Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem fandil Lethovi, protože je to real badass *15*. Ale stejně jsem ho na konci dvojky nechal jít.
  • Jaka specialni schopnost? Pouzil treba lektvar, ktery zvysuje reflexy a zlepsuje pohyblivost. Pokud jsi hral prvni dil nebo cetl knihy, urcite vys, o cem byt Zaklinacem je. Ale i kdyby ho trefil, stejne by ho to nezastavilo.;-)
  • No rozhodne mi to prijde mnohem jednodussi nez sestrelit na několik metru byt jedinou nekolikrat mensi kouli letici smerem od tebe, kde musi pocitat se zakrivenou trajektorii a rychlosti jak sipu, tak koule. Ale tak jestli ten zaklinac ma nejakou spec. schopnost na vyhnuti se, tak to chapu...
  • Lawliet
    Win Diesel..
  • trolo
    Who actually cares?
    1) Nobody
    2) Nobody
    3) Nobody
    4) Grammar nazi
  • lol aky udatny kral *1* .......a ten kto to prejde na najtazsej urovni je proste zaklinac *8*
  • To tě nyní čeká něco krásného. Kdo se hlásí o to mi pořádně nabančit, čímž mi způsobí selektivní amnézii na Sapkowského dílo? Prožít znovu ten epický příběh poprvé by bylo mé zbožné přání.
    Jenom mírně odbočím. Která je Vaše nejoblíbenější postava z Geraltova univerza? Za mě samotného musím jednoznačně říct Leo Bonhart! Tento starý sadistický lovec odměn si od první chvíle získal mé srdce.
  • *8* wow, už sa teším na 3ku
  • Sry to mělo být na toho nad tebou
  • A tys někdy střílel z luku na pohybující se cíl na nestabilní podlaze ze 4 metrů? Přijde mi, že je tady nějak moc sportovních lukostřelců.
  • To není tak úplně pravda, pokud se dobře pamatuji, Geralt byl v tomhle směru výjimka, protože podstoupil a přežil nejvyšší stupeň Zkoušky trav, a většina ostatních takové reflexy neměla...Ale nejsem si teď jistý :-)
  • Vojaci a mag cumi? Vojaci se snazi bojovat a mag,pokud jsi si nevsiml,drzi ohnivy stit aby taky nezmrzli. A pak uz je pozde. nezapomen ze je to zpomalene *2*
  • Kazdy zaklinac se dokaze vyhnout/odrazit strele z luku.
  • zdeeneek
    Njn, me knizni serie Zaklinace bohuzel minula. Ale uz to napravuju a ctu prvni dil, dalsi ctyri uz cekaji v policce v knihovne. Doplnuju si vzdelani *3*
  • IK IK IK :D peckovní video pánům z CD projektu muže třeba takové ID .......:D
  • Na videu v 0:52 loď pluje s napnutými plachtami - její rychlost je dle mého příliš velká k tomu, aby scéna kraulujícího zaklínače dostihávajícího loď působila už jen v rámci tohoto videa přirozeně. Zaklínači jistě svedou běhat se značnou zátěží, ale to neznamená, že by je neměla stáhnout ke dnu, k čemuž by podle mě v případě dotyčného královraha, byť zaklínače, došlo. Rotace nebo otočka - já popisuji, co se děje s tělem a ty uvádíš název, kterým se tento druh pohybu označuje v bojové hantýrce.
  • Je to zaklínač! Je sice pravda, že Lethova obrovská postava mi taky nesedí k zaklínačskému výcviku, který je spíš o obratnosti a rychlosti, ale pořžád- není to hromotluk, ale lidský mutant vychovaný pro boj.
  • lod plula pomalu kral si tam pořadal zabavu takže to tězko mohlo prout rychleji ohledně vyzbroje predstav si zaklinace jako spartana ze recka ti dokazila fakt hodně behat klidně v plné zbroji oni to bylo v podstatě NADLIDI navic to neni rotace ale otocka na dalsí nocomment
  • zaklinače bych přirovnal ke spartanum u thermopyl jedni z nejlepsích bojovníku ale nejsou nesmrtelní navic znamení nejsou triky jako spise kouzla učedníka na zakladní urovní navic virgeforz byl rvac bijec bojovník předtím než se stal magem + očarovaná hul
  • Ten hromotluk, jak říkáš, je Zaklínač, tak proč ho asi netrefil, co myslíš? :D Řekl bych, že tím, jak sestřelil ty 4 koule a pak netrefil toho.....hromotluka.....tak tím pouze autoři chtěli ukázat, jak je prostě Assasin dobrej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit