Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Choďte do řitě, když se vám ta hra nelíbí, tak ji nehrajte... Zůstaňte si u toho, co baví vás, ať už to je CoD, Crysis nebo Piškvorky, já si Skyrim užiju.
    • No hele, jako když je to napsaný rozumně, tak proč nenapsat že se mi to nelíbí popřípadě co se mi na tom nelíbí. To by pak diskuze stála za nic kdyby u všech příspěvků bylo: "Jó, Skyrim je nejlepší hra(rpg...)". Ale rád ještě jednou zdůrazním že by to mělo být napsaný rozumně. *3*
      • Myslis psat o te hre, co se mi libi a nelibi, jak vychazi az zitra? :)
        • Tak třeba žijí někteří v časoprostorové trhlině, nebo řeší videa, co já vím? Jen mi vadí takový ten názor "děte si hrát něco jiného a neotravujte, když proti hře máte výhrady", tak jsem musel zareagovat. *3*
          • No prave, a ja se zase podivuju, jak muze mit nekdo vyhrady proti hre, ktera vychazi az zitra? :)
            • Mechwarrior_bw
              tak ako ju môžu chváliť tak ju môžu kritizovať, hru ako CELOK nie je zatial možné hodnotiť ale mnoho jej parametrov je známych a k nim sa môže človek vyjadrovať tak či onak... a ten komu to vadí by to mal buď v tichosti akceptovať alebo radšej ani nechodiť na fórum.
  • idem spat aby som rano mohol byt pred deviatou namasirovany pred nejakym gameshopom... este ze ich je v Prahe hodne... vypredane snad nebude :D
  • If you want to know the secret of the Dragonborn....

    ~The dragonborn are noble folk, of whom brave tales are often spoke. They are not well known as dragon slayers, more as dragon fornicators~

    viac tu: http://www.youtube.com/watch?v=sv1VWb6nLK0 :p
    • Also, on a similar note:

      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c9eGtyqz4gY
  • A masomlýnek jede dál. Hra má chyby, dokonce se o nich píše že nejsou malé (pokud si pamatuji, třetí Gothic byl v recenzích za špatný pathfinding A.I. bitý ze všech stran) ale nene, toto je velkolepá hra od studia Bethesda Softworks, kde se vše promíjí a kdo dá hodnocení pod určitou hranici, tak to určitě udělal jen z hecu a ve skutečnosti to myslí jinak, že ano ^_^.

    Nehrál jsem a i když mám RPG rád, tak asi nebudu, dokud si (nebo mi nebo my) nevyrobím(e) mody. Aby draci, hlavní deviza této hry, lehli po pár ranách prakticky jakoukoliv zbraní? Aby se A.I. nezatěžovala se snahou uhnout když se viditelně chystám seslat kouzlo? A kam zmizí krytí se mečem pokud mám v každé ruce jeden, to avatar zázračně zapomene, jak se nastavuje čepel proti útoku soupeře?
    • NEDOKÁŽEŠ si představit, jak strašně špatnej byl Pathfinding Gothicu III po vydání..klidně se ti NPC uplně ztratilo a už se neukázalo...věř mi, tohle se ani Skyrimu stát nemůže ty rebele.
      • Němci a hra bez bugů sem ješte snad ani neviděl
        Gothic 2,Gothic 3,The guild,The guild 2 hrát tyhle hry bez patchů bylo o nervy
  • Začal sem z Nostalgie hrát znova Morrowind tu skvělou atmosféru a uveřitelnost toho světa žádnej díl TES už mít asi nebude ):
    • Na serii Elder Scrolls je zajimavy pozorovat, jak hraci vnimaji vsechny dily. U kazdeho je to uplne to same. Uz u Daggerfal se v te dobe rikalo, ze to ma chyby, ze je to zabugovany a tamhle tohle, zlata arena. Pak prisel Morrowind a co si pamatuju, tak byla na nej zase docela ostra kritika. Ze je videt pred sebe jen par metru, ze je tam zase spousta bugu a je tam neco zjednoduseny oproti Daggerfall a zlatej Daggerfall. Pak prisel Oblivion a zase uplne to samy, zlatej Morrowind. Ted vychazi Skyrim, a myslim, ze se za chvili prehoupneme do ty casti, kdy uz se bude rikat zlatej Oblivion, dokud nebude pokracovani Skyrim a to se Skyrim bude velebit jako nejlepsi ze serie Elder Scrolls. Ale jinak si me nevsimejte. Uz zvatlani staryho hrace :)
      • Daggerfal nešel kvůli svý zabugovanosti ani dohrát.Morrowind měl na svoji dobu skvělou grafiku. Obvilion hromadu věcí osekal kde skončily kuše,halapartny,kopí,krátké meče,svícny,proč celá provincie vypadá jako nějaká Středověká Francie,proč hnedka ze začátku sem Vyvolenej (v Morrowindu sem docela čumel na ty neuspešný Nevariny v té jeskyni človeku hned spadne seběvedomí když zjistí že není první velkej hrdina ) a šipečka hned ukazuje kam mám jít v Morrowindu se člověk objevil jako santusák s 50 denárama a měl jet do nějaký balmory (určite nejsem jedinej kdo naběh do prvního Dungu a dostal neskutečne na prd*l)

        Samozřejme že je možné že co tady píšu je ze zaujetosti protože když sem tu hru dostal v ENG GOTY k vánocům ve 12 ti letech tak to pro mě byl neuskutečnej odvar

        Za prasečí pravopis a slovosled se omlouvám učení namáha mozkové bunky
        • A ja si zase pamatuju, ze prave za zpracovani a grafiku, kdyz vysel Morrowind, nejvic dostaval zabrat v kritice. Co Morrowind vysel, tak byl velice narocnej na tehdejsi PC a jeste bylo videt jen par kroku dopredu. Co jsem mel tehdy o neco vic nez prumernej pocitac, tak se to hned po vydani vubec nedalo hrat. Ale to jen takovy zpominani. Az to bylo vsechno opraveny, a ja mel lepsi pocitac, tak to byla skvela hra :)
          • Tehdy nebyl takovej boom v upragdování pc .takže se v tom že to dosti lidem nešlo není čemu divit
            • No to prave ze byl. Tehdy se upradovalo jako o zivot, dnes je to mnohem mirnejsi (asi taky diky konzolim). Zvlaste Morrowind vychazel taky v prelomovy dobe, kdy zase lidi museli kupovat novy GPU kvuli T&L. A do toho novy procesory... To bylo furt neco. Az si z odstupem rikam, jakej jsem byl blazen, jen kvuli hram do toho davat takovy prachy. Ale takova byla doba,
      • nepamatuju si, ze by nekdo relevantni rikal, ze morrowind je lepsi nez oblivion. toho, ze lidi budou rikat, ze oblivion je lepsi nez skyrim, tak to se asi taky nestane.
        • Asi nejsem nikdo relevantní, ale to že je Morrowind lepší než Oblivion klidně řeknu. Oblivion měl oproti Morrowindu nudně jednotvárnou krajinu, nezajímavé charaktery a neskutečně mizerně odvyprávěný příběh - a to ani Morrowind v těchto věcech nijak nevynikal.

          Ale naplňuje mě optimismem že v těchto tradičních slabinách TES série na tom Skyrim o mnoho hůř než Oblivion být nemůže...
        • Kdo je relevantni? To vsechno pozoruju, lidi tak rikaji :)
        • Každej kdo hrál pořádne Morrowind ti řekne že Obvilion je osekaná verze s level scalingem a šipečkou pro Xbokáře
      • kvalitní blábol
  • Je to malichernost, ale gamespot je GameSpot, ne GamesPot. I když je pravda, že se tam ty jejich mašiny v redakci musí pěkně vařit ;)
  • -1 za nepřiliš povedeny interface, je to dost chaoticke
    -0.5 za malo novych napadu, fallout se tam odrazi jak v zrcadle

    zaokrouhleně bych tomu stale dal 9/10, ale ty dva body mi celkem znepřijemnujou hru...
    • Ja bych slovo chaoticke zamenil za uchylne. Tak neskutecne nepohodlne GUI jsem uz ve hre dlouho nevidel.
      • Naštěstí se nehraje GUI ale hra samotná :-) Sice se v menu ztrácím a než se dostanu kam chci, trvá to, ale snad si zvyknu :-)
        • No to ja taky doufam, ale presto bych uvital, kdybych si zvykat nemusel :)
  • Ringwraith
    Skyrim je hra, který vysoká hodnocení dostat musí.

    I kdyby to byla jakákoliv srajda, tak si to tuny hráčů užití, protože mozky mají plné hypu a očekávní. A lidi se neradi mýlí... raději budou věřit,že je hra dobrá i když není, něž aby přiznali, že se o tom mýlili.

    Ale přímo o Skyrimu zatím nevynáším soudy, posoudím ho až po zahrání. Jen ukazuju, proč nemá cenu se divit vysokým hodnocením, i kdyby nebyly zasloužené. Ale třeba jsou zasloužené. Ale třeba ne.
    • Otázka stáří? Mě je 26 a začínal jsem v druhé polovině 90tých let s Arenou...tehdy nejlepsi RPG vsech dob, ktere jsem bez jedineho návodu dohral az do konce! Pote prisel Daggerfall, který sice padal kazdych 10 minut, ale i tak Arenu daleko predcil, ikdyz me mrzi ze jsem skoncil tesne pred koncem kvuli, jak jsem pozdeji zjistil, bugu ktery totalne znemoznil dohraní :( a starsi save jsem nemel :( Poté Morrowind, který se mi ze začátku vůbec nelíbil...třetí díl a prostě už to bylo něco jiného...no, změnil jsem názor a dohrál jsem ho snad za všechny rasy a povolání...čistého času 100vky a 100vky hodin! Na Oblivion jsem neměl 2 roky počítač...a jak se ukázalo, mozna by to bylo lepsi, protoze mi zase sebral dalsi 100vky hodin života...opet dohráno za celou plejádu povolání a ras.
      Zítra si jedu pro Skyrim do Plzne a myslim že dopadnu jako u vsech 4rech predchazejicich dílů. A na závěr info, žiju s přítelkyní a mám opravdu dost kamarádů...dá se to stíhat :)
    • Myslim, ze nemas pravdu.

      Treba na Dragon age 2 sem se strasne tesil, ale po par hodinach hrani sem vedel, ze je to srajda. Nemel sem problem si to priznat a dalsi lidi taky ne. Staci se podivat treba na metacritic.
      • Ringwraith
        Myslím, že ty nepředstavuješ všechny lidi.

        I když já taky nemůžu zobecňovat.

        Tak jako tak. Chtěl jsem říct, že Skyrim prostě blbé recenze nedostane i kdyby byl třeba jen "průměrnej" za sedm třeba.
    • A ja zas vidim zastupy deti, kteri musi jit za kazdou cenu proti proudu. Co naplat, ze ten proud si uziva perfektni hru, oni sedi doma u pocitace, jsou zapskli a zastydli, nemaji nic lepsiho na praci, tak spekuluji nad tim, co se nekomu libi a ze se mu to snad ani libit nemuze, protoze oni musi byt proti tomu. Samo aniz by to zatim hrali, jak jinak. Zahrat si a pak posoudit hru, to uz se davno nenosi...
      • Ringwraith
        No ano, blbci jsou na obou stranách.

        I na straně lidí, co sežerou všecko, i na straně lidí, co hatujou všecko.
        • A neni to nahodou cele o tom, ze Elder Scrolls je jedna z nejznamejsich a nejklasictejsich hernich RPG serii a vubec, a vetsina lidi hrala nektere z predchozich dilu, ne-li vsechny a proste se na dalsi tesi, protoze je zatim ani jediny nezklamal? Ocekavani u Elder Scrolls ze se bude jednat zase o skvelou parbu z toho sveta je preci na miste. Ostatni jsou proti jenom proto, ze musi byt proti...
          • Ringwraith
            Ja ti nevím... já slyšel spoustu lidí, že Oblivion oproti Morrowindu byl zklamání, dokud nevyšel datadisk a fanoušci ho a základní hru nevylepšili modifikacemi.

            A "ne-li všechny"? Ty znáš lidi, co hráli Arenu a Daggerfall? Nebo jsi je hodně hrál sám? Jestli ano, máš můj obdiv. Já znám spoustu lidí, co hráli jako první Oblivion...
            • Obdiv neni na miste, to je jen otazka stari :)
            • Ringwraith
              Good, jak říkám, máš můj obdiv.

              Doufám, že si Skyrim užiješ. A doufám, že si ho užiju i já. *3*
            • Ja hral treba vsechny od Areny a na Skyrim se tesim moc, zitra si ho kupuju na PS3.
  • Elderscrolls: Skyrim Walkthrough Part 3 (HD 1080p)
    www.youtube.com/watch?v=q0LzzIs-KCA
    Ja tam žiadny spojler nevidím, tak pre toho sa čo chce pozrieť. PS: 1 lvl a zomierajú na jednu ranu? to bude zas opruz *7*
    • dostals někdy mečem jednu dobře mířenou?? uplně stačí
      • A ty jsi někdy v reálu mlátil zombíky, kostlivce a démony? Protože tady porovnáváš realitu se hrou.
        • I fantasy hře sluší, když alespoň trochu a v něčem působí realisticky. Úplný realismus ala zlomená noha -> dva týdny léčení by zabíjel hratelnost, ale když potvora nepojde ani po dvacátém zásahu (snad výjimkou potvor typu drak) je něco špatně. A u hráče platí to samé.
      • ja to vidím na Level Scaling, má síce veľké kladivo, ale aj tak, lvl1!!
  • napadá me ješte tretí možnost proč to všude zbírá vysoká hodnocení
    • mainstreamové arkády pro nenáročné publikum recenzovane v mainstreamových magazínech. Tak si to užijte
      • Jak je u Tebe zvykem, dalsi stupidni a akorat urazejici prispevek.
        My si to uzijeme, neboj.
      • Idiot?
      • Nejenom že si to užijí, ale ještě budou jásat nad těmi recenzemi. Zajímalo by mě, co všechno se v tomto TES zjednodušilo oproti minulému dílu.
      • helgi
        ok, tak my si to užijeme... jak říkáš *3*
      • hypster, stfu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit