Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, taková škoda téhleté hry. A to to mohlo být tak super.
    Ale to hodně her mohlo být.
  • GW2 je dobrá hra, o tom není pochyb. Já ale velice doufám, aby takhle nevypadaly všechny další MMO. Když si čtu o některých připravovaných MMO, často si vzpomenu na GW2. Dříve se pořád mluvilo o WoW klonech, tak snad teď nebudou "GW2 klony".

    Pořád si říkám, je čas na MMO nikoli asijského stylu, s realističtějším grafickým stylem, s propracovanějšími skilly, propracovanější historií světa (která v tom světě jde vidět, lze si o historii světa někde přečíst, vyzvědět podrobnější informace od NPC atd.), propracovanými frakcemi, které mezi sebou nějak interagují atd.

    Her ala GW2 je na obzoru hned několik. Bohužel...
    • Myslím, že si popsal Star Wars Online
    • Jakých her ala GW2 je obzoru ? Napiš konkrétně jména dik :)
      • Nejsem a nikdy nebudu znalec MMO. Přesto mohu napsat toto:

        Třeba DaD Neverwinter mi příjde dost podobné GW2. Jen nevím, jestli tam vypadají ty postavy tak stylizovaně (původně jsem chtěl napsat úchylně) jako v GW2. Neverwinter se mi ale zdá být o něco zajímavější než GW2, tak uvidíme. Ale není dost informací...

        TESO má dost podobných prvků s GW2 (minimálně pak omezený počet skillů, dost možná podobný způsob boje). Naštěstí se zdá, že tam nebudou úchylné prvky, které jsou k vidění v "asijských MMO", jakým je i GW2.

        TERA sice není na obzoru, ale už tu hrůzu spustili, přesto jí zmíním, protože jsou tam některé prvky shodné s GW2 (úchylnost, nebo stylizace - si vyberte; málo skillů, podobný boj (ikdyž v TERA má aktivní aiming, jinak žádný velký rozdíl).

        Určitě se těch her ala GW2 vyloupne několik. Budou se podobat svým stylem boje, stylizovanou grafikou, způsobem levelování, questování, pvp atd. Některé prvky z GW2 jsou dobré a uvítám je i jinde, ale doufám, že nebudou vznikat "klony", lépe řečeno hry v podstatě stejné, nebo velmi podobné.
        • Všechny jsou klony WoW, které se kromě prostředí jednoduše nijak zvlášť neliší.Ano jsou tam rozdíly, ale aby se mohlo říkat, že jsou klonem jiné hry než WoW by se musely odlišovat mnohem více.
          Tím, že tam jsou nějaké open world eventy, panoramata a zbytek identicky se všemi ostatními MMO z toho jinou hru fakt nedělá.
          TERA vyšla dříve jak GW2 tak asi těžko může může kopírovat prvky GW2.Mimo to jsem TERU nějaký ten pátek hrál a vím, že se kromě stylizace a několika dalších maličkostí od WoW nijak zlvᚍ neliší.Takže tolik k tomu co jsi napsal.
  • No lidi co presli z GW2 do Secret Worldu si nejvic stezuji na to, ze tam neni svata trojice. Chteli chodit dungeony, ale kdyz neni tank a hyler tak se pry porad ozivovali dokola jak ocasi a prestalo je to bavit. Ovsem to sou lidi kteri v TSW ocenuji prave ty dungy. A moznost postavit si libovolny build ktery je zrovna potreba.
    • Ty si nehrál ani jedno Marty. :D Tenhle komentář je celej nějak naruby :D
      • No hraju TSW nejakou dobu, GW2 me neoslovil vubec nicim tak sem to ani nezkousel. Ale treba kamarad rikal ze si chce po praci odpocinout, vypnout mozek, a proto v TSW moc dlouho nevydrzel a hraje GW2.
    • ja si secret world koupil a musim rict ze je to celkem nic moc jedine v cem ma hra velke plus je dobre pribehove pve jinak pvp je tam k smichu ( tankove tam 1-2 hituji kazdeho ) jinak v te hre nejde vubec nic delat ( grindovat nightmare dungy kvuli tokenum na toolkity abych mel 10.4 ql gear a pak je tam akorat NY raid . GW2 hraju od headstartu a furt mam co delat
      • No sice PVP nehraju, ale urcite jsou buildy ktere tam maji vyhodu. Na druhou stranu vzdycky jde postavit jiny build ktery je sunda, musis byt schopny se prizpusobit situaci. Jinak od vydani tam uz vyslo 5 updatu a v unoru bude dalsi, krome zajimavych misi tam pridavaji i endgame - jako byly ty NM dungy a prvni raid. Ale ocividne je to pro uplne jiny typ hracu nez GW2.
        • v TSW nezalezi na buildu ale na gearu takze clovek v end-game gearu dava nooby na 1-2 rany
          • Nesmysl. Build je zasadni vec,zbrane a talismany nejsou zarukou vitezstvi.
            • lol ted ti to vysvetli dohrajes elite dungy a mas blue ql10 a chces jit pvp a tam behaji v 90% lidi co maji purple ql10 az 10.4 a nerikej ze blue ql 10 dps se stejnemy buildem jako ql.10.4 dokaze porazit tohle je naprosta hovadina a mezi blue ql10 a purple 10.4(glyphy taky) je rozdil kolem 50% takze tady netvrd ze build je zasadni vec
      • Ja som mal prave uplne opacny pocit, v GW sa da "grindovat" kde co, ale okrem dobreho pocitu z toho nic nemas. V TSW mam furt nieco za cim mozem ist.
        • muzes me vyjmenovat nejake veci za cim muzes jit protoze krome grindovany gearu a NY raidu jsme v te hre nic jineho nenasel
          • Napriklad si vymyslis novy build ktory by mal fungovat lepsie ako ten ktory mas teraz, sup sa farmit nightmary pre equip, spravis si par vacsich questov aby si mal na to ability, najdes si build v ktorom dokazes solovat signet questy / solo farmit v heroickych oblastiach, stravis par hodin zavrety s dummy a dmg metrom a potom zistis ze to nieje az take super ale ak by nahodou toto sa vymenilo za toto tak by mohlo... *4* Mozes farmit len pre farmenie, aby si mal 100% ability wheel, vsetky aux zbrane, aby si mal poskladane nejake zakladne buildy na heal tank dps, a tak dalej, rovnako ako v GW, ale tu sa s tym da priamo pracovat - nieco tym ziskas. V GW2 to skor tak existuje okolo teba aby si nemal pocit ze tam nieje endgame. Ale iba moj vlastny nazor, asi mame kazdy tolko srandy kolko si spravime.
            • Vlastne mas pravdu, v TSW je len 9 dungeonov s asi najlepsimi PvE v themepark mmo a iba jeden hlupi raid... Kam sa to chyta na GW2 ;)
              • Reakce na příspěvek:

                GW2 ma 8 dungeonu se story mode a exp mod(3 ruzne casti ) + fractal of the mist dungeon co ma 9 casti ) TSW ma furt ty same dungeony akorat v kazde obtiznosti pridaji bossovy nejaky novy skill a v TS jsem si vubec nevsiml ze muzu behat po mape bez delani questu a jenom tak skoumat mapu
            • ale ty tu jmenujes jenom obyc grindovani v par oblastech a wtf jaky je v TSW end-game? akorat ty same dungy s trochu vetsi obtiznosti ale jakmile se naucis mechaniku u bossu tak je to easy
    • No je fakt že to oživování je takový trapnější, ale zas člověk si musí všímat všeho okolo, a ne jen tupě stát bokem a pražit do bosse dps. Nebo stát bokem a healovat tanka.
    • K čemu ti je v secret world healer a tank? Myslíš že ti to při hledání (na googlu) odpovědi na otázku kolik cípů má pěticípá hvězda nějak pomůže?
      • Tank tankuje, healer hyli a DPS delaji dmg? K cemu jinemu by asi mohli byt?
    • Veskoslav
      To je tak, když si někdo koupí hru, kterou nepochopil. SW je zcela o něčem jiném;)
    • Podle toho co popisujes to spise vypada, ze vubec nepochopili hru.
  • J8 se do toho neuvěřitelně ze začátku zažral, hrál tři dny a pak mě to přestalo bavit, občas se vrátím, ale nevim nevim - prostě bez kamarádů, které znám ze života to je nuda o sobě.
  • to sy pletes s hranim na PS nebo xboxu
    • walltar
      Tak to potom hraju celý život špatně ... Já vždycky používal pár kláves na klávesnici a myši. Jenom se zeptám, ty máš nějaké zařízení na čtení myšlenek, nebo ovládáš PC pomocí gest? Osobně bych si to rád koupil.
  • Jo jak ze se to hraje? Ja rozehral asi 50 postav a vzdy me to bavilo jen do cca 20lvlu :)
    • Tak to si o moc nepřišel. Oni totiž mobové s pár výjimkami jsou na všech levelech stejní - tedy vypadají úplně stejně. Jen boj s některými bossy (třeba ten drak), je trochu něco jiného a poprvé je to super zážitek. Questy jsou taky stejné. Příběh je povrchní všude. Main linie příběhu se pak sbíhá, takže to má smysl odehrát jednou.. atd.-
  • Autor článku se zmiňuje o snižování lvlu postavy dle mapy a to je důvod, proč mne GW2 přestalo bavit.. MMORPG mě baví také pro to, že se mi vyvíjí postava. Tím myslím např: můžu si v pozdější fázi hry zajít na moby, kteří zpočátku hry dávají zabrat a pak vydím, o co jsem se zlepšil.. V GW2 je zůstává postava pořád mrzákem i s nej equipem..
    • Hele, zvykneš si. Osobně jsem zastáncem WoW systému (čili jako ty), kde je prostě vidět progress postavy (stejná linka daily questů mi na začátku datáče zabrala 2 hodiny, po nějaké době raidování už jen hodinku. Ta síla itemů tam je fakt cítit). Jenže GW tohle nepotřebuje: 1) gró je v PvP a WvWvW, kde máš stejně jiný itemy, když jdeš pomoct kámošovi na nižším, tak se u toho nenudíš (navíc prý údajně i tam je trochu cítit, že jsi lepší a skilly ti zůstávají, takže máš víc možností), a věčný problém WoW, moby okolo kytek a mining spotů atd., jdou prostě ignorovat. Štvalo mě to a tak jsem čistě ze zvědavosti zkusil těžit i navzdory tomu, že jsem naaggroval moby, a hle, žádné přerušení castu = vyfarmíš, hodíš nějakej ten escape a jedeš dál. Čili ani v tomhle případě to není nijak na obtíž. Čím ta hra ztrácí je ten pocit pokroku, navíc podle všeho se endgame itemy liší jen skinem (já vím, já vím, lepší staty, ofc, aaale...) a není je prakticky kde využít.
    • Mně se naopak tohle přizpůsobení levelů moc líbí a hodil bych to do všech MMO. Příjde mi stupidní jít s high level postavou do low level regionů a dávat tam draky na jednu ránu.

      Co se mi ale vůbec nelíbí, je rozvoj postavy v GW2. Ten je fakt strašně slabý. Skilly na zbraních má člověk za pár minut. Traity se dají získat velmi rychle. Člověk se pak těší na elitní skilly a když zjistí, že jsou často na nic, či příliš slabé, je to zklamání. Buildy postav tu sice jsou a liší se vzájemně, přesto mi nepříjdou příliš zajímavé a dostatečně odlišné.
    • tohle povazuju za nejlepsi valstnost gw2, hrat se tak nestava nudnou, kdyz chci jit nekomu pomoct
    • mno...je to o tom, že si chceš jít vybít na low lvl mobky....a to ti tu nejde. Jdi hrat WoW, to je pro takové hráče fajné :) Po5 letech jsem z WoW přešel sem, a nikdy bych se nevrátil...GW2 se jim opravdu povedl, stačí jen vydržet než si zvykneš...pak už nechceš z5
  • Ahoj mam v GW 2 postavy na lvl 80. Tank a Wizard. po 80 pro ty co zrovna nezboznuji pvp areny ci wvw toho moc neni. Nektere dungy muzete zkusit mnohem drive, takze to bych do toho nezahrnoval. Prispusobeni lvl dle lokace stejne moc nepomaha, protoze je to stejne i tak moc jednoduche. Loot v nizsich lokacih je tak akorat na prodej. Dungy lidi prochazeji rush systemem coz je hruza. Nekterym hracum achiev. vyhovuji. Pro me je to ztrata casu a neco co me osobne nebere a nedelam to cilene. Za karmu si koupite jenom jeden skin special armoru coz je malo a jinak je vam pak karma k nicemu. Ja se rozhodne uz ve hre na na max levelu nudim. Craft zde je spise vysmech, protoze ho neni vubec zapotrebi a penez je tam dost i bez prodeje ucraftenych veci. Legendary itemi jsou vysmech, ktere maji 1ku1 stejne staty jako legendary akorat aji jiny skin. Pribehova linie je provazena radoby animacemi, ktere nemaji stavu a kazdy je preskakuje. Jo kdyby byli delany tak chytlave jak u Old Republic, ze si clovek kazdy rozhovor vychutnava a dychti a nej atmosfera pribehu tak tady jsem ten pocit nemel. Hra je to jinak vynikajici a urcite je chytlava, ale me uz zde nema co oslovit a milion altu nemam motivaci mit. Fractal je docela easy i na vyssich urovnich a hraci co potrebuji delat nizsi levely fractalu tak maji problemi nait lidi, protoze spousta hracu dela fractal na mnohem vyssi levely a tak jeproblem sehnat lidi. Osobne bych tuto hru ani nenaziva MMORPG protoze ingame obsah je zde mnohem chudci a rozhodne bych za nej nikdy neplatil jako u jinych MMORPG. Vzhledem k tomu, ze se zde neplati nic tak je to ok.
    • Fraktál lehký na vysových úrovních? Jakou máš nejvyšší? Já 24 a to je už dost mazec a člověk musí mít poskládanou grupu z lidí co znají taktiky. Určitě to není easy.
      No jo holt pomíjíš 2/3 hry. Tedy PvP a WvW. To je jak kdybych řekl že nová Octavia je špatný auto,protože to dodávají jen na letních gumách. Teď v zimě?
      Legendary mají stejný staty jako legenrady? Nechápu.
      Dungy se prochází rushem z jinýho důvodu. A to protože v dungeonech jsou důležitý boss fighty,ne bitka s nějakým pavoukem po cestě. Takže focus na všechny bosse a jdeme. Proč bych se tam zdržoval a vybíjel všechny pavouky někde v rožku mapy? Když hlavní úkol je zatím bosse?
      Craft? Výsměch? Kup mi u vendorů armor +power,+precision,+crit.dmg. Nekoupíš, to jde jen vykraftit. A co když tohle potřebuju do buildu?
      Karma - víš o tom že v Orru je několik karma vendorů co prodávají věci za karmu?
      • legendary jako exotic. tam jsem mel preklep. ano crafty vysmech a fractal mam na 22 lvl. jo a hlavne vyssi obtiznost me opravdu neuspokojuje.furt je to stale dokola.kazdej jsem hold jinak narocny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit