Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na anglofonních diskusních fórech to taky takhle často "neřeší a svět se nezboří".

    Výsledek je ten, že nezřídka abys pochopil co vůbec ten druhej píše, tak musíš být místní. V opačnym případě z toho nemáš šanci poznat, co se píše.

    Jasnej přiklad: their x they're x there
  • MrSanta
    Budoucí zákazníci z řad majitelů X360, neznalí druhého dílu, ti budou dozajista vděčni za přiblížení děje hry, na kterou se teprva chystají *7*
  • vlastik.plaminek
    V tom případě jsi asi nečetl zaklínače
  • Trailer naprostej majstrštyk, ikdyž je pravda, že jsem celou dobu fandil magičovi... spíš bych chtěl upozornit na to, že v Zaklináči 2 někdo tvrdil, že krále Aedirnu zabil sice Letho, ale že ho málem chytli jak se plížil z hradu. Mam tušení, že to říkali ti jeho dva kumpáni, když se Geralt převtělil do jednoho z nich... nebo že by to dokonce řikal samotný Letho. Na tento detail si už opravdu nevzpomínam, ale na 90% si myslim, že ve hře padlo, to jak Letha při té vraždě málem chytli při útěku z nějakého paláce nebo hradu...
  • a v čem byl lepší henselt, foltest nebo kdokoli z těch "klaďasů"? Letho alespoň netoužil po osobním zisku, jeho pohnutky byly skoro šlechetný.
  • Asi nikdy nepochopim tudle posedlost opravovat češtinu ostatních.
    Tak mu třeba nejde čeština, no a co?
    Svět se nezboří .
  • MrSanta
    To je fakt, třeba přehození "o" a "i" se dá jako překlep pochopit. Stejně tak se dá pochopit přesmyčka písmenek, obzvláště, když je člověk zvyklý psát všemi 10. *3*
  • Umaroth
    překlep a fatální gramatická chyba je rozdíl a jelokož Y/I jso una kalvesnici hoodne daleko....tak o preklep urco nejde *7*
  • Fajn chlapík jo? :D Letho měl rozhodně super charakter, ale jinak to byla strašná . Vždyť se mu povedlo v severních královstvích rozpoutat totální chaos, a připravil tak krásně půdu pro Nilfgardská vojska. Ale je fakt že na konci už je asi celkem jedno jestli ho zabiješ nebo ne, mluví s tebou zcela upřímně a byla by to jen další zbytečná smrt.. ale kdo ví jak bude příběh pokračovat :)
  • vidíš.... a na tenhle "detail" jsem už úplně zapomněl. každopádně letho byl moc fajn chlapík, a nebýt toho, že je to královrah, jsem přesvědčenej, že by si někdy s geraltem výborně rozumněli :) Doufám že bude ve trojce! (pokud ho nekrouhnete)
  • MrSanta
    Nemám přesné informace, ale moc bych se divil, kdyby s příběhem dál nepracovali. Nevím sice, jak je zakončen, ale určitě si něco schovávají *1*
  • Mayuri12
    Ti mágové pokud máš namysli Lhogoira a Kelmaina bojovali s Teclisem a Gotrek toho jen využil jako ostatně téměř vždy.
  • Cahir
    No jo, nevšiml jsem si. Tak to vypadá, že do toho asi půjdu. Když už nic jiného, tak alespoň jako single... Mám ale pár kámošů, co to hrajou, takže pokud bude i end content zábava, třeba mi to vydrží. Navíc, ona příběhová kampaň se má nadále rozšiřovat, ne??
  • Pro mě bylo důležitý, že když jste ke konci nešli zachránit Triss, zachránil ji za Vás a ochránil ji a o Yen se staral, ikdyž Geralt už zmizel a jenom kvůli slibu a Geraltovi na ni dávali pozor a pomáhali jí ti Zaklínači ze školy zmije, včetně Letha
  • Mayuri12
    No jo jenže Gotrek je Gotrek a toho nesundá nikdo no možná Chuck Norris
  • MrSanta
    Já jsem odpověděl, ale až když to bylo asi tak na 3. stránce. Zjevně si to minul. Tuto link: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/patch-1-1-k-sw-tor-bude-mit-zpozdeni-58183/?page=2
  • zaklínači jsou přeci vždy neutrální. A Geraltovi Letho nic neudělal, naopak, pomohl mu zjistit, kde má hledat Yenefer. Tak proč bych ho zabíjel? mezi těma dvěma žádná zlá krev není.
  • Mayuri12
    V souboji Mágové vs Zaklínači by vyhrál Chuck Norris nevím co řešíš.
  • Mayuri12
    Nechápu co tě tak udivylo.
  • Mayuri12
    Nebo se tam teleportoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit