Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • loool jasne zkus si nekdy zahrát wowko battlegroundy a uvidíš tu ochranu proti botum nebo pozri youtube
  • Veskoslav
    Poptám se, mmntík:)

    Osobně znám ještě toto: http://modsreloaded.com/d2-multi-res

    Zkus, třeba to půjde.
  • a nekdo nejakej link na funkcni high res mod mate?
  • unsuccessful troll is unsuccessful.
  • Veskoslav
    Okdky blázni mají přístup k netu?

    P.S: Blizzard má jedny z nejlepších ochran proti botům ve svých hrách.
  • protože neumíš sehnat poradne dropy, ja mam nekolik accountu a bot programy bezi cely den a vydelavam slušnej majland
  • Veskoslav
    Taky byl k tomu perfektní hratelnost a znovuhratelnost, hry přes LAN atd. A PoE rozhodně nevidím na znovuhratelné:) Ale je to můj osobní názor, někdo si to určitě pustí znova.
  • Tvrdit mužu taky to že mám vilu na měsící a ufony jako služebnictvo. *7*
  • Veskoslav
    Tak proč sis to kupoval, jak jsi nám šíleně tvrdil ty šášulo? A jak tam vyděláváš majlant? Lhář? Ne. Trol:)
  • Veskoslav
    To jsou většinou ti, co to ani nemají. Každý normální hráč na tom nedokáže vydělat. A jednoho nakonec znám, co prodal věc za 1500, teď jsem se díval na herní forum v klubu a psal ta dneska. Ale to byl setovka zelená (luk), ale takový, že jsme mysleli, že oslintáme monitory. A je pravda, že dva tři ned psali dej to za 50 000 atd., to koupí. Dal to za 100-1500, prodal to a akorát se mu zaplatila hra + večeře. Jinak skutečně neznám nikoho, kdo by dokázal na tom vydělat nebo si tím vydělávat. Časově značně nevýhodné, když co 500 elitek padne něco vzácnějšího (navíc nemusí být nutně setovka nebo legendárka). Což 500 elit na inferno dělá něco přes 40 hodin a to musíš mít štěstí.
  • schizofrenie vyvojaru (disneyovska grafika pro deti + krev a nasili pro dospely), hratelnost podrizena aukci. Tohle bylo ovšem jasný od prvnich zprav a videa.
  • jo poe, tak za pet let je tu jak na koni, vyvojari si ješte ani nekoupili pc na kterym to budou delat ale uz je jasne ze to bude nastupce diabla lol *1*
  • Ale tady na diskuzi o teto hre se vzdy najde spoustu jedincu, kteri budou tvrdit jak na tom vydelavaji stovky eur, staci si procist diskuze :-)
  • jo kickstarter, nejnovejsi zpusob tunelovani.
  • Diablo nikdy nebyl o vzhledu postav, komb ci kouzel...
  • Veskoslav
    Neznám ze svého okolí naprosto nikoho, kdo by tam někdy něco prodal za reálné peníze či si hru kupoval s tím, že by na tom šel vydělávat.
  • On je mozna starej, ale ma narozdil od tebe rozum a neni blbej jako ty.
  • Veskoslav
    No na CzTorrent je, ale bohužel teď si ho moc nenajdeš, nejede jim vyhledávání torrentů....Je tam přímo fix na rozlišení až 1680*1050.
  • Verim tomu, ze druhy datadisk k DII by byl perfektni i kdyz ten multiplayer se mi moc nezamlouva. Nicmene to velice vytecne pokracovani zvane DIII radeji vubec nemelo vyjit, jelikoz to uplne zastinilo celou serii. Tahle grindovaci aukcni rychlokvaska, ve ktere vsichni fanboyouve a nerdi vidi milionove zisky, tuhle serii uplne znicila, skoda.
  • kdyz vidim ten screen D2 s vyssim rozlisenim... nemate nekdo link na mod do D2 prave na vyssi rozliseni? nepodarilo se mi zatim sehnat nejaky bez viru a funkcni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit