Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S podstatou clanku souhlasim, jen upozornuji, ze nelze tak snadno porovnavat ceny v devadesatych letech s dnesnimi. Cesko je kupne bezvyznamne, takze v pripade globalnich trendu by se cena misto korun mela porovnavat v dolarech, tim se i eliminuji znacna nepresnost zpusobena zpusobena rozdilnym kurzem. A dale je nutno brat v uvahu i inflaci.

    Nicmene, hry jsou dnes skutecne levnejsi, prestoze maji vyssi naklady na vyvoj. Souhlasim i s likvidacni ulohou Steamu, ktery prakticky pohrbil pc herni scenu, resp. ji odsunul na okraj zajmu vydavatelu s vyjimkou specifickych zanru, jako jsou mmo, ktere jsou steamem nedotceny, tem se na pc jako celku dari.
  • Po průšvihu s Horse Armor DLC se Bethesda výrazně polepšila. Již zmíněný přídavek Shivering Isles pro Oblivion překypoval originálními úkoly a nabídl i výrazně odlišný herní svět. Tradici hodnotných rozšíření pak následovalo například Old World Blues pro Fallout: New Vegas
    no, F: New Vegas robil Obsidian, tj ze ide o hodnotne rozsirenia, za to nastastie Bethesda nemoze, max zaplatila budget na ich vytvorenie
    btw, odporucam porovnat rozsirenia vo Fallout 3 a Fallout New Vegas... *4*
  • Jack1947
    Kam asi? *3* *2* *1*
  • Dogkiller
    Pffff, po pár větách jsem si uvědomil, že už jsem to četl v Levelu. Chtělo by to nějaké upozornění...
  • Me by nejvic zajimalo, jestli si o umístění ve slevové akci rozhodují sami vývojáři, nebo jestli je to tak, že jakmile vstoupí na steam, jsou vydáni na pospas valve a kdyz bude valve chtít, dá je do slevy.. Logicky se mi to zdá jako nesmysl, nadruhou stranu různé názory tady v diskuzi i jinde vypadají spíš na verzi, že do toho vývojáři nemluví..
    • Samozrejme , ze je to nezmysel. Steam je distribucny kanal, ceny su urcuje publisher ake chce, takisto sa bez ich suhlasu ziadna ich hra v zlave neobjavi. Je to dobre vidiet na roznych hrach, kde niektore su v zlave rychlo, alebo casto a niektore nikdy. Activision vseobecne velmi nezlavuje v porovnani s napr. so Square Enix , ktory ide dole a velmi vyrazne rychlo.
  • coze on si nekdo jete kupuje hri vzdit je vsechno zdarma na torrentu lol
    • ale hry na torrentoch sú nelegálne a takým spôsobom navyše iba kradneš, kúpou danej hry aspoň podporíš vývojára, pretože do vývoja museli vraziť nemalé peniaze a keď si hru stiahneš z torrentu, tak vývojári z toho nebudú nič mať a v budúcnosti už nemusia žiadne ďalšie hry vytvoriť, takže nebudeš mať čo sťahovať
      • Bude mit co stahovat, protoze vzdycky se najde nekdo, kdo to zaplati. Dotycny je proste parazit.
  • Přijde mi jako pěkná zmrdovina vydávat tyhle články na webu, když za ně platím koupí LEVELu. Fakt mi připadá že oni ani nechtějí aby se ten časopis prodával když:
    1. Okrádají ty co za to dávají peníze.
    2. Odrazují ty, kteří uvažují že si jejich časopis koupí. Když vidí že nemusí platit za něco, co vydá sám autor oficiálně zdarma, tak absolutně ztrácejí motivaci za něco dávat peníze...

    Já osobně to cítím trochu jako podraz :/
    • uffff... četl sis vůbec ten rámeček, co je v článku? Smysl to dává, však si ho přečti. Navíc to není článek z aktuálního Levelu. A navíc aktuální Level je již docela stará záležitost. Uffff... :))
    • https://media.8ch.net/i/src/1418445579492.png
    • neni to přece jak kdyby vydali celý Level v pdf ke stažení zdarma, že
    • zapomínáš na to, že člověk, co si koupí Level, kromě tohohle článku dostane ještě asi další 100 stran které my zdarma nedostaneme :) ; a vidim to jako docela dobrou reklamu, protože Level si kupuji právě jen kvůli podobným úvahám, na recenze mám net
      • Souhlasím. Jde jen o článek, navíc poslouží i jako ukázka kvality článků v Levelu pro potenciální čtenáře. Tady Games.cz to také oživí. Z mého pohledu jen pozitiva. Klidně častějš.
      • Já si připadám okradenej :(
        • To je smůla, ale tak to je. Vydáním článku na Internetu zmizí z papíru v časopisu. A nebo to můžeš brát tak, že sis zaplatil časovou exkluzivitu před plebsem na webu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit