Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preju hodne pordanych kusus a dufam v jeste lepsi nebo obstojne pokracovani, tady je videt jak se hra ma prodavat a starat se o zakazniky!!!
  • Výborný trailer, možná ne s myšlenkou jako třeba dead island, ale řemeslně promakaný do posledního detailu. A taky je krásné vidět, jak vlastně Letho zabil Demawanda. A obzvláště v tomhle traileru vypadá Letho jako obrovský sympaťák! :) (já věděl, že dobře dělám, když jsem s ním na konci hry nebojoval)
    • zaklínači jsou přeci vždy neutrální. A Geraltovi Letho nic neudělal, naopak, pomohl mu zjistit, kde má hledat Yenefer. Tak proč bych ho zabíjel? mezi těma dvěma žádná zlá krev není.
      • Co si vzpomínám tak zrovna Letho nebyl moc neutrální a dosti hanobil tu slavnou neutralitu tím jak jednal.Navíc v druhém díle se rozhoduješ tak,že neutrální možnost není.Prostě se někam přidáš a nebo uděláš rozhodnutí s následky.Záleží jak si to pak zdůvodníš.

        Já ho třeba zabil.Zdůvodnil jsem to tím,že tím jak svévolně zabíjel a jednal hanobil zaklínače.Možná chabí důvod,ale takový jsem mněl :)
      • Pro mě bylo důležitý, že když jste ke konci nešli zachránit Triss, zachránil ji za Vás a ochránil ji a o Yen se staral, ikdyž Geralt už zmizel a jenom kvůli slibu a Geraltovi na ni dávali pozor a pomáhali jí ti Zaklínači ze školy zmije, včetně Letha
        • vidíš.... a na tenhle "detail" jsem už úplně zapomněl. každopádně letho byl moc fajn chlapík, a nebýt toho, že je to královrah, jsem přesvědčenej, že by si někdy s geraltem výborně rozumněli :) Doufám že bude ve trojce! (pokud ho nekrouhnete)
          • MrSanta
            Budoucí zákazníci z řad majitelů X360, neznalí druhého dílu, ti budou dozajista vděčni za přiblížení děje hry, na kterou se teprva chystají *7*
          • Fajn chlapík jo? :D Letho měl rozhodně super charakter, ale jinak to byla strašná . Vždyť se mu povedlo v severních královstvích rozpoutat totální chaos, a připravil tak krásně půdu pro Nilfgardská vojska. Ale je fakt že na konci už je asi celkem jedno jestli ho zabiješ nebo ne, mluví s tebou zcela upřímně a byla by to jen další zbytečná smrt.. ale kdo ví jak bude příběh pokračovat :)
            • a v čem byl lepší henselt, foltest nebo kdokoli z těch "klaďasů"? Letho alespoň netoužil po osobním zisku, jeho pohnutky byly skoro šlechetný.
    • Co te vedlo k tomu ze si ho nechal?
  • Já sem tada fandil tomu lučištníkovi...čekal jsem že se aspoň jednou trefí když si dával ty koule. Vlastně jsem fandil všem krom toho přežil :D Jinak moc pěkné.
    • Já teda fandil mágovi, protože jako jediný věděl co se děje ještě dřív než ostatní, místo aby se bavil a chvástal jako to mágové v tomhle světě věčinou dělaj :)
      • Já jsem fandil Lethovi, protože je to real badass *15*. Ale stejně jsem ho na konci dvojky nechal jít.
    • sleepless
      Já to tomu lučištníkovi taky strašně přál! :)
  • fallkenow
    Neuvěřitelný .... excelentní práce, nejlepší trailer, co jsem kdy viděl, bez pochyb ...
  • 4 a skoro půl minuty patří mezi to nejlepší mezi trailery co jsem zatím v životě viděl. Pěkně mě namíchnul ten lučištník, že se netrefil, dokonce ani nepřežil! To byl sympaťák vod pohledu. Video vymazlený, že to snad ani není možný a já si ten Xbox na starý kolena pořídím, jen abych si mohl tudle verzi Zaklínače zahrát.
  • A to už som sa bál že zaklínač 2 na xboxe vyjde do vzduchoprázdna. Po takomto mega trailery sa už bojím podstatne menej.. Držím palce nech predajú aspoň tetramilión kusov :-)..
  • blahorodie
    pekne
  • Jo Letho je borec. Není nad zaklínačskej výcvik.
  • Vy-ni-ka-jíc-ně! Ani nevím zda sem v poslední době něco tak propracovanýho viděl, napadá mě jen Diablo 3.
  • Bude ta hra takhle vypadat? :D
    • MrSanta
      Ale jo, tak asi za 10 až 15 let *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit