Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    Pár lidí tady brble o "virtuálním transvestitismu" a pak stejně jde hrát třeba Tomb Raider nebo Portal, a ne, to že je hra s ženskou postavou nebo hra s možností výběru se v podstatě nijak neliší...
    • A neni treba rozdil uz jen v tom, ze ty hry nedavaji na vyber? Nebo v tom, ze nejsou RPG, kde je dokonaly sziti s postavou takrka povinnost?

      Oni to hlavne s tema "travestakama" lidi snad nemyslej nijak zle - to se snad nemusis citit dotcenej ; P
  • Všechny nás jistě zajímá co s tím feministky udělají ? :)
  • zkusil jsem si zenskou postavu ve Faloutu ale kdyz mne zacali oslovovat madam tak jsem se vratil k chlapovi *1*
  • ja som mal tiez zenu, dokonca bola cernoska. Ale v 1 hlavne preto, ze tam mala byt lesbicka scena (bola :) ) a v 2ke uz zo zvyku.
  • Tak tahle diskuse nestojí ani za trol O.o
  • tenced
    rád si hraju se svou vypiplanou kočkou, mám pak silnější tendenci se o ní starat, asi si kompenzuji dětství bez barbínek... u chlápka je mi to fuk, tam šlo předně o to vyřádit se s Mirandou... v jádru jsem ale neohrožená lesbaa na nebezpečné cestě vesmírem !!!!!!!
    • SA-reg
      Víc borců jako ty a ME4 bude sex simulátor... nebo spíš už ME3. *8*
      • Na vytvarani virtualnych socialnych vztahov nieje nic zle, kym to je v ramci hry. A ked uz navezujes priatelstva, tak preco nie sexualny vztah? To ze je tam ta moznost nieje odveci, horsie by bolo keby tam ta moznost nebola.
    • rofl *1*
  • Ano, lidi jsou úplní tupci, a když zapli hru, tak při vytváření postavy tam tu možnost ženské postavy nenašli. To snad Bioware nemyslí vážně. Jestli takhle uvažují o hráčích, tak se nedivím, že ty hry začínají i od nich vypadat tak, jak vypadají.
    • Jeden den na supportu Biowaru a o tom ze to nenasli bys nepochyboval ani na vterinu.
  • Já taky jsem 18%tní, ale možná je to tím, že jsem holka :) By mě zajímalo, kolik z těch 18% jsou holky a kolik těch "virtuálních transvestitů" :D
  • No mna tato herna transexualita nikdy prilis nebrala. Kedze som chlap, tak sa s chlapom-postavou viem lepsie stotoznit. Aspon teda v akcnej hre. Ked bude nejaka hra, kde postava si postava bude hladkat kozy a mat lesbicke sceny s inymi NPC, tak potom mozno o tom porozmyslam.
    • no ono prave v ME tam tie "steklivejsie" sceny su.....
      • A ved hej, len sa k nim treba prepracovat. A balenie zenskych ako zenska, to sa mi zda neprirodzene (resp. trochu smiesne), takze som si nechal chlapa.
  • Cosi
    U Mass Effectů a Dragon Age 2 jsem hrál za přednastavenou postavu. Ze dvou důvodů.
    1. Všechna videa která byla k vidění před vydáním hry byly s deafaultní postavou, i na obálce hry se na mě kouká tato posatav a já měl dojem, že to je postě ten hrdina. To je jak "nový film s Brucem Willisem ale může vypadat jak Vy chcete"
    2. Deafaultní postava vypadala vždy nejlépe. Když začnete vylepšovat svého hrdinu podle svých představ, vždycky z toho vyleze člověk co vypadá jak ret tard. A u ženský je tento zjev mnohem markantnější.

    A prpo, U obou dílů i přednastavená ženská postava není hezká, když hraju za ženskou musí to být kočka.

    A za ženu hraju jenom když to má být mrcha *4*
    • U DA2 jsem s tím problém neměl, ale v ME2 strašný. Strávil jsem nad tím snad víc času než hraním, ale něčeho koukatelného se mi dobrat stejně nepodařilo. Nakonec jsem se musel spokojit jen s průměrnou vizáží (defaultní postavy nemám rád). Podobně třeba v F3 a FNV. Ale tam jsem po tuhém boji skončil s docela přijatelnou
    • Nebo si muzes na netu najit mass effect faces database a tam je ksictů *3*
      • *ksichtů
    • Tushan
      nahodou já si udělal pěknou rusovlasou čičinu asi maš krpatý ruce *1*
      • Cosi
        Nemůžeš sem hodit screen? Mohli by jsme to zhodnotit. *3*
        • Cosi
          Já když se v Mass Effectu 2 snažil o krasavici snů, vyšla mi z toho docela hezká holka.

          http://imageshack.us/f/600/shepardov.jpg/

          a takhle to dopadlo když jsem se snažil v Dragon Age Procitnutí a v Pramenech

          http://imageshack.us/photo/my-images/717/slepiceaelissa.jpg/
          • tak to mne v DA:O vysla carodejnicka celkom hot...aspon myslim:
            http://img803.imageshack.us/img803/8906/summer100.jpg
            http://img692.imageshack.us/img692/8643/summer310.jpg

            skoda, ze sa mi neposavevovali aj screeny z ME....ale tam to az tak dobre nevypalilo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit