Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow má příběh a parádní stačí jenom číst trochu.Nevím od kdy jde u mmo o příběh, sice je dobře když ho má ale rozhodně to není to hlavní.Příběh má každe kvalitnější rpg a pochybuju že u tohodle mmo bude lepší než třeba u mass effectu nebo zaklinače.To mám jako platit za něco co má každá singl hra a oproti tomuhle rozhodně levněji?
  • No, já jsem rád, že tzv. end-game je ve Wow dotažený do konce. Promiň, ale o jakém konci vlastně mluvíš? To myslíš, běhání po aukcích a raidech, abys měl nejlepší set ve hře? Nebo, abys měl spešl koně? To je jako dotažený?

    Mně je osobně jedno, jakou to má grafiku, zas tak špatná není, ale hlavní je pro mě to, že by to mělo mít konečně PŘÍBĚH! Což Wow prostě nemá. Ani já nevím, jak to bude vypadat, dívám se na videa a čtu článku hned na jejich stránce (nepotřebuju se na ně dívat tady, mimochodem to video je tam od pátku *3*), takže se tam něco dozvíš. A co mně se líbí, tak to jsou ty lodě (mělo by je jít i upravovat) a společníci jako třeba Mako nebo Vess a jiní. Taky je fajn, že je to konečně nadabovaný, takže se člověk líp vžije to situace - jako fakt mi neříkej, že je to horší než číst nějakej unavenej text ve Wowku.
  • Jsem zvědavej jak se to chytne.Aby na tom Bioware nakonec neprodělali :D
  • 30. 9. 09 to mi přišel email kdy jsem se přihlásil do SWTOR komunity. (Mám na to důkaz na emailu.) Takže tuhle hru sleduji docela dlouhou dobu. Aspoň si to myslím.

    Možná ji sleduješ mnohem déle. Víš o ní nejvíc a Bůh co všechno ty o ní víš. Tak nám pověz v čem je tak skvělá nová úžasná.

    P.S. Nechci slyšet slovo o tom, že grafika je super na high detaily a že to namluvilo 900 dabérů.
  • Dělali na ní spoustu let. Tak mohli vymyslet něco nového přece... To, že je hra nadabovaná mě má k ní natáhnout? No promiň... Ale to nemyslíš vážně...
  • Ani ne. Ale ty budeš od Slováků. *1*
  • Třeba Wow co? *1*
  • Hmmm, nech mě přemýšlet ... no jo, o příběh!
  • Uz i v Anglii, Belgii a Francii v tom pomalu zacinaji videt problem (viz zakazy noseni ninja kukel), takze jeste je sance, ze evropska populace nezanikne v zaplave muslimu.
  • Rika se tomu mit vlastni nazor, za minuleho rezimu to nebylo pravda moc oblibene (ted nakonec mozna taky ne) *4*
    Navic tyhle videa vypousti,at nalakaji fanousky, ale stejne tak tim muzou nektere potencionalni zajemce odradit.
    Ruku na srdce, boj a jeho animace vypada vazne dost prkenne.
    I tak jim drzim palce,zadna predobjednavka z me strany ale fakt nehrozi. Pekne si pockam
  • Každej není tak zdělán jako ty a tyhle minutové videa rozhodujou jestly to člověka zaujme nebo ne a pokud se video nelíbý tak není problém u nás ale někde jinde.Ale tihle lidi jsou možná zaujetí a hru by nehráli ani za nic, to já ale numůžu vědět a ani ty.Upřímě zatím prezentace hry stojí za nic.
  • ty effekty tech ruznych schoptnosti je na dnesni dobu nic moc
  • Evoluce nebo revuluce?Evuloce-možna,i když už i to wow hlavní questy nadabované.Ale 100% nadabovaní, posun to asi je.Revoluce-No nevím nejsem vývojář a nemám hlavu na nové úžasné nápady.Ale to že nadabuju q není revoluce ani omylem.
  • Cahir
    Tady na novinká...ech, pardón - Games.cz je to samej erudovanej analytik, prognostik. Žádný informace nejsou třeba, zdejší mistři prostě kouknou na minutový video... a hned mají jasno! Úchvatné *7*
  • Cahir
    Hm, takže celý tvůj komentář je vaření z vody. Nevíš nic, pouze odhaduješ. Dokonce bych to přirovnal k věštění z křišťálové koule *3* .

    Ani nemám v úmyslu se tady s tebou přít o tom, jaká ta hra bude. Od začátku se prezentuju jako člověk, který doufá v její úspěch a hlavně se o ní informuji. Ty znáš jenom videa, které občas vidíš tady na games.cz, a pak tu píšeš předlouhlé komentáře o NIČEM. Teda promiň, o tom jak to na 100% nevyjde, jakej seš mástr, že máš feeling o průšvihu a podobný perly. Těchto žvástu se já zdržuji... Ale takovejch jako ty tu 90%. Škoda kluci, že neděláte pro vládu - máte 100% jistoty s minimálními informacemi - bravo!
  • Nejak ty nove MMORPG nemaji koule... Rift, ted tohle... Preju SW aby to bylo lepsi nez to vypada, ale neco mi na tom nesedi bohuzel...
  • vyzera to strasne spoteno ...
  • Uz roky jsou venku MMO co vypadaji mnohem lepe, aniz by se rozsypavaly kompy... :-)
  • Ach jo, tohle mi fakt nic neříká.Kdyby radši místoto tohohle experimentu udělali další Kotor s pořádnou grafikou...
  • Zhlédnu recenze na SW: TOR, následně zhodnotím a podle toho koupím/nekoupím :) tak to dělám já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit