Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to sem zvědavej, jestli to bude recenzovat pan Smutný... Všechno je možné od tohoto chaotika...
  • už to sosáááááááááááááááááááááááááááááám.
    • Ty jeden hááááájzle blbeeeeej :D Ach jo, já to chci i s češtinou..tak čekám...čekám...čtyři stěny..tmavý pokoj..světlo jen od obrazovky...a čekám...a čekám....a čekám..a kolikrát bych to dokázal napsat než to dojde? Posílali to už dneska totiž.
  • Nechapu proc kazdy hodnotite recenze, jak jsou spatne napsane. Kazdy ma svuj nazor pro nekoho to muze byt GOTY a pro nekoho zase propadak roku, urcite bych si hru nekoupil jen na zaklade recenze nekoho jineho.
    • Ja uz recenzim neverim. Zadnym. Dragon Age 2 vsude 9 nebo 10/10 a v realu neskutecna s r a c k a. Bohuzel dobu objektivnich recenzi nahradila doba recenzi v lepsim pripdade zavirajicich obe oci ze strachu, ze recenzent nedostane dalsi titul od teto spolecnosti a v horsim natvrdo zaplacenych.
    • Lidi co hodnoti recenze jsou spis ti, kteri hry vubec nekupuji. Nejvic kritizuji vzdy ti, co si to warezi / ukradnou. Proto taky kritizuji recenze po te, co hru uz hrali drive nez recenzent. Lide co si hry kupuji, ctou nejdrive recenze a az po te si hru koupi a hraji ji. A to uz je pak nenapadne psat nekam neco do diskuse pod recenze.
      • ja si radsi recenze nectu kvuli moznym spoilerum, hra vynde zitra a pak si ji zrecenzuji sam *1* koukam kdyz uz tak jen na konecne cislo
        • máš velké štěstí, že si můžeš bez jakékoli větší úvahy kupovat hry za 1000 Kč. jestli kupuješ jen osvědčené tituly, ok, ale jestli takhle střílíš stále od boku, pak jsi asi dost bohatý člověk. *1* Já teda recenze čtu vždy před zakoupením hry a vážím si toho, že ty recenze někdo píše. Ne vždy s nimi mohu souhlasit - třeba recenze na BF3 na bonuswebu, která byla absolutně nekritická, ale to se holt někdy stává.
        • Cislo je prava ta uplne nejmin vypovidajici informace z cele recenze. Zevseobecnujici nic-nerikajici nic, k cemuz byl recenzent prinucen tomu prdnout jedno cislo. Kdyz se chce clovek neco dozvedet, jedine precist recenzi. Me se teda snad v zivote nestalo, ze by mi nejaka recenze prozradila neco zasadniho ze hry a ja mel zkazeny zazitek. A to ctu recenze od Excaliburu az po dnesni weby.
  • Už se zase začaly vynořovat první recenze, jak koukám. Tak co, recenzenti letos pomlouvají Oblivion a chválí Skyrim, aby se dobře prodával? No jo, jde tu o Bethesdu, to znamená nezaujaté a ničím neovlivněné recenze a výsledné hodnocení.
    Já do nového TES nepůjdu ani po roce, až budou nějaké lepší mody.
    • holt nejsi fanoušek série a je to v pořádku - každý má jiné preference. já taky nebudu kupovat BF3 a místo toho si raději dojdu pro skyrim (až tak po pár měsících, až opravdu bude hra vyladěná - nevěřím, že je skyrim už teď plně hotov). No nic, asi půjdu psát na fora o strategiích, že mě strategie nebaví a že si je nikdy nekoupím. *1* *3*
    • tak to je tvuj problem :D jdi si ma5turbovat ke CoD :D
      • To je moc úsměvné, okamžitě mě považovat za fanouška CoD. Ta série šla do kytek ve chvíli, co se v ní objevilo automatické uzdravování a co se přehoupla s historických bitev do těch moderních.
        Nedivím se, že s takovým názorem nikdo nesouhlasí, zvláště když je někdo vyjadřuje ve formě krátkých komentářů někde v diskuzi. Na tento problém s recenzemi a hodnocením totiž nikdo důležitý neobrátil pozornost a tak si lidé myslí, že zpochybňovat současný systém je blbost.

        Převzatý komentář z diskuze recenze MW3 na Eurogameru od mourasekCZ:

        „Dle současných recenzí, zřejmě nastal zlatý věk her. No, nemám ten pocit, že bych se bavil více, než v dobách, kdy podobnou známku dostal za rok třeba jen Deus Ex, Diablo, Half Life, apod, a pak zbytek roku dlouho nic. Chci říct, dle těch současných recenzí bych si, očividně, měl koupit každou hru od velkého vydavatele, přitom to všechno po hodině vypínám... . A to platí hlavně o hrách typu CoD, nebo singleplayer posledního Battlefieldu. V mnou zmíněných případech výše, jsem opravdu mohl hru pořídit bez jediného rozmýšlení. Kdy už se nějaký herní web z této debilní módy vymaní ?“
  • smejki
    Až bude namísto množství obsahu vychválena jeho kvalita a promyšlenost, možná to můj nákup uspíší

    vážně bych rád poprosil Lukáše, aby se nenechal při recenzování ovlivnit prvotním opojením velikostí, u TES je to hodně zrádné. Na recenzi se těším a doufám, že se dozvím hlavně "jak dobře", ne "jak hodně".
    • Mluvíš mi z duše.
    • Cahir
      Tohle bylo to první, co mě po přečtení článku napadlo. Palec nahoru a podepisuji se pod tvůj komentář.

      EDIT: Tak z recenze na Eurogameru jsem se dozvěděl, že hra si zaslouží 10/10, protože tam je hodně questů, můžeš tam hodně chodit a máš tam hodně dungeonů.... Obávám se, že oblivionsky přepálené recenze se vrací. *11*
      • Hairy_Ass
        Já jsem se tam dozvěděl i to, že ty questy (ne ty generické samozřejmě) jsou i na velice solidní úrovni.
        • Cahir
          Ano, autor píše, že se tam najdou i originální, případně rozsáhlé s nějakými zvraty. Ale ruku na srdce, není tohle něco, co už tak nějak od AAA titulu standardně očekáváme? Bylo by spíš s podivem, kdyby se mezi stovkami questů žádný povedený nenašel...

          Zato tu poznámku o stovkách generických smetl pod stůl až nějak moc rychle. Čuchám z toho opojení kvantitou právě na úkor kvality.
          • Hairy_Ass
            No jo, ale když TES na kvantitě právě staví. To pak už z logicky věci nemůže být všechno perfektní. *4*
            • Cahir
              To bych tomu pak z logiky věci nedával 9,10/10... A stejně se to děje.

              Asi je to mnou, mně nikdy z výstupu na kopeček a rozhlédnutí po velké krajině, případně oznámení, že mám kolem sebe stovky dungeonů nemrazilo. Zato si dost všímám detailů.

              Stačí mi, když to bude stejně dobré jako Morrowind a půjdu do toho. Ale nemůži si pomoct, Oblivion byl sh*t. A tahle recenze mi v mnohém připomněla ony opilecké a wow efektem zasažené recenze Oblivionu. Když už jsem se do toho začínal dostávat, tak se tam objevila taková hovadina nebo nedodělek, že mě to absolutně znechutilo.
  • Recenzent co dal na Eurogameru 10/10 napsal,že do Oblivionu se musel dokopávat aby to hrál a od Skyrimu odkopávat, aby to furt nehrál. To mě naplňuje nadějí...protože Oblivion nebyl 2x můj šálek kávy. Další věc,a to je můj problém, je, že nemám rád kulturu TES, nelíbí se mi rasy, nelíbí se mi jak všechno vypadá chladně a sterilně...prostě bez emocí. Ale dám tomu šanci...to zase jo.
    • Hairy_Ass
      Lore TES je oproti jiným fantasy světům hodně odlišné, jeden příklad za všechny Morrowind. Oblivion se chtěl podobat tem klasickým fantasy, a jak to dopadlo. A jak už někdo psal, co máte pořád s těma emocema?
    • ježiš, co máte furt s těma emocema ve hrách a v RPG zvlášť? už tu podobnou reakci čtu poněkolikáté. řekněte mi, jak se třeba "emočně" liší Oblivion od třeba Gothicu 3! podle mě vůbec. sterilní svět v sérii TES?? OMG, co je pak svět třeba v Gothicu? mně trvalo opravdu hodně dlouho, než jsem prozkoumal každý kout v TES III a TES IV a zdejší svět mi tedy sterilní nepřišel... nelíbit se lore TES je holt možné, ale mně se naopak líbí velice a je velmi propracovaná a zajímavá. čistě pro zajímavost, z jaké hry se ti líbí kultura? a neříkej LOTR či Zaklínač - to jsou hry, které berou z opravdu dobrých předloh a nejde tedy o originálně herní světy. *1*
      • Jako jakýkoliv příběh i hra by měla vzbuzovat určité emoce. U příběhovějších her (Zaklínač, Dragon Age a podobných) je ten požadavek mnohem vyšší ne u ostatních. Ale momentálně hraji Fallout: New Vegas, které sází více na otevřený svět než na příběhovost. Svět je celkem rozlehlý a přesto se hráč neustále setkává se zajímavými osudy, komplexně působícím spletencem smysluplných zájmů spousty soupeřících skupinek a fůrou zajímavých postav které se kolem motají a snaží se přežívat jak se dá. A právě toto Oblivionu chybělo - proto na mnohé (včetně mě) působil uměle, nevěrohodně, bezkrevně a bezemočně. Svět osídlený nikoliv lidmi ale alogaritmy.
        • nesouhlasím. V oblivionu bylo emocí až až. Prostě to oba vnímáme jinak. Samozřejmě to bylo co se týká společenských vztahů o něco jednodušší než třeba v Morrowindu, ale i tak mi Oblivion přišel naprosto v pohodě (vanilla Oblivion 7/10, Oblivion s modifikacemi 9/10 - mé hodnocení).
    • Úpně mi mluvíte z duše. Ale pevně věřím že se Skyrimem se můj přístup k TES změní!
    • PCfanos
      Tak to jsme na tom stejně..Oblivion jsem zkoušel a snažil se do něj dostat, ale nešlo to... ty rasy jsou fakt peklo *3* ale Skyrim rozhodně vyzkouším, věřím že mě chytne a co se týká recenzí, která takhle hypovaná hra nedostává minimálně 8/10 ? *11* Dragon age 2 a kecy o RPG desetiletí mě dokonale vyléčily z iluzí o pravdivosti většiny recenzí...
  • Odulin
    Kruci z těch hodnocení skoro běhá mráz po zádech. Buď je to fakt tak hustý nebo... no nic...brko a jdu se na to. *8*
    • jdu se na to??? To jako že se tak zhulíš až budeš mít halušky že hraješ Skyrim?
      Warez už je... není liž pravda? Ach jo...
      • rancor1223
        Bohužel ano, crack se objevil asi před dvěma hodinami. Docela mě to překvapilo. poslední dobou se cracky objevovaly přesně se zahájením prodeje hry, pravděpodobně to ale nebude platit pro velké tituly...
        • Nejsem si teĎ jistej, ale kvůli časovýmu pásmu nebo něco už v USA prodej je, ne? Alespon u MW to tak bylo, ale fakt nechci kecat, neber mě za slovo
          • Ted mi kamarad psal ze ma odehranych 5 hodin a jde spat a stve ho ze si nevzal v praci dovolenou zitra. Njn, australan.
          • Kdepak, v USA jsou cca o 8 hodin dozadu. Jak kde.
            • Ajo vlastně, tam je to s časem dolu. Omlouvám se. *9* Tak to nevím, většinou se crack vydával společně s vydáním hry
      • teď se dívám, a warez už je...ale pokud nejste opravdu z nuzných poměrů,tak to kupte :)
        • Az mi to prodaj na Steamu, tak to koupim. Jinak at si to strcej vite kam....
        • Zítra pro to běžím neboj :-)
  • Core
    Houly šit! *1* Tak jedna z prvních (ne-li zcela) CZ recenzí je na světě a 10/10! Obsáhlé. Jdu na to. Nářez! *12*
  • Mám vážné obavy, že moje angličtina není dostatečně vyvinutá na to, abych rozuměl tolika řádkům textu, ale ani můj pc neni dost silný na to, aby utáhl Skyrim v češtině.
    Proč se nemůže zkloubit čeština s ps3? :D Hold dnes v noci budu hrát se slovníkem =D
    • Prave takto sa naucis ang, ked budes mat slovnik. :)... Ako sa hovori: Vsetko zle je na nieco dobre *1*
  • Kdyz uz vyprselo to embargo...co to bylo, co lukas vydel v Londyne a nechtel se o tom zminit?
    • Nebo kun s hrivou v barvach duhy:
      http://www.youtube.com/watch?v=egrlzkKa6O8
      Mensi zastupce nordickeho plemena se da se vzrostlejsim ponikem lehce splest.
    • Já bych řekl, že to byli ti vlkodlaci.
    • Ze by Dinosauri?......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit