Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Protože Mass Effect hrajou buzeranti
    • DarkHawk
      ouč tak ty jsi tomu dal. *1* To není pravda, tady se ztotožňuji s těmi názory, že na mustek se hodí více chlap a i kvůli romancím. Tak si někdo muže udělat dva savy za woman/man. Třeba v Dragon Age 2 sem hrál za mužskou postavu a furt mě balil ten teplý elf Fenris i když sem byl muž, tak to sem celkem nezachápal.
      • Urug
        V pohodě taky sem hrál za chlapa
      • to je fuk, v dragon age jsem opíchal všechny, jak ženy, tak teplého elfa, hahaha
  • Podle mě jen 18 procent hráčů říká pravdu *1*
  • Za zenskou jsem to zkousel parkrat rozjet, v editoru jeste (po nekolika desitkach minut pokusu udelat z ni sexy kocku) vypadala jakz tak normalne, ale jakmile jsem zapnul hru, POKAZDE se promenila v notne omselou ctyricitku po trech harantech (a taky se tak pokazde i tvarila).. vzdycky jsem seznal ze na tohle se dalsich x hodin hrani opravdu divat nechci :))
    • To jo, s tvorbou zjevu jsem strávil pár hodin. Výsledek se mi líbil, ale ztratily se mi savy a teď mi to nejde napodobit >.>
      • To je fajn na dvojce, kde mas primo ten znakovy retezec, ktery definuje vsechny oblicejove charakteristiky. Na www.masseffect2faces.com je hodne slusna sbirka Shepardu i Shepardovych, tak se muzes klidne inspirovat i tam.
  • Taky bych nemohl hrat a ani jsem nikdy nehral zadnou hru za zenskou.
  • No mě by zase ani nenapadlo hrát za chlapa. Kdo má tolik hodin čučet na nějakýho Bivoje? *15* A jak už tu bylo řečeno, dabing Shepardový je opravdu super.
    • Náhodou, když jsem to hrál po druhé, byl jsem zjizvený hrubý a neoholený hajzl...v řeči ME renegejt. Jen ten uhlazený hlas mi do toho trochu neseděl.
  • Patřím k těm 18%, jakmile to jde, tak hraju za ženskou, mass effect a dragon age jsem dohrál už tolikrát a ani jednou jsem nezkoušel chlapa. Výjimkou byl zaklínač, tam byl ale geralt už daný, ono by to ani jinak nešlo.
  • Pokud jde o fantasy tak jde li to hraji vždy za ženy, ale Mass Effect má prostě skvělou defaultní postavu a navíc je to přece jen o vojácích a přece jen na kapitánský můstek se lépe hodí muž. S čestnou vyjímkou Star Trek Voyager, ovšem Mass Effect není Star Trek že. Zkoušel jsem to i za ženskou hrdinku ale nelíbilo se mi to,prostě Shepard má být muž, podobně jako mi samozřejmě nevadí Geralt (i když to je hra podle knížek.)
  • Za mne tedy proběhlo oběma Mass Effecty 7 Shepardových, za chlapíka jsem to zatim dohrát nedokázal, protože ten dabing se mi prostě nelíbí, ženskej dabing se podle mě povedl mnohem lépe.
    • Ano, dabuje to veteránka dabování, nebo jak to psali. Chlap Shepard má hlas jak nějaký trouba.
      • DarkHawk
        Nemá je nadabovaný hodně dobře, ale to je věc názoru.
  • S tou ženskou jsem to nemohl brát ani na vteřinu vážně (stejně jako by ji reálně nebral nikdo vážně v jejím týmu), by musela mít kompletně odlišný styl (s čímž by souvisel kompletně jiný příběh), byť Shepard v mužském podání se tam často chová jako buz*rant.
  • Amim
    To bude možná tím, že dřív nebyly tak dobrý romantický scény. Přece jenom, kdo z chlapů by chtěl vidět "romance scene" s Thanem nebo nedej bože s Jacobem.

    Můj první (z celé řady) charakterů byl originál Shepard.
    • No, nebo možná taky proto, že žádná pěkná ženská postava se ani nedala použít. Z toho ocasa sem nějakým zázrakem udělal ksicht jako má Jean Reno, ale baba prostě pěkná udělat nejde, jen drsná krátkovlasá škaredka. S modama se mi jeebat nechce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit