Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co germáni, ti nesmí? Těch je u nás možná víc, než těch slovanů:)
  • Divím se, že Slovák takto píše o Slovensku. *3*
  • no určite budeme podporovať hru o vrahoch kresťanoch a národ, ktorý náš okradol o celý priemysel, zlato a peniaze zo spoločnej banky a vyciciaval niekoľko desaťročí ako pijavica...
  • Už tu bylo pár her, které ukázaly, že to jde i bez vydavatele, navíc vydělaly balík. Deliverance by mohlo být další na řadě. Přeji jim to už jen z důvodu, aby se pak mohli ti vydavatele mlátit do hlavy a vyčítat si, že to nechtěli.
  • Big_Pete
    spis nez drzet palce bys mel drzet kreditku v ruce a opisovat cislo, az budes donatovat
  • Já mam největší problém s tím, že prototyp hry a případné dofinancování zajišťuje jeden z největších tunelářů v zemi. Trochu ironie jak Dan Vávra komentuje politickou situaci a korupci u nás a výplatu pobírá od takového člověka.
  • Nevím, proč by Poláci měli přispívat na české hry ledaže by sami měli o ten projekt zájem. Netahal bych do toho nějaký přiblblý slovanství a spíše bych vyzdvihoval nápad, provedení a styl hry, který může být zase něco jinýho, zajímavýho a stojí to za nějakou tu korunu, euro a dolar investice.

    Já vím, že Vávra nemá rád dotační fondy atd., ale občas mě dost štve, že se dotují totální srágory filmy, co trvaj hodinu a půl (někdy naštěstí), zatímco zajímavé herní projekty nic.
  • Me vazne mrzi, ze se nenasel zadnej vydavatel :(
    S KS budu drzet palce. Hlavne to chce nejakej narezovej trailer a mit to cely dobre promysleny.
  • A když jo a bude úspěšná, tak z toho budeš mít trauma do konce života
  • klidně minuskujte, ale mam pravdu. Klidně se vsadim
  • Big_Pete
    hmm, byla by to skoda, ale kdyz jim lidi shodili servery, tak to je vzdycky dobry znameni
  • Ježíš by asi nebyl zrovna nadšenej, že mu tady przníš modlitbu
  • teraz sa ukáže aké sú SR a ČR PC socky a budú čakať na Steam zľavu Kingom Come za 1 euro na Steame a hra od nich dostane prd na kickstarteri :D

    inak trošku pokrytectvo najprv kickstarter skritizovať a potom sa na neho nahrnúť...
  • Ta hra stejně ani nevyjde
  • Big_Pete
    myslim ze o husity se tam vubec nejedna
  • Přijde Vávra do kanceláře investora a ptá se ho, zda mu zafinancuje projekt. Investor řekne že ne.
  • Vzhledem k tomu, že za husitu jsem si chtěl zahrát vždycky, tak pro mě tohle bude splněným snem.
  • No jo, tady někdo čte Aha. Už to o něčem vypovídá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit