Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ví se už, kdy u nás Store bude fungovat? Mně totiž pořád nejde...
    • to se nevi, do konce mesice by meli zprovoznit vsechny sluzby.. prvni faze probehla, ve druhe ma byt store.. tak snad do tydne..
      • díky za info, tak uvidíme.... Dead Nation vypadá slibně, tak to stáhnu (až to půjde) první :-)
  • Myslim, že většina klientů Sony skoro hackerům v duchu děkuje :D
    • Aneb vše zlé je k něčemu dobré :D
  • Škoda, že už sem 3 ze 4 nabízených her hrál, nevadí. Sony se pochlapili *4*
  • A jeste blbej dotaz, ty dve hry plati na PS3 i PSP, kdo ma oba pristroje, tak dostane ctyri hry? A nebo jen dve na PS3, nebo PSP celkem?

    Kazdopadne super. By mohl byt takovy vypadek castejs, online stejne nehraju, tak jsem ani PSN za ten mesic nepotreboval, a dostanu gamesy zdarma :)
    • dostanes 2hry na ps3 a 2 na psp..
      • Tak to je husty, to se mam :)
  • za mesicni vypadek rekl bych adekvatni nahrada.. skoda ze 3z5her mam, no aspon mam lehkej vyber.. :D jinak doporucuji infamous, je to pecka zrovna minuly tyden sem dohral a musim rict ze zaverecnej boss patri k tem nejtezsim se kteryma sem se kdy setkal (hrano na hard)..

    dead nation je vyborny kooperacne a na hard to je fakt hc..
    • A jde ten co op i pro dva hráče na jedný konzoli? nebo to jde jen přes net? Dík za odpověd.
      • jde oboji, dva na jedny i prez net..
  • A co když mám 2 účty: jeden evropský a druhý americký? Dostanu hry za každý nebo je to jen na konzoli?
    • to by me taky zajimalo, ja mam eu,us a japan ucet.. 6her by se hodilo, ale obavam se ze to tak fungovat nebude, pac kdyz stahnu neco na us ucet tak to muzu hrat i pod eu uctem..
  • Ataker
    Lidi vysvětlí mi někdo co to je to PSN plus? Které máte měsíc zdarma?
    • kazdej mesic dostanes jednu az dve hry zdarma, mas pristup do betaverzi novejch ackovejch titulu, dema s predstihem, skoro na vse polovicni ceny a spousty blbustek zdarma, savy muzes ukladat na online storage atd.. osobne ale predplaceno nemam a ani neplanuji..
  • NonSuch
    nemyslel jsem ze to kdy reknu ale chudaci nemci teda :D
  • Co to je ty 4 hry zdarma? Jako opravdu zdarma? Nebo zdarma na mesic v ramci PSN+?
    • Ty dvě hry pro PS3 a dvě pro PSP jsou opravdu zdarma. Nevztahuje se to na měsíční členství PS+.
  • Divím se, že do výběru nezařadili skvělou indie hru "Hack your Sony" *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit