Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Za prvé nejsou moje.. ja nedělám. A ty tvoje kecy mají k rozumné argumentaci daleko. viz ušmudleného a další sra*ky co vyplodíš.
  • smejki
    versus ankety jsou tak gayné, že ani nemá cenu zdravit Königa.
  • smejki
    pche, Cahire, duši poetická, tys nikdy nesouložil oblečen? (ponožky se nepočítají)
  • Ale mně jsou nějaké tvoje ankety dost u mého ctěného pozadí... To vůbec není směrodatný.
    S tebou diskuze nemá cenu - stejně máš jen tendenci vyvolat flame o ničem. Bez jakékoliv rozumné argumentace. BB
  • No to sice jo ale taky to určitě nebylo za úplně fér podmínek
  • +2 Vidle teda abych byl korektní :)
  • Pokud to není sedlák s Vidle +2 ....
  • DarkHawk
    Ale ho*no integrovat. fanboyi ušmudléného bělovlase.
    A s tím bratem si taky mimo. Versus ankety ti asi neříkají co? Tam hlasujou lidi.. ať už to jsou herní,komiksový nebo filmový hrdinové.
  • Škoda toho lučištníka měl fakt talent ale ten král se k tomu aspoň mohl postavit jako chlap.
  • Však jo, Zaklínačská znamení jsou jen prskavky....každopádně zabít mága může téměř každý, záleží na podmínkách, ve spánku...ze zadu, atd. Zatímco zabít zaklínače nemůže opravdu každý. :-D
  • To nevím jak by dopadl souboj, ale vím že asteroid by určitě dopadl. :-D
  • To ved takovou debatu s Istredem, když se dohadovali o Yennefer o tom proč čarodějové namají rádi zaklínače a geralt musel naonec sám uznat, že proti nim jsou jejich zaklíání jenom pouťový triky :)
  • " objevil " samozřejmě. Jen abych někoho nepohoršil. :)
  • Hairy_Ass
    To už bychom se mohli dohadovat, jak by dopadl souboj Batman vs asteroid z filmu Armageddon. *2*
  • Vsechny manofily veset za pytliky do pruvanu!
  • Já si jen na rozdíl od tebe myslím, že Sapkowski by nesouhlasil s tím, že zaklínači se takto vymykají fyzikálním zákonům.
  • Já myslím že Geralt se s jedním mágem už utkal. A to nebyl žádnej sr*č jako Ti z moderních her kteří jsou závislí jen na destruktivní magii. Jsem si docela jistej že mu ten mág nakopal zadek dřevěnou holí a to byl Geralt v plné fyzičce. ;-)
  • A do to by mohla padnout anketa, zda souhlasíme s tím, aby se vždy obevil nějaký mudrc, který tu začne moralizovat v souvislosti s normálností a smyslem daných debat.
  • Preed
    No tak mag samozrejme je v zasade silnejsi ako Zaklinec,resp. jeho kuzla su nicive,ale ak sa Zaklinacovi podari dostat dostatocne blizko a mag nie je schopny reagovat v boji na blizko tak je proste mrtvy,lebo kto cital knihy tak vie,ze Geralt dostal pomerne na pi*u od maga,ktory zvladal melee combat. :)
  • jo kamaráde, to je vliv émerické kultůry, nechci bejt tendenční a jenom na ně nadávat, za plno věcí si jich vážim,ale tohle je prostě fakt. Doteď si pamatuju, jak v jednom díle brothers in arms si před misí vojáci vášnivě rozebírali kdo by vyhrál, jestli spiderman nebo batman a já jenom čuměl z otevřenou papulou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší