Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky se řadím do těch 18%. Jedním z důvodů je dle mého názoru povedenější dabing než u chlapa... Ten chlap totiž mluví až nehezcky Emerricky.
  • Hmm, patřím mezi těch 18% :-)
  • Jelikoz jsem mass effecty dohral nekolikrat, byla logicka volba hrát i za zenskou. Mam chlapa paragona a zenskou renegada. Za ženskou jsem se snazil hrát i uplně jinak než za chlapa. Duvod byl prosty, vycerpat co nejvic pribehovych možnosti. zacit ale balit c hlapa mi bylo proti srsti a jenom ze zvedavosti se lezbit mi neprislo nijak zajimavy. stejnak ty sceny nevypadaji kdovi jak. navic mi ve dvojce neprisel zadnej chlap hoden moji shepardovy. :-) takze ano, taky patrim mezi 18 procent, ale jak tu ctu prizpevky, tak z uplne jineho duvodu nez vetswina z vas. :-) piisu z tabletu tak omluvte preklepy.
  • Asi jsem divnej, ale mě je tohle všecko u pr..le. Hraju kvuli příběhu, nezasekávam se na kozách ani nad muskulaturou hlavních protagonistů. Má někdo stejný názor, nebo už u her natvrdo zavládl ,,pohlavní fetišismus´´ ?! :-)
  • obracenyKybl
    Já oba díly skoro vždycky (jenom první díl jednou za chlapa) hrál za ženskou. Přišlo mi, že je nadabovaná daleko líp (navíc jako ultra evil b*tch je taktéž daleko lepší *1* ), chlap v jedničce vypadá v těch vesmírných kombinézách jako hňup, neumí moc běhat (i když to si člověk asi moc nevybere *4* ), celkově mi to přišlo zajímavější. + samozřejmě jsem chtěl vidět onu scénu, nad kterou se všichni pohořšovali *3*
    Vesměs ale v RPG hrách volím ženskou postavu. Proč bych si měl do slušivého brnění strojit nějakého svalovce? *4* Joo, když si teď vzpomenu na svoji fialovou "asasínskou prostitutku" z Aionu - to byl ale záměrně vytvořený extrémní úlet (mimochodem rasa Elyos ) *15*
  • Také patřím mezi oněch 18 % a pokud mám u jakékoliv hry na výběr, vždy hraju za ženskou postavu. Nebavilo by mě celou dobu koukat na chlapa.
  • Hrál jsem za ženu - lesbičku *2* a navázal jsem vztah s tou techničkou na můstku,jak mi hlásí nové zprávy *15*
  • Hry z pohledu třetí osoby hraju za ženu. Celou dobu je alespoň se na co koukat, i když třeba zbytek stojí za prd...
  • CRYPT
    uprimne kdyz jsem nekdy videl ty lochnesky co si nekteri hraci udelali (Shepparda) tak jsem se az zhrozil. Defaultni Shepp mi prisel nejsympatictejsi, jedine co jsem si u nej zmenil byla barva oci. Myslim ze na hned ci modro, nvm ted co bylo defaultni. O moznosti vytvorit si hrdinku jsem samozrejme vedel, ale rozhodne nepatrim k tem, kteri by chteli hrat za zenskou postavu. V zivote jsem nehral za zenskou postavu, pokud byl ve vyberu muz...
  • Na jednu stranu tady hodně lidí dělá ramena ,,Je vidět, jací jsou ostatní bl*ci, že nenašli možnost hrát za ženu, to jasně ukazuje, jací lidé dnes hrají hry.", na stranu druhou zase většina argumentuje ,,Rád se dívám na ženský zadek / Kvůli lesbickým scénám / Hrál jsem tu hru osmkrát, jednou i za ženskou."
    TOHLE ukazuje, jací lidi dnes hrají hry. Technologie ještě v mých očích není na takové úrovni, aby dokázala změť pixelů nahradit živou ženu. Smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit