Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Sucks to be you. *15*
  • MishKonn
    Nápodobně. Svoji fanatičnost jsem zahnal až tak daleko, že jsem si našel guild, přidal se do facebook group a denně už s nimi komunikuji. Can't wait! :)
  • MishKonn
    Same here.

    Ač mě BioWare zprvu trochu zklamali Mass Effectem 2 - což napravili výsledným dojmem ze hry při stažení všech DLC - a velmi zklamali Dragon Age 2, věřím, že do této hry vložili maximum úsilí. Nebojím se, že bychom pořád lezli do totožných dungů. *1*
  • MishKonn
    S tou grafikou nemáš moc pravdu, koupil jsem si KotOR na Steamu a s Full HD patchem ta hra vypadá pořád krásně - jediné, na čem je opravdu poznat věk, je oproti dnešním RPG trošku prkenné ovládání. Jinak příběh je samozřejmě z toho nejlepšího, co mohou dnešní hry nabídnout.
  • Cahir
    "Tak nám pověz v čem je tak skvělá nová úžasná. " Nikdy tu nebylo MMO s důrazem na příběh. Autoři tvrdí, že rozhodnutí mají mít signifikantní dopad na další průběh. Existuje (alespoň co jsem zatím viděl) docela zajímavý systém skupinových rozhodnutí. NPC společníci nebudou jen panáci na udílení dodatečného damage jako v ostatních MMO, ale jsou v podstatě to samé, jako charaktery z jiných Bioware her - je možné s nimi hovořit, reagují na tvůj postup ve hře, lze si je naklonit/znepřátelit, někteří jsou dokonce romancoidní atd., Originální systém povolání/kombinace povolání - např. Pašerák, který se kryje za překážky jak Shepard v Mass Effectu, mě dost zaujal.

    Těch potenciálně zajímavých a originálních prvků je v té hře nepřeberná spousta. Neříkám se 100% jistotou, že to vyjde, ale minimálně to stojí za pozornost. Odsoudit tohle všechno jen na základě videa, v němž se ti nelíbí, jak postavička hází na nepřítele motor vyrvaný ze země, je přinejmenším krátkozraké. Takovou bohatost obsahu shrnout do věty: "to bude ale hovadina, páč se mi nelíbí, jak máchnul mečem", mi prostě přijde mimoňský
    *7*
  • MrSanta
    Já jsem taky netrpělivý až běda. Mám z té hry stejné pocity. Jediný rozdíl je, že se netěším na sestavení vlastního lightsaberu, ale jak na sebe navléknu svou první trooperskou zbroj *1*.
    Jenom když vidím logo star wars a ubíhající titulky, tak mě jímá blažený pocit *14*.
  • Jo a mám taky předobjednáno a přihlásil jsem se i na testing, tak uvidíme ...
    A další důvod, proč si myslím, že to bude dobrý je to, že to dělá BIOWARE!
  • MishKonn
    Ač se mi art-style SWtoR zezačátku nelíbil, jediná horší představitelná věc je styl Clone Wars - prosím ne. I když bych byl mnohem spokojenější s realističtější grafikou ve stylu KotORu, tahle už se mi poměrně zalíbila.
  • Cahir
    http://www.youtube.com/watch?v=S4-0aurF-9k&feature=related sice nic moc kvalita, ale jde si z toho udělat obrázek, jak hra vypadá v pohybu. Řekl bych, že finální verze nebude v ničem zaostávat např. za DA. Prostě se tu opět strhla naprosto zbytečná davová masáž pramenící pouze a jenom z pověr.
  • Suhlas *1*
  • Asi tak. KOTOR I je jedna z nejlepších her vůbec s Mafií *1*. A jen kvůli příběhu. Grafika na dnešek hrozná, ale ten příběh a doba hraní!! Prostě super.
    Místo Wow se dle mého mělo udělat Wacraft 4, doufal jsem v to, bohužel. *9*
  • MishKonn
    Pod to bych se podepsal - navíc, fakt platný čistě pro mou osobu - jsou to Star Wars!

    Takže se podívejme - budu moci hrát a prožít příběh ze svého nejoblíbenějšího univerza společně s přáteli, naplní se mé sny a fantazie typu vlastní loď a posádka, sestavení vlastního světelného meče, prozkoumávání hromady živoucích planet, a to všechno v osvědčeném systému MMORPG/Offline RPG click-skillů.

    Kolikrát jsme to tady měli? S KotORem I a II možná, nicméně tam herní zážitek skončil dokončením příběhu, a tady ne.

    Nevím jak vy, ale já mám předobjednáno a netrpělivě čekám. Tahle hra si mě vyhrála už dávno, nehledě na to, jak vlastně budou fungovat herní mechanismy, které jsem si ještě neosahal.
  • No jsem na to zvedavy, tu grafiku a animace pohybu bych moc neresil. Precijen to ma hrat hodne lidi a proste to nemuze byt nejak extra narocny. Jinak s koupi urcite pockam a rozhodnu se podle toho jak to uspeje. Muze to mit sice pekny pribeh, ale ten se projde jednou a pak je to jen grindovacka a raidy a pokud tuhle cast nezvladnou tak tam po roce zustanou jen skalni fanousci.
  • Nicitel1993
    Nebude to už takové jako předtím, asi z toho už jen ždímou peníze...
  • A mozno niekoho zaujima menej grafika a viac hratelnost a mozno dokonca aj ten pribeh zo sveta star wars! Holt, kazdy mame ine hodnoty *3*
  • Zmatek v tom máš ty. Jako promiň, ale chodit 10x k jednomu bossovi - řekněme Lich King, Illidan, Kil-Jaden, abys dostal 1 předmět do setu, je fakt nuda. A ono těch bossů taky není tolik, to máš za chvíli zfkouknutý s dobrou partou, co pak? Hmmm, vlastně nic, ta hra je úplně o ničem. Asi jsem blbej, ale co na tom ty lidi vidí??
  • Souboje s bossy,nevím co jiného by to mělo být.Bože nevím jakou zvracenou představu máš o wowku.To že zbýram ňákej ten set je tím že zabíjím ty bosse.V té hře nejde o to mít set ale o to zabít bosse, máš v tom trochu zmatek.
  • A co je to za ten obsah?? Jako sety?? NUUUDAAAA *6*
  • Co třeba prvotřídní End game obsah?Kvalitní příběh má každé druhé rpg a nestojí mě tak velký prachy.
  • Rockstar - A co je na Wow takového, co by mě mělo táhnout? Já ti to povím - NIC. A to je dost smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit