Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Já hraju vždycky za ženský, pokud to jde. A třeba v ME jsem hrála jenom za ženský, jsou výborně nadabované. Ale možná by to chtělo trochu vyladit pohyby. Třeba když FemShep tancuje, tak tancuje jak chlap :D

    Moje FemShep (ještě z jedničky, screen ze dvojky nemam) http://nahrejto.cz/files/cn3smgih225uhty7uumn.jpg
    • tak kdyz ses holka tka em to neprekvapuje
    • Podle mě moc bledá, vypadá trošku jako zombie :D
      • Drsné metálistky čo počúvajú Évnsen predsa nemôžu mať fototyp pleti viac ako 2 :-)
        • Amylee.Anderson
          To Amylee nemam kvůli Evanescence... *7*
      • Amylee.Anderson
        No, ale to by mi pak ta cigánka zdrhla i s lodí a já čuměla na prázdnej vesmír.
  • Já sem za chlapa v ME1 ani 2 nikdy nehrál *1*
  • Cosi
    Víte v games, že se vám rozchází údaje o procentech hráčů co hrajou za ženu, v článku je uvedeno 18% ale na hlavní stránce, kde jsou slidey s upoutávkami na tento článek je 13 %.
  • Nevěděli, že se v menu dá změnit pohlaví? To se mi zdá nebo to zavání americkými pařany?
  • Já vám nevím, ME bych asi nikdy za ženskou nehrál. Ne že bych byl nějakej antifeminista nebo tak něco, ale ta role ultimátního zachránce, jediné naděje lidstva, a všechna ta tvrdá rozhodnutí, kterými si Shepard musí projít, mi prostě k ženské nejdou :/
  • Ja hrala za babu, proto ze jsem holka:), zkousela jsem i za chlapa, ale ten dabing byl o hodne horsi(hlavne emoce) , jinak video pro ty kteri rikaj ze se peknej skin FemShep neda vytvorit:D ..http://www.youtube.com/watch?v=mjJ72O3hGjc&feature=channel_video_title , mate tam i code *3* *4*
    • panejo, to je baba! to bych vážně nečekal :)
      • Díky *1*
  • Leonidasss
    V ME je jedno jestli je to chlap nebo žena, ale třeba v takovým Falloutu 2 se s ženskou postavou dalo takticky ''propracovat'' od začátku až do konce :D
    • Mato1987
      veru tak je, fallout to bola hra pánov, kam sa na to hrabe táto vesmírna hovadina :)
      • O takovém epickém příběhu co je v ME si muže Fallout nechát jen zdát.
        • souhlasím s tebou že ME má epickej ale hlavně pěknej příběh ale do Falloutu se tu nes*r ten je totiž dost dobrý:) zkus si to nejdřív zahrát a pak soudit.. ale to by bylo moc obtížné:) a zkus se trochu zamyslet nad tím co píšeš a HLAVNĚ jak píšeš.. můžeš si napsat že je ti tolik a tolik to ostatně každý ale o člověku pak vypovídá dost jeho styl psaní a vyjadřovaní ;)
        • klise!=epicky
          • mno jo epický klišé ale co mě víc štvalo byla obtížnost dneska se kašle na HC a to nás dřív měli rádi ted ma hlavni slovo americkej fagan :(
        • hehe *1*
        • Leonidasss
          Chceš říct dětském příběhu ? Jo, je to opravdu povedená pohádka.
          O takové propracovanosti, co měl již před 10 lety Fallout 2 si může celé BioWare nechat zdát.
          • Ichi: Napsal sem ty nej. pecky.. A her z jiných žánru i logických sem odehrál dost.. A nebudu to kvůli tebe tady všechno vypisovat.. podle tvojích kecu s tebou nehodlám vést žádnou diskuzi.. Tak si strč tu tvojí křížovku někam do dop*dele a zmizni. S někým normálním si kldině o starších pařbach pokecám, ale tebe mám na párku.
            • 2player: RAGEQUIT *1* *1*
            • jaj moje chyba jsem zapoměl že v dnešni době se každej dospělák prokazuje jako vulgární vykleštěnej býk *1*
          • Jo a Fallout pro mě byla kokotina i v te době kdy vyšla.. To já sem dával přednost peckám jako Diablu, System shocku atd.. Vůbec o mě nic nevíš tak tu nepiš ho*na a ty svoje odhady si nechej pro někoho jiného. Vývoj jde ku předu a pořád brečet nad tím jaké byly hry tenkrát je dědkovina. Hlaška přebráná od Jamesa Coola.
            • hle já se ti nedivím ono když v té hře nestačilo držet myš nebo jen klikat jak blázen tak to pro tebe muselo být vskutku frustrující si to představu nějak takhle "S*kr* proč to nejde? Proč se ty dveře sami neotevřou? Jak je možné že mě zabil dyť sem klikal dost rychle? A jak je s*kr* možný že to po mě chce přemejšlet" mno hádám že k tomu poslednímu začni u dětský křížovky časem se ti v hlavě snad rozsvítí a nemusíš si dělat starosti nejsi sám bohužel takových jako ty je tolik že na tom stojí herní trh *1*
            • Diablo byl pouhý klikfest, nic propracovaného jako Fallout. Je mi jedno, od koho je ta hláška. A i kdyby ten trapák rapper James Cole vyslovil sebelepší hlášku, od něj nic neberu. Mám svůj vlastní názor na staré hry.
          • Ja ti dám novodobej pařan. Sem old school hráč co toho má víc odehráné než ty odchcané! a na Mass Effect nedám dopustit.
          • hah. Mass Effect je nejlepší hra roku 2010! A trojka ho bude náledovat.. A kde pak propadl ten tvuj Fallou New Vegas až na 12 místo nebo jaké to umístění.. Bioware jsou mistří v příběhových hrách.. Docela si mě pobavil hochu.. máš tam schovaný jěště nějaký vtip?
            • Ichi co to meleš ty náctiletý blbečku ja hraju už od roku 1992
            • takže doba kdy ses naučil hýbat myši byla doba kdy vyšlo FNV běž zpět do kolíbky *1*
            • Leonidasss
              Typickej novodobej pařan, co nemá ani potuchy o starších hrách. Odhadl jsem tě správně ?
              Btw o Fallout New Vegas jsem nic nepsal.
              Jo a tím, že se oháníš nějakými žebříčky, jasně dokazuješ, že si nedokážeš udělat vlastní názor.
            • jo, teď sem si toho všiml, tady se mluví o Fallout 2. a F 2 je i přes svoje stáří pořád propracovanější jako ME.
            • FNV? podle mě se mluvilo o Fallout 2, i když to nikdo přímo nespecifikoval.
  • DarkHawk
    Vždycky hraju za přednastavenou postavu za originál Sheparda.
  • Taky sem jeden z tech 18%... prece nebudu celou hru zirat na zadek nejakymu chlapkovi ne? *1*
    • detto *1*
  • a kolik hráček hrálo za chlapa nebylo předmětem výzkumu?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit