servery? Kdo ví.
  • já sem v HC neměl nikdy lag a to mám paragon 250....na softu to ale když sem ho ještě hrál lagovalo furt, proto se mě moc na HC nechtělo ale jak říkám, asi to tam mají líp ošetřené....
  • všechny mé HC postavy ve stavu RIP jsou díky serverům a odezvám k nim. Argument abych si pořídil lepší net mi připadá silně dementní, protože to na stabilitu serverů má vliv pramalý. :) Pravdou je, že situace se dost od vydání zlepšila, ale i tak mi to HC dost znechutilo..
  • zajímavé, ja kolikrát napsal mnohem slušnejší prispevek a dostal ban
  • Pěkně Jarek 700hodin!!! *5* Poslouchas u pareni diabla neco? Tv, hudbu nebo tak?
  • Na D3 mam asi 700 hodin.. s pulrocni pauzou hraju furt a hra ma porad co nabidnout.. Ja jsem za utraceny prachy konecne spokojenej...
  • Smutne jak nekdo vyda naprosto zmrsenou hru aby byla hratelna na konzoli, ovce kupuji a to ze to s Diablem nema nic spolecnyho na forech fanboysky brani a cenzor maze kazdyho kdo si dovoli rict pravdu. *1*
    Presne kvuli takovymhle lidem jsme tam, kde jsme.
  • Ani nie, to len pr pracuje na plné obrátky, asi sa chystajú vidať ďalší datadisk. *15*
  • Hra je stálen na nič, ale vidno, že pr blizzardu pracuje dobre, väčšina ľudí už takmer uverila, že d3 je dôstojný nástupca d1 a d2. Očividne k tomu stačí, že každý patch pridajú veciam či skillom damage a príšerkám hitpointy. Aspoň že sa úplne nevzdali svojej mmo filozofie, keď už pre nevôľu hráčov museli zavrhnúť ten geniálny p2w systém. *15*
  • La_Furia_Roja
    Po měsíci od vydání jsem to přestal hrát. Možná je na čase dát tomu druhou šanci.
  • tak je pocetna proto ze proste plno lid bez premerovani pindiku nedokaze nic hrat..ego je svine..co se da delat. tyhle lidi by nacpali PVP i do Sims, pak by je to bavilo..a když bych jich bylo dost..tak by to tam samo vyvojari nejak napasovali, to ze to je uplna kravina je jedno..zlataky by tekly proudem.

    s pozdravem
    designer flash
  • Koukám, že ty mínuska mi klikáte už jen z principu :-)
  • To, že PvP nebaví/nebavilo tebe ani tady Slávka neznamená, že to nebavilo nikoho.
    Zatím nikdo evidentně nepochopil o co mi v této diskuzi jde. Pakliže by hned na začátku nebylo ono PvP oznámené dnes bych se tu nemusel rozčilovat. Bohužel ono PvP bylo nejen oznámené, ale téměř hotové a někteří návštěvníci Blizzconu si jej mohli i zahrát. To, že se nestihlo do vydání hry a bylo PODRUHÉ přislíbené dodat později ve formě patchu byla fakt nehorázná drzost.
    Diablo 3 by byla celkem zajímavá hra, když by se zrealizovalo víc nápadů, které nám vývojáři na předešlých Blizzconech představili. Takto se mi ta hra jeví strašně chudá na obsah a vezmu-li v potaz, že se na ní dělalo 10 let, je výsledek žalostný.
  • A hra jako Diablo je pro PvP naprosto nevhodna.
    Promluvil game designer Flash.
    Když by hra jako Diablo byla pro PvP nevhodná, proč byla PvP komunita v Diablu 2 tak početná? Početná natolik, aby na Blizzconu 2010 sami vývojáři uznali, že pro tuto komunitu vytvořili arény, ranking systém atd.
  • jo to je to je jen kosmeticka uprava
  • Still
    Takže o současném stavu víš govno... gratuluji, budeš přínos do diskuze *7*
  • Still
    Nepadají, zatím jsem jich ale hodně vycraftil :) třeba takový Sunder s 4K je maso
  • Still
    To co jsi řekl, je totální pičovina..... asi nemáš datadisk, tak se nediv *1*
  • A kolik lidí na fóru napsalo že neumřelo na DC? Ty vo... IQ tykve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit