Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IK IK IK :D peckovní video pánům z CD projektu muže třeba takové ID .......:D
  • Umaroth
    Video je úchvatné, teď se jdu VELICE zajmat o dark edici.
  • trolo
    lol tak to bolo epic. musel som to kuknut 2x. fakt nadhera! neskutocne
  • Zaklínača 1 a 2 netreba zorvnávať so zapadnými americkými hrami. Hry od Bethesdy, Biovare ...čiže napríklad Elder Scrolls, Dragon Age, Kingdoms of Amalur...- ja nenadávam na tie hry to ale ja tak maju bližsie k sebe i keď niesu úplne podobne ako k Zaklínačovi keď sa zamyslíme na ich Príbehmy alebo dizajnom sveta a lokácii ale napriek to som nepovedal že su to zle hry ani na nich nenadávam ale zrejem toršku viac o akcii. Trailer je genialný všetko od lokácii, príbehov , postáv, deatilov sveta proste CD Projekt je najpoctivejšie štúdio robi to s chuťou stará sa o hru .
  • Úžasné! Zvlášt ten strážný rozprsknutý fireballem byl efektní.
    Na assasina trochu nezvyklá posatava, i když proč ne.

    No a že říkáte, že to není zaklínač. Z části pravda, ale na Thaneddu se také děli pěkné věci.
  • Trailer naprostej majstrštyk, ikdyž je pravda, že jsem celou dobu fandil magičovi... spíš bych chtěl upozornit na to, že v Zaklináči 2 někdo tvrdil, že krále Aedirnu zabil sice Letho, ale že ho málem chytli jak se plížil z hradu. Mam tušení, že to říkali ti jeho dva kumpáni, když se Geralt převtělil do jednoho z nich... nebo že by to dokonce řikal samotný Letho. Na tento detail si už opravdu nevzpomínam, ale na 90% si myslim, že ve hře padlo, to jak Letha při té vraždě málem chytli při útěku z nějakého paláce nebo hradu...
    • Milda8
      Máš naprosto pravdu. Tohle ve hře opravdu padlo a ještě tam byl jeden z těch flashbacků, ve kterým sedí ten král na trůně a pije z poháru načež ho upouští a vypadá to jako když ho otrávil Letho...tak by mě zajímalo jak tohle skloubí ve hře samotný.
      • To sem rád, že jsem měl pravdu... byl jsem si skoro jistej, že to tak opravdu bylo.
        Mno takže jsem asi rozseknul tu diskuzi o tom, proč všichni vojáci a mág čumí, zatímco Letho si v klídku jde zabít krále *5* ... páč tenhle trailer byla určitě nějaká hospodská povídačka co si vymyslel Marigold a.k.a. Dandelion, nebo Zoltan aby dostali pívo zadara *1*
        • Vojaci a mag cumi? Vojaci se snazi bojovat a mag,pokud jsi si nevsiml,drzi ohnivy stit aby taky nezmrzli. A pak uz je pozde. nezapomen ze je to zpomalene *2*
  • krása, klobúk dole...
  • MidnighT91
    To já fandil šaškům protože si pochodní zapalovali prdy královy do ksichtu a to jsem vážení ještě neviděl xD
    • MidnighT91
      Jinak fakt kulervoucí trailer. BTW redakce nebylo by zajímvé udělat článek s výběrem třeba 30 nejnašlapanějších trailerů historie ???
  • pekne intro.
  • Vsechny manofily veset za pytliky do pruvanu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit