Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Millu Jovovich by měli zatknout a spolu s ní i ty deme*ty co tu otřesnou parodii na RE natočili. Když jsem viděl první díl myslel jsem si že to je nějakej sraz RE cosplay fandů, ale ono to mělo bejt jako vážně.
    • Jj, Milla je už jak Chuck Norris, Nemesise si dala na férovku růčo, Maxi Payneovi ukradla bullet time, ovládá samurajské umění, ani snad neexistuje věc kterou by neuměla a hlavně nikdo jí nedokáže zabít... *15* Asi má PERKY "Die Hard" a "Matrix hacker" nebo co... *15* *1*
      • Tak zrovna v serii RE umrela tolikrat,ze by se za to nemuseli stydet ani ti nejvetsi zvrhlici
        • Myslíš "umřela" a ne - umřela. *15* Doufám, že v 5. už opravdu umře a ne zase jenom možná "umře". Celý film s Jill Valentine, jako s hlavní postavou, by nebyl vůbec na škodu.
          • Film te nebavi ale znas vsechny 4 dily? Tomu se rika sebemrskacstvi.
            • A kdepak jsem psal, že mě film nebaví, hmm ? Tomu se říká "myšlení za druhé". *15*
          • Ale ta ženská co hrála Jill ve druhém filmu se tam přesně hodila.
            • Jj, hodila, ale zase jí nesmyslně zastínila Milla se svými superschopnostmi. Kdyby se bývali zaměřili ve 2. více na Jill, tak ten film mohl vypadat uplně jinak a mohl být mnohem lepší.
            • deridon
              bohužel byla uplně v pozadí..
  • Resident evil se mi líbil. Všechny díly kromě dvojky, Prince of persia se mi taky líbil heč :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit