Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prečo je to také rýchle nedá sa to hrať normálne ,
    DICE je na koni

    https://www.youtube.com/watch?v=-NxAzWAM9Hc&t=376s

    Codko

    https://www.youtube.com/watch?v=ZNL-wsUalFI
    • Jo v mainstreamu to opravdu vede Battlefield, kterej má možnosti, je zábavnej a hlavně není úplně postavenej na hlavu - jasně je v něm spousta ústupků a rozhodně takhle bojiště první světové nevypadalo, ale i tak to podle mě zvládli v DICE se ctí a už jen za to, že měli koule se vydat do takového zasazení, za to u mě mají velké plus (i když singl byl katastrofa, ale k vůli tomu snad ani Battlefielda nikdo nehraje).

      Jinak na CoD mě strašně baví, jak ty zbraně nemají vůbec žádný zpětný ráz. A to snad oni ani nikdy nezmění. Vždycky jak vidím, že tam z té zbraně střílí plnou dávkou a ty zbraně vůbec nijak nekopou z toho je mi vyloženě na blití.
      Stejně jako neinteraktivita prostředí. Nic se tam nedá zničit, celé se to odehrává na 50 metrech čtverečních a stejně to pořád vypadá hnusněji než Battlefield :D
      Opět to zasírají killstreaky, který díky "velikosti" mapy vypadají strašně vtipně a ještě i na tak malým prostoru ukazují, kteří vojáci jsou ti zlí :D
      Mají prodeje jak prase a stejně mi přijde jako kdyby stály na místě. Smutný je, že si to lidi stejně pořád kupují a jak vidí, že vyjde DLC ve kterým jsou dvě "nové" mapy, tak se jim rozsvítí očička a hned klopí další prašule.
    • Kravicka
      strasna zabava bezet 2 minuty po poli a pak dostat sniperkou.
      • JohnyTheZik
        Tenhle argument jsem slysel u spousty her, ale jestli nekde neplati, tak v Battlefieldu.
        • Uz mnohokrat se prokazalo ze hram nerozumis, proto prosim prestan se vyjadrovat a pokud v oboru I pracujes, najdi si jinou praci. Protoze hram jenom skodis.
          Peace.
          • JohnyTheZik
            :D Sice me bavis, ale stejne se zeptam.. Kdy naposledy se ti v BF1 stalo, ze jsi 2 minuty bezel po mape, aby te pak jen zastrelil sniper?

            Jinak bud vklidu, ja nejsem zadnej herni vyvojar, ani producent, to jsi jen absolutne nepochopil, co delam.
            • JohnyTheZik
              Hele ale ty fakt nemas poneti, o cem mluvis. Proc se k necemu vubec vyjadrujes, kdyz o tom nemas ani zakladni znalosti? To je celkem zasadni pro jakykoliv komentovani, takhle nejsi o nic lepsi nez lidi na novinkach a s takovejma lidma ja neztracim cas. V dnesni dobe je ignorance volba.
            • P.S.
              Jinak investicni bankovnictvi musi byt hrozna veda. Asi jako kdyz se kupovaly zavadne hypotekarni listy v Americe nebo recke dluhopisy v EU. Pak jsme to po vas museli zachranovat.
            • Ja psal neco o tom co jak funguje?
            • JohnyTheZik
              Tak to je super, ze se vyjadrujes ke hram, ktery nehrajes :).. Ja to narozdil od tebe nedelam.

              A nevim, jak si myslis, ze funguje investment banking, ale takhle snadny to fakt neni. Jednoho dne mozna zjistis, ze jsi o vsem premejslel dost jednoduse. Jen se toho trochu obavam u cloveka, co je schopnej napsat "vlyv".
            • Minule si psal ze delas neco v tom smyslu, ze mas vlyv na to kterej projekt dostane finance. Jinak BF nehraju ale stalo se mi to tak pet let nazpatek.
          • Že to píšeš zrovna ty *7*
  • komu sa to páči čo hra Battlefield 1 . je to výsmech multiplayeru bez života prostredia
  • Co se tu resi ? Vzdyt je to fps na konzole.
  • Kravicka
    Zase plno trollu :D

    Ja si to uzil 11h played za 24h, mam max. 30lvl bety.
    Nejaky broskoviny ze je tamhle cernoch to me opravdu netrapi. Je to MP hra, tak at si da kazdy co chce aby se s tim stotoznil. Nic o presne verohodne predlohy WW2 jsem necetl, tak at si tam namrskaji treba martany k nemcum pak v SP.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197988962147
    • Je úplne fuk, či ide o arkádovy "MP zážitok", alebo o striktne realistickú záležitosť, ale ked už tam pchaju do názvu WW II, tak by sa mali snažiť aspoň tie do oči bijúce prehmaty zohladnovať, pretože černoši vo Wehrmachte je teda fakt úlet jak blázon... (vážne? Krav* je zakázane slovo? Ste tu normaní?)

      Trebars CoH 2 to rieši logicky. Ked hráš za spojencov, nemôžeš sa účastnit bitky proti dalším spojencom a naopak, ked si vyberieš osu, tak na druhej strane nestretneš Oberkommando...
    • Naopak, v COD to udělali chytře. Ta hra je hratelnostně tak strašná, že jestli tam je někdo černej nebo ženská bude každýmu úplně jedno. Tohle bych čekal od nějakého malého indie studia. TDM už tady popsalo hodně lidí... takže k tomu moc psát nebudu, ale ten mod War (snad se tak jmenuje) je snad ještě horší. Vypadá to ze začátku lákavě, protože to vypadá podobně jak Rush s různými úkoly, ale je to hrůza. Je to nastavené tak, aby si jen tupě střílel a nemohl udělat vlastní invenci, chtěl jsem protivníky překvapit z boku baráku (hned na začátku - asi budete vědět), zabil bych je asi 3, ale samozřejmě mi to hned dalo varování a 5 sekund na to, že se musím vrátit a jít tou jedinou přední stranou jak prase na porážku. To samé, když spoluhráči stavěli most... kropili je tam kulometem, tak jsem si řekl, že tam vlezu a sejmu ho... samozřejmě jsem byl už za hranicí, kde se nemůže. *15* Taky je "suprově" udělaný ten ústup, kdy musím utíkat a jak to do 15 sekund nestihnu, tak zemřu. Samozřejmě je to uděláno tak, že pokud nezemřu díky tomuto parádnímu nastavení, tak zemřu kvůli tomu, že musím rychle utíkat a protivník mě trefí do zad. *15* Celkově mě to omrzelo už po pár hodinách. Vůbec mě to nebaví. Mapy malý, nenadchnou ani z hlediska vizuálu, hráčů 6 vs 6 - snad ani jako vtip dobrý - 2. světová jak víno... jen tupé běhaní a střílení. Škoda. Jako hráč chci, aby se vydávaly kvalitní hry.
      • Tady kolega to popsal uplne presne, zadna taktika( v modu war..v TDM se clovek muze teda rozhodnout, jestli ten jeden kamen na mape veme zleva nebo zprava), maly mapy,tak jako divna atmosfera. Nepochopil jsem jak postava "spotuje" sama. Nasel nekdo jak u jedny classy behem matche zmenit zbran? Ze zbrane nekopou me chvilku bavilo, to jo;) ale jinak je to fakt divny. Odehrany 2 hodinky a uz jsem zase v bfku...
        • Zapomnel jsem na jediny funny moment, at jen nehejtim... maji lepe udelany strileni skrz slabsi materialy.... byl jsem treba pod mostikem a strilel utocniky skrze ten most, co staveli, to bylo vtipny no
      • Kravicka
        Nevim no jestli chces ve strilecce zavodit autem a zpivat karaoke.
        • I strilecka se da udelat zabavne a kvalitne a nemusis na to mit zavody aut a karaoke. Nemyslim si, ze je prehnany pozadavek, aby hra v danem zanru proste jen byla kvalitni. ;)
        • KrPa
          tak zrovna v CoD1 si mohl jezdit vozidly, ironie *1*
          • Kravicka
            Tak upraveno no. *10*
            • Miluju když takovýhle telata vyvrací logické názory podložené fakty totálními hovadinami *15* závodění auty a karaoke jako rádoby ironickej komentář, já se picnu *15*
  • Hodnocení na steamu mluví za vše. Ta hra bude na PC propadák jako vždy. Jestli vůbec vyjde další díl. Že by jsme se konečně zbavili CoD? Mohla by nastoupit pak jiná série.
    • Paulcz
      Kdyby alespoň v singlu byla nějaká atmosféra, tím jak to je více a více hektičtější a arkádovější to ztrácí poslední body k dobru.
      • CoD koupit kvůli 4 hodinovému singlu za plnou cenu? Ne děkuji.
  • A už se nemůžu dočkat trollů co budou hrát za černý feminacistky.
  • jeden známý slovenský streamer to hraje a vyzerá to dobre. mapy su klasicky cod malé a ozvučenie je luxusné
  • Já chci Indickou rotu cikánů. Ja hail hitla
  • Mart9
    Zkusim to rozběhnout na svém 7,5 roku starém PC. Snad nebouchne *4*
  • Call of Duty. Protože každý chtěl hrát za silnou nezávislou černou ženu ve službách Wermachtu. A navíc zcela bez hákových křížů! Protože to je nacistická propaganda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit