Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cti pozorne. Nerikam, ze neexistuje. RIkam, ze ja sem na disconnect nikdy neumrel. Dycky sem umrel jen na vlastni blbost. A pokud mi prijde naka situace prilis nebezpecna, nejlepsi je utect, skillů mam na to dost *5* Za cca 1000 HC sem umrel 3x... Staci u toho hrani myslet, tohle neni sc.
  • Za 3 roky HC jsi nikdy neumrel na Disconnect. Padá ti 5 furnanců denně a vypořádáš se s každou elitkou. Pak si se probudil celý spocený do té kruté reality. Stejně jako Slávek si pročti Diablo 3 fóra a udělej si představu kolik lidí denně zemře na ten Disconnect, který podle tvého názoru neexistuje.
  • Abych to shrnul. Diablo 3 je podle mě skvělá hra, která se neustále vyvíji a vyvíjí k přaní hráčů. Trpí ale nejvíce náhodným dropem, který neodměňuje nejlepší a nejvytrvalejší hráče a závisí čistě na štěstí. Drop je navíc u některých itemů nezbytných pro hraní na vyšší úrovni neskutečně nízký, takže spousta hráčů je za celé hraní ani neuvidí a když, tak se může stát, že item dostanou v uplně nepoužitelné variantě. Všeobecně je Diablo 3 podle mě skvělá hra, která se neustále vyvíji a vyvíjí se k přaní hráčů. A fun factor, zvlášt v multiplayeru, je ohromný :)

    Tak abych to shrnul, tak Wowablo 3 je neuvěřitelně skvělá hra, která je vlastně úplně k ničemu, jelikož nezáleží na času stráveným ve hře, ale jen na štěstí. Ten kdo ho nemá může hrát Diablo 3 do 70ti let a třeba nikdy neuvidí Starmetal Kukri, jelikož kamarád, který jich našel za týden 5 je musel všechny rozložit na prachsprostý kraftovací materiál. Navíc, když už máte to štěstí a vysněný item vám padne, může se narolovat díky tam Blizzardu milovanému RNG do naprosto nepoužitelné podoby.
    Od této hry dámy a pánové ruce pryč. Neposlouchejte zfanatizované stádo oveček. Zde zábavu nehledejte, jelikož ji nenajdete.
  • POdle vkusu kazdeho soudruha. Ja sem treba na disconnect za 3 roky neumrel ani jednou. A jesi nejses neumetel, tak si poradis s jakymkoliv mixem affixu. HC postava musi neco vydrzet! Takze zadny papa, musis mit hodne trumfu v rukavu, jak se s takovejma situacema vyporadat.
  • Kecas leda ty *1* HRal sem hlavne HC bez aukce, pac to tak bylo pro me nejzabavnejsi.
    Aukce sem mel rad, pac se tam daly na SC !prodavat! itemy za eura. muhehe...
  • A zhebnout na disconnect :-D
    HC diablo 3 je holý nesmysl. Můžete hrát měsíc s prstem v nose, pak narazit na hodně špatný mix affixů u elitky a neuděláte vůbec nic ani když máte nejlepší equip ve hře a všemožný pasivky. Prostě umřete. Jeden healt potion vás prostě nezachrání. Jailer, Valler, arcane, plague, extra fast a pápá.
    Ne děkuji. Já chci hrát RPG, kde si vymaxuju postavu a hraju jako "walking God", než se s nejlepším gearem stresovat, jestli náhodou na podobný svinstvo nenarazím.
  • A jakou mel clovek radost, kdyz mu ve vanille padla pouzitelna legendarka! Zlaty casy.
  • ve srovnani s vanila...jsou dnesni legendarky NEUVERITELNE naboostene veci a to i ty, ktere ty povazujes za spatne

    na zacatku byla vetsina legendarek horsich nez kvalitne narolovane zlute veci a jejich droprate se s dnesnim nedal vubec srovnat...takze jednou za uhersky rok ti padla legendarka, ktera bud byla pro jiny class, nebo mela staty pro jiny class, nebo mela vsechno spravne ale nizka cisla = horsi nez rare item...atd.....atd.......
  • Tak to bych se taky nezlobil! Akorát runy v D3 už máme u skillů. Vzniknul by terminologický problém *8*
  • to su kecy, ked si v dobach rmah nefarmil na ah, tak si isiel sam proti sebe

    skusal som to hrat zaciatkom roka, ani teraz to diablo nie je ziadna vyhra - skratka gameplay nadimenzovany na grinding a noliferov, pre normalneho hraca, co ma dajme tomu 2h volneho casu denne na pc hry je to uplne mimo, lebo aj ked si chce len zahrat s nejakym buildom, tak to musi 20h farmit

    ked uz nie je ten auction house, mohli by z toho urobit riadne arpg a nie wanabe p2w mmo ako pomyslali
  • chtelo by to runy jak z D2 :)
  • Jesi někdo dlouho nehrál a uvažuje, že by zas diablo zkusil, tak DOPORUČUJU! D3 zraje patchema jak víno (stejně jako nepřekonatelnej druhej díl), navíc před chvílí začala nová sezona. Jo a hrajte HC *1* *16* *16* *15*
    Btw chtělo by to druhej datadisk.
  • aspon mate motivaci, by byla nuda, kdyby kazda druha unikatka byla top item
  • Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku. Diablo 3 není o kvalitě věcí, které padají, ale o kvantitě. Za jeden den vám spadne taková hromada legendárek, že po týdnu už je ani netavíte na materiály a buď prodáváte nebo prostě vyhazujete, jelikož v bedně ani na ostantích postavách už prostě nemáte místo.
    To je jako dobře? Jako vážně?
    Diablo 2 byl o kvalitě legendárek. To je druhý zásadní rozdíl oproti Wowablu 3.
  • Stačí se podívat na Diablo 3 fóra. Tuna lidí s paragonem přes 750 a neviděli takový Furnance ani z vlaku. Zkus se podívat i na jiná fóra než jen na games.tiscali Slávku :-)
  • Já mluvím ale jenom o nynější hře. :) mám nahráno přes 600 hodin jenom od RoS, takže docela hraju bych řekl :) Myslel jsem to tak, že máš štěstí když ti dneska padají jen samý dobrý legendárky protože všem ostatním padají jenom trash legendárky. Sice se zvýšil drop na legendary itemy ale to jsou jen vylepšený žlutý. Na ty opravdu endgame itemy zůstala drop chance stejná :)
  • Nafarmit potrebne legendarni itemy ma byt extremne tezke imho! Co by v te hre delali lidi, kery maj nahrano treba 1000 hodin...
  • Já ale nechci hrát t1-t4/t5 déle. :) já jen reagoval na to, že není pravda, že padají samé dobré legendárky a padá jich hodně. 90% legendárek je na nic a jsou dobré jenom pro čerstvé 70tky :) Hodně legendárky padají ale jdou rovnou na rozklad. :) navíc na HC nemám koule ;) Já radši co nejdál v griftech bez obavy, že přijdu o několik set hodin hraní :D
  • Naopak s novou sezonou ted hraje diablo lidi jak prase!
  • PC verze je lepsi uz jen kvuli battle netu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit