Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Lučišník - do poslední chvíle se choval jako profik *3*
    Pořád jsem ohromenej s té detailnosti - prostě paráda. Na tomhle si někdo hodně dlouho hrál :-)
  • To jako dostanem DLC zdarma? Bez nutnosti pokaždý spouštět nějaky program, který mi sleduje dění v pc? V dnešní době nevýdané.
    • Umaroth
      odkdy se píše vYdět ?
      • trolo
        Who actually cares?
        1) Nobody
        2) Nobody
        3) Nobody
        4) Grammar nazi
      • Asi nikdy nepochopim tudle posedlost opravovat češtinu ostatních.
        Tak mu třeba nejde čeština, no a co?
        Svět se nezboří .
        • Ale nechteho když nemá chudák nic jinýho na práci než opravovat na forech překlepy ...
        • Na anglofonních diskusních fórech to taky takhle často "neřeší a svět se nezboří".

          Výsledek je ten, že nezřídka abys pochopil co vůbec ten druhej píše, tak musíš být místní. V opačnym případě z toho nemáš šanci poznat, co se píše.

          Jasnej přiklad: their x they're x there
      • Sry překlep. Od tebe bych opravování překlepů nečekal....
        • Umaroth
          překlep a fatální gramatická chyba je rozdíl a jelokož Y/I jso una kalvesnici hoodne daleko....tak o preklep urco nejde *7*
          • blahorodie
            chujko *11*
          • MrSanta
            To je fakt, třeba přehození "o" a "i" se dá jako překlep pochopit. Stejně tak se dá pochopit přesmyčka písmenek, obzvláště, když je člověk zvyklý psát všemi 10. *3*
            • Nechápu tuhle posedlost opravovat každou hrubku ve věte. Pochopil jsi tu větu ? No jo vysokoškoláci.
  • nasus
    Luxusní. Od těchto chlápků chci animovaný filmeček tak na dvě hoďky s touto tématikou :-) , vážně dokonalý .... !!!!!!!
  • Gratuluju konzolistům že mají i oni tu výsadu si zapařit jedno z nejlepších RPG co se nám tady urodilo. Mimochodem to video je fakt úžasný klobouk dolů *3*
  • Preed
    No tak mag samozrejme je v zasade silnejsi ako Zaklinec,resp. jeho kuzla su nicive,ale ak sa Zaklinacovi podari dostat dostatocne blizko a mag nie je schopny reagovat v boji na blizko tak je proste mrtvy,lebo kto cital knihy tak vie,ze Geralt dostal pomerne na pi*u od maga,ktory zvladal melee combat. :)
    • S tím jak Vilgefortz (pokud to píšu špatně sorry, ale knížku jsem dlouho neměl v ruce, což hodlám napravit :D) namlátil holí Geraltovi se prostě nemůžu smířit! :D Nebyl to prostě fér boj, ta blbá hůl byla očarovaná :D Pak mě celou dobu štvalo, že Geralt kulhá a už mi nepřišel tak über *1*
    • njn a takovou Yen, ktera taky nebyla zadny ucen v magii, dostali zeleznou kulickou ;]
    • No to sice jo ale taky to určitě nebylo za úplně fér podmínek
  • Ikdyž první díl měl dle mého názoru lepší atmosféru a rozmanitější herní prostředí, dvojka je bezesporu nejlépe techicky zvládnutá hra, kterou jsem kdy hrál ... a to platí i o animacích ... dokonalé. CDPR prostě umí ...
  • Škoda toho lučištníka měl fakt talent ale ten král se k tomu aspoň mohl postavit jako chlap.
  • misho8723
    Najlepšie na tom je, že PC hráči čo už majú kúpenú hru, dostanú všetky vylepšenia čo aj Xbox360 verzia (4 hodiny nového obsahu, nové lokácie, nové postavy, rôzne vylepšenia, 33 minút nových animácií priamo v hre, nové intro, atď) úplne ZADARMO.. proste CD Projekt RED
  • Xykon
    Poprvé co vidím někoho v traileru smrkat. Úžasné!
  • Řekl jsem to Blizzardu, řeknu to i CD Projectu. Udělejte film! Tohle je pastva pro oči, uši i duši:)
    • Natočit trailer a fulltime film je dost rozdíl. U traileru vás nadchne samotná grafika a hudba, od filmu čekáte solidní scénář a dialogy.
      • smejki
        No... nikdy nevíš. Jeden nejmenovaný patlal je se svými baykovinami celkem úspěšný. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit