Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Četl jsi vůbec co psal? :D
  • Ještě, že jsem to po 2 měsích prodal...
  • Vakek
    Padají, ale moc nepouzitelny kolikrát :) alespoň je proč hrát :)
  • od blizzardu som hraval na 286tke lost vikings, este v casoch ked sa o ziadnom diable 1 ani nerozpravalo, takze si trafil vedla trolko
  • Hmm..zajímalo by me kolik tech smrti zpusobil Blizzard a kolik jich zpusobil provozovatel internetu a spatne pripojeni, pripadne rozmrdany pocitac.
  • Veskoslav
    Tak jsem se zasmáli, jaká jsi retardovaná troska a jede se dál:)
  • nevim proc je pro spoustu lidi v ruznych hrach tak dulezita moznost si z nekym premerovat pindika. Ze by jim to v realu moc neslo? PVP vždycky, ale uplne vždycky rozkurvi single, az na par výjimek kde je uplne oddelene od singlu. nejakej kkt zacne vriskat ze ho nejakej char moc zabiji, prida se dalších x lidi, a vyvojari zacnou nerfovat, balancovat a pve na to akorát doplaci. Uz ani nevim v kolika MMO se me tohle stalo. A hra jako Diablo je pro PvP naprosto nevhodna.
  • S rodinou internetového trolla nehraji...

    Brácha,sestra,otec,matka...to je pak jasné, proč zde kecáš do všeho když tu hru hraje celá rodina někde v ghettu. Matka ve hře chcípne, tak se naštve a nedá otci, ten se naštve a jde chlastat a brat mas*urbuje nad ženskou postavou ve hře...Tak, nějak to bude *15*
  • Padaj vam ancient legendarky? Mne skoro vubec. Coz neberu jako minus ovsem!
  • Je vidět, že tě to strašně baví a každému zde vyvracíš kritiku a ani neraguješ na to co kdo přesně napsal, ale překroutíš si to podle svého.

    Psal jsem snad, že více lidí na jedné obrazovce je super? Ne. Psal, že když to mají konzole může to mít i PC a někoho to prostě baví i přes problémy které jsi popsal. vykašlali se na to a to je hlavní.

    Lepší net? to je vtip. Ukaž mi internet který má 100% garanci, že pojede a když nepojede firma má penále. Možná optika přímo do domu na zakázku kde smluvně vyřešít penále a tu garanci. UPC to nemá. A opět.... Bavím se tom, že ten problém zde může nastat a když nastane neuděláš nic. O tom to je. Není to plně ve rukou hráče. Jasně může vypadnou elektřina atd... To lze ale řešit lépe jak hledat net se 100% garancí. Navíc postava by se měla v případě výpadu ihned odlognout a zmizet. HC není pro mě o náhodě ale o dovednosti. Zde ta náhoda, má připadně moc velký dopad a opět. Lze to udělat offline / jinak online aby lag / výpadek netu nebyl fatální. Vykašlali se na to.

    Příště čti lépe komentáře na které reaguješ. Pak zde vyštěkneš jak to je jinak a tohle je špatně..Přitom ten kdo něco napsal tohle ani neřešil. A počtek reakci zde pod článek to také nevylepšíš. Někdy je lépe kecat méně..

    Proč 20% To jsi četl nějakou statistiku? Anebo to bereš pouze podle ČR v dané době? Případně snad v USA mělo 20% origo v EU 20 origo anebo kde? Navíc to co má společného s tím jaký je stav dnes? Nic.
  • https://www.youtube.com/watch?v=VQ9XN2UMg-A

    Přeskoč na 7 minutu 30 vteřin. Tam se o PvP hodně rozpovídaly.
  • Diablo 3 stojí za h*vno teď, stejně jako před 3 lety - mnou nejhůře investované peníze.
  • Když by "kluci" z Blizzardu byly fér, tak by to tak podali. "Omlouvám se všem hráčům Diabla 3, ale ohlášené a plánované PvP v D3 nikdy nebude, jelikož pro vás chystáme novou hru, která bude jen o něm".
    Místo toho si vymýšlí pohádky o tom, jak PvP nelze vybalancovat.
    Nechápu ten přístup, kdy při ohlášení hry slíbí A, aby potom, co si miliony lidí hru koupí udělali B. Na to jsem zvyklý spíš od politických stran.
    Třeba takový ohlášený a nevydaný systém charmů se mi zdál jako skvělý nápad. https://www.youtube.com/watch?v=GR1LTYsGM9U
  • Veskoslav
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veskoslav-2937/hero/19128505

    Kdyby se někdo chtěl občas připojit. Moje jsou postavy na V/W+Smrtilien. Zbytek brácha:)
  • "...dokážeme vybalancovat WoW..." to si asi děláš srandu ne? PVP ve WoW jsem hrál hodně dlouho a jedinná balance ve WoW vždy byl pouze název jedné talentové větve u druida.
  • Veskoslav
    A kolik lidí to zlaté Diablo 2 mělo v originále? 20%? A více lidí na obrazovce? Největší mor, pokud jedeš jenom elitky v Riftu. Protože obrazovka se nedokáže přizpůsobit tomu, že někdo už je někde jinde, odběhne si prodat věci atd. A přehrabování se v inventáři ve více lidech, to je největší peklo, co mi na konzolové verzi vadí. Než jeden udělá jednu věc, tak to aby si člověk šel uvařit kafe.

    A lagy? Pořiď si lepší net. Ze 4 mrtvých postav mi neumřela ani jedna na lag, pokaždé moje debilita.
  • myslim, ze ve chvili kdy se rozhodli udelat heroes of the storm, PvP v D3 skoncilo...v dobe D2 nebyla jina moznost, dneska je vsude sama Moba hra, ktera nabizi skoro to same jako by bylo pvp v D3, kdyz teda pominu milion mmorpg...neni duvod delat do D3 PvP, ktere by stejne byl jen takovy privesek
  • Kdyby ta firma za něco stála, tak máme na PC offline mód jako na konzoli (a nechcípneme díky lagu), máme na pc hraní s více lidma na jedné obrazovce atd.

    Změnilo by se pro coop na jednom pc UI a hotovo. Ale ne...firma je na h*vno. Online být člověk musí lag ihne ovlivňuje postavu.

    PVP to samé... Zlaté Diablo 2
  • na veskoslava nereagovat, rovnou nahlásit
  • Právě, že jsem Diablo 2 hrál. Ano, polovinu věcí na postavách mi nepadlo. Ty jsem ale směnil za věci, které mi naopak padly. Například jsem na HC ani na jedné postavě nepoužíval SoJ a že mi jich pár padlo. Hrál jsem převážně amazonku+nekromanta, takže vše, co mi padlo pro sorsku, paladina,barbara či druida byla pro mne měna k obchodu za věci pro postavy, které jsem hrál.
    Co mělo obchodování za následek? Více interakce mezi hráči. Více socializace s ostantími tím pádem i přiliv zlodějů a podovdníku(jako v reálném životě).
    Nový systém hráče víceméně izoluje už jen tím, že omezuje počet hráčů v jedné partě na 4.
    Věci z donucení na PvP? pakliže by to vyřešilo problém s takzvaným vybalancování postav tak proč ne? Budeš se divit, ale Diablo 2 mělo početnou komunitu. To byl taky důvod, proč jedny z prvních střípků o Diablu 3 obsahovaly PvP arény. Blizzard si toho byl dobře vědom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit