Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    o tomhle bych spíš čekal další blog
  • A co je špatného na poctivém vývoji který dělá třeba Amanita? Proč musí člověk začít hned AAA hrou která běží na cryenginu? Amanita Design jsou dneska vysmátý, nikomu nemuseli lézt do řiti, dělají si co chtějí a kdyby měli chuť na tříáčkovou hru, s pomocí KS by klidně mohli. Je to o přístupu a poctivosti, to je celý.
  • Takze toho vydavatele nakonec nesehnali? Bude nejaky clanek o tom co se stalo nebo proc se tak rozhodli, v Levelu? Diky diky za info a tesim se na tu KS kampan :)
  • RakeW
    Podle mě vůbec nestojí za to se tímhle zabývat. Důležité je, jestli ta hra bude dobrá (a já doufám, že bude) a ne to, kdo má nějaké extrémní názory, kdo má tunelářské renomé nebo kdo má ve sklepě sado-maso dílnu... Ruku na srdce, jste si jistí, že to není zrovna vývojář/spisovatel/filmař vaší oblíbené hry/knížky/filmu, když o jeho osobě prakticky nic nevíte? V tomhle případě je ten "neherní" background (navíc ztělesnění pouze dvěma nejviditelnějšími osobami) v našich končinách profláklejší, proto s tím někdo může mít problém, ale z výše uvedených důvodů, je to ve výsledku přece šumák.
  • ucho
    je celkem sranda, kolik nepřejícných chudáků si tady v diskuzi něco dokazuje, jako kdyby je měl případný úspěch či neúspěch té hry nějak ovlivnit... nebo jako kdyby jim tu hru, o kterou zjevně nemají zájem, někdo nutil.
  • Bílý krvinky si s tim nějak poradí
  • Bakalo utni finance dokaď nebude pozdě !
  • Osobně tu dobu a styl hry moc nemusím, ale jako správnej Čech jim fandím. :) Dokonce jim možná na to na KS dám, sice to hrát nebudu ale prostě jim to přeju. :)
  • ringmancz
    nečekám, že by to spustili během následujících hodin. to spíš až zítra ráno/v poledne
  • Jen kdyby k nám nepřetékaly černý krvinky.
  • Ano bratře! Vyhlašme celoslovanskou sbírku, lepši nápad v životě jsem nespatřil.
  • vavra si to zaslouzi za ty kecy
  • Slovensko bylo jako hnijící končetina kterou bylo lepší amputovat
  • karma is b*tch!
  • ucho
    tak člověk by musel být blázen nepodpořit hru, kde se můžeme pohybovat v českém prostředí. už jen kvůli tomu je to jasná účast v kampani. snad budou mít zajímavý možnosti, co se týče částky.
  • Náhodou, já jsem se dokonce i zasmál a vlastně ani nechápu proč
  • Kdybych chtěl bych zlý tak řeknu, že je asi problém v záchodech... Každopádně nechápu proč musí být server v Americe a není koupený tady v Čechách...asi kvůli americkým donerům.....každopádně doku neuvidím ukázku soubojů nepřispěji ani dolarem.
  • GlaDOS
    Jestli máš pravdu, tak nejsi Pepa z depa, ale Pepa z budoucnosti.
  • Předpokládám, že kdyby ty jsi byl na Danově místě, potřeboval bys peníze a najednou se ti ozvala manželka Bakaly, tak bys řekl "ne děkuji, nechci" a pak ses bez problémů rozloučil s nápadem na super hru a šel zase dělat rutinní nudu.
  • michaliuz18
    no ale podporovat tie barjake vesmire simulatory a vrtulnicky a marsovanie a bugnutu celosvetovo 6 az 7 bodovu armu 3 :D to tiez nieje ziadna vyhra
    ale mas pravdu domacu tvorbu treba podporit
    mozno po sto rokoch mafie ma konecne zacne aj nejaka ceska hra bavit , v kingdom docela verim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit