Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole :D Vytáhni hlavu z písku. Blizzard možná dělá kvalitní řemeslnou práci, ale nikdy nevynikal originalitou.
    Jistě že se západní MMO podobají WoW. Vzhledem k tomu, že si pro sebe uřízlo většinu EU a US hráčů.

    Ale Blizz na nic určitě nemá patent. První velké MMORPG byla vždycky Ultima Online a WoW se hodně inspitovalo EverQuestem. EverQuest 2 by WoW rozdrtil, kdyby nebyl tak náročný. Jenže WoW bylo poměrně technicky zaostalé už v době vydání.

    Jasně, Blizzard dělá hry dobře, WoW je výborné MMO, ale rozhodně to není žádný unikát.
    Bioware aspoň pořádným příběhem přináší nový vítr do tohodle žánru.
    Gameplay pořád může zklamat, ale to se dá částečně poladit v dalších patchích. Ostatně combat gameplay WoWka taky není žádný zázrak. *16* *16*
  • To mas jak v zivote. Kdyz jsi hloupej a neumis si pohlidat vlastni veci, smejdi te okradou. Ale nema to nic spolecnyho s EA, to je jen a jen tvoje hloupost :D
  • Pekny popis povolani zde:
    http://www.starwarsmmolevelingguide.com/wp-content/uploads/2011/08/swtor-classes.jpg
  • Docela me zajima, kolik bude mit hra top obsahu, prece jenom, to je to co u MMORPG udrzi lidi. Doufam, ze pocitaji s tim, ze nemala cast lidi to je schopna jet 15 hodin denne, tak snad za mesic po spusteni neuvidime clanky o tom, ze tam neni co delat.
  • proc jsou zlodeji? Kdyz ti ukradnou tvoji skodovku tak taky dostanes od vyrobce novou?
  • Taky si myslím že jednodušší grafika je u MMO spíš výhodou..přecejen první M = Massively :) takže kdo doufá v trochu masivnější PvP bitky, bude nejspíš rád že z toho díky grafice Crysis 2 nemá slideshow :) ..nároky na servery jsou další věcí...
    Raidy budou jen se jmenují Operations (neplést s Flashpoints - ty jsou v rámci příběhu pro 4 lidi)..Jinak pokud vím tak každá planeta má jednoho (i víc) world bossů...kompletní jednu složku End-game obsahu stále tají :).
  • Ty pises ze se vsichni opici po wow pritom wowko "vykradlo" spoustu her
  • Krasne receno :) sice jsem take wowkar ale hned jak zazvoni posta se swtor mazu wow a parim swtor :) to ze tam budu mit treba jeste par dni zaplacenejch... kaslu.
  • Tvuj problem ze mas slabe heslo :D
  • Osobně mám rači tuhle trochu jednoduchou grafiku. Člověk aspoň nemusí snižovat detaily, nakonec je to skoro stejně náročný jako jiné hry, když se kolem sejde víc lidí tak to stojí za to.
    Jen si myslím že voiceover a lepší questy nebudou stačit a podle toho co jsem četl se na raidy tahle hra moc zaměřovat nebude.No ještě maj trochu času tak se teprv předvedou možna.
  • "jediným cílem hry je, stát se tydýtem s nejlepším armor setem ve hře" a o co jiného si myslíš, že půjde v SW?
  • Cahir
    Myslíš Warcraft3 se svým paladinem, který měl 4 schopnosti? *3* Kdyby ses o hru zajímal, dozvěděl by ses, že Consul jako takový má mnohem blíže do mága a je to spíše povolání zaměřené na dálku - ze všech povolání ovládajících světelný meč, je s ním na tom nejhůře. Ale díky advanced class systému (což je volba pokročilých specializací), si můžeš vedle Jedi Sage, který pokračuje v duchu konzula, vybrat i Jedi Shadow, což je na "hůl" zaměřený melee DPS, který má blízko ke "zloději". Seš s tím svým paladinem prostě vedle jak ta jedle - nejdřív si něco zjisti, než začneš plácat kraviny.

    EDIT: Sorry myslel jsem, že jsi ten samý, co psal výš ty žvásty o paladinovi. Vaše nicky začínají na D.
  • A před kotorem byl zase warcraft tyhle řeči nemaj moc cenu.Ono je už dneska težký vymyslet něco nového a bay se t něčemu nepodobalo.
  • Od EA si uz NEkoupim ani hajzl papir. Hral jsem jednu hru pak mi ukradli account a EA mi nic nevratila jsou to obycejni zlodeji a jejich jakokoliv podpora je nulova. před chvílí
  • Od EA si uz koupim ani hajzl papir. Hral jsem jednu hru pak mi ukradli account a EA mi nic nevratila jsou to obycejni zlodeji a jejich jakokoliv podpora je nulova.
  • Cahir
    Já to Bioware prostě nechápu. Měl jsem možnost vidět gameplay s mnohem hezčí grafikou, animacemi i efekty. Nechápu proč uploadují videa tak nízké kvality. Koho hra zajímá, nedělejte urychlené závěry, existují mnohem hezčí videa, v nichž vynikne výborná animace.
  • Však já s tebou souhlasím, s tím komu co připomíná jsem měl na mysli každého subjektivní dojem. Bezduchý klon by to byl ve fázi kdy by jedna z hratelných ras byla mluvící bejk a startovní planeta se jmenovala Azeroth *1*
  • Cahir
    Consul tu byl už v roce 2003 v KOTORECH, to znamená před tím vaším slavným WoWkem.
  • Omg NIEJE ako paladin *1* A seriozne mi ukazte mmo hru ktora nepouziva trinity system (tank, heal, dps). Tak to proste je. Wowku sa to podoba, ale nazyvat to "bezduchym klonom", ako to vela ludi robi, je az prilis.
  • Mno tak zaprvý - samozřejmě že hned po vydání nezačnou hromadně zlepšovat textury a grafickej kabátek, sám jsi řekl že u WOWka se tohle dělo v průběhu šesti let od vydání, takže proč u TOR nečekat to samý ? Nejdůležitější je před vydáním vyladit herní mechanismy a eliminovat maximum bugů...
    Zadruhý - O podobnosti WOWku se s nikým nepřu, dokonce si myslím že je mu podobná poměrně dost (určitě v itemizaci, konceptu herních tříd atd) - osobně mi to ale vůbec nevadí protože wow je opravdu dobrá hra, takže když se z ní veme to nejlepší a přidá se pár věcí navíc (příběh, voiceover atd) Je to špatně ? :)
    O podobnost s paladinem se taky s nikým nepřu - to je jednoduše na každým, mě třeba paladina připomíná klasickej knight.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit