Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    no jo, herní sex v mainstreamových dílech je na úrovni filmových líbaček z padesátých letech.
  • Sry překlep. Od tebe bych opravování překlepů nečekal....
  • misho8723
    Je to zaklínač, čiže veľmi obratný, reflexy má nadľudsky rýchle
  • zdeeneek
    Sakra, jsem nepozornej. Oni nejsou uprostred oceanu, ale na rece. Takze tam asi doplaval ze brehu.
  • zdeeneek
    Me by spis zajimalo kde se ten vrah jen tak objevil uprostred oceanu. Vzhledem k tomu jakou mel ten hromotluk obrovitou postavu byl taky prekvapive obratnej.
  • Druhou loď vyvraždil preventivně předtím. Copak jsi nikdy nehrál žádný stealth hry?
  • Umaroth
    odkdy se píše vYdět ?
  • To bys chtel seskocit do motoroveho clunu a udelat vysadek nebo jak? Podle me se to vse sehralo strasne rychle.
  • To jako dostanem DLC zdarma? Bez nutnosti pokaždý spouštět nějaky program, který mi sleduje dění v pc? V dnešní době nevýdané.
  • Trailer opravdu pěkný..........a ta druhá loď vedle? To se celá posádka koukala, jak jim vraždí krále? *7*
  • Cahir
    MrSanta: Akorát nedávno jsem se tě v nějaké diskuzi ptal na tvé dojmy o TORu, žel bohu jsi mi neodpověděl. *9*

    Stále nevím, čekám na recenzi od Aleše Smutného, vypadá to, že si na ní dává opravdu záležet. Tvoje dojmy by taktéž nebyly k zahození.

    Času je zatím dost, na hraní se totiž mohu vrhnout až po zkouškovém. První je na mém listu Mass Effect, pak bych případně šel do SW.
  • Cahir
    A nátělník se počítá??

    A Hawke opravdu nesouloží, neprovádí onen charakteristický pohyb "dopředu-dozadu". To je mimochodem pro Američany téměř nepřípustné, všimni si, že při milostných scénách se po sobě aktéři většinou maximálně tak plazej. Kdyby začali předvádět "houpačku" - klidně i ve spodním prádle - šlo by pegi na 18 let...
  • Co te vedlo k tomu ze si ho nechal?
  • njn a takovou Yen, ktera taky nebyla zadny ucen v magii, dostali zeleznou kulickou ;]
  • 03:00 srlsy ? *12*
  • Výborný trailer, možná ne s myšlenkou jako třeba dead island, ale řemeslně promakaný do posledního detailu. A taky je krásné vidět, jak vlastně Letho zabil Demawanda. A obzvláště v tomhle traileru vypadá Letho jako obrovský sympaťák! :) (já věděl, že dobře dělám, když jsem s ním na konci hry nebojoval)
  • Smekam vsechny sve vlasy jeden z nejlepsich traileru poslednich let....
  • jasný, já tim chtěl jenom říct, že sou v tomhle světě mágové fakt mocný, alze zaklínači zase rychlý a vychcaný xD

    vidle +2 si mě dosal xd
  • rozhodně to nebyla dřevěná hůl, byla magická a navíc si myslim že ten čaroděj určitě nehrál zrovna fér když měl reflexy ještě rychlejší než Geralt což může znamenat nějaký kouzlo.
  • Tady maš absolutní pravdu a Cahir je mimo... Vyvolat obrané kouzlo a pak se teleportovat s králem ... nesmysl... to by zvládlo jen pár vyvolených, ale spíš jenom jeden ze Sapkowskeho universa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit