Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Tak jo, můj první podpořený Kickstarter projekt a myslím si, že sakra zaslouženě!
  • walltar
    Super ... musím říct, že je vidět že o hru není vůbec zájem. *1*
    • Keyz
      Nechápu jak velká firma co má prachy nemá lidi kteří se vyznají jak v marketingu, tak i ve hrách.

      Pak by tohle neodmítli a neměli ty kecy, které Vávra říkal. To je divný, že jsou tak neschopný.
      Skoro to vypadá, že čím, více máš prachů tím více jsi opatrný.
      • O blbosti to nieje,ale problém je, že manažéri niesú šéfovia,ale úradníci. Často nemajú s daným odborom nič spoločné než začali pracovať na danom poste. Vedia riadiť ľudí a firmu, ale nemajú niaky čuch alebo šiesty zmysel v danom odbore kvôli neskúsenosti a tak sa držia zavedených schém.
      • Ty si nikdy nemakal ve firmě? Copak nevíš, že jsou firmy plné idiotů a čím vyšší pozice, tím vyšší míra idiocie?
  • Poslusne hlasim ze jsem taky prispel svou troskou do mlyna. Drzim palce kuci! Nalapnuto mate zatim skvele!
    • Taky jim držim palce, ale přispívat troskou do mlýna? To nemůže dopadnout dobře.
      • Já bych přispěl Troškou. Ten má s mlýnem zkušenosti. *4*
        • Nechte bejt. Troska je umelec narodnich rozmeru ktery natocil nejnavstevovanejsi cesky film minuleho roku :D
  • Už jsem zaslal osobní zprávy o této hře mým oblíbeným youtuberům AngryJoeShow a SideStrafe *2*
    • AngryJoe pry rad mount and blade
    • wenceslaus
      To už jsi tak 6 jen co jsem ja včera v noci zaznamenal - toho si musí všimnout! :-)
    • Keyz
      Snad budou mít podobný vkus. Nesleduji je.
  • Může mi někdo říct jak je to s poštovným?
    • Pro US a EU je doprava zdarma.

      (The shipping is free for backers in US and EU. Backers in the rest of the world please add £10 for shipping.)
      • Ano to jsem pobral, ale pro jistotu se ještě zeptám jestli mi něco neuniklo, protože mi příjde divné, že za poštovné pro psychical pack se nic neplatí. Poslat balík z CZ do USA není zrovna nejlevnější.
        • Paulcz
          to co platí pro běžného člověka neplatí pro firmy a už vůbec ne pro korporace :)
    • Mas to tam napsano, staci si to precist.
  • Abiczko
    ve hře tedy dle dostupných informací nebude řemdih ? na tuhle zbraň jsem se opravdu těšil *9* http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98emdih
    • Veskoslav
      No ona ta zbraň je až děsivě nepřesná, smrtící pro své okolí a myslím si, že hlavním důvodem je to, že by to byla šílenost naprogramovat tak, aby se to chovalo jako ve skutečnosti.

      A obouruční jsou už teprve svinstvo.
    • pod člankem je napsáno
      nevýhody :
      "Větší pravděpodobnost zasažení sebe nebo spolubojovníků."

      tak asi proto to tam nebude
      *1*
      • spíš to že ta koule je na řetězu tim pádem by byla furt v pohybu v ruce a to asi neni jednoduchý udělat atd...já bych bral v potaz lepší výhody :D
  • Osobně tu dobu a styl hry moc nemusím, ale jako správnej Čech jim fandím. :) Dokonce jim možná na to na KS dám, sice to hrát nebudu ale prostě jim to přeju. :)
  • Keyz
    Konečně někdo dal do AAA hry možnost vzdát se! Logické a reálné. Odpadá nutnost boje nahrávat dokola jak blbec. Prostě se vzdám když bude možnost a budu hrát s menšími následky dál.

    Taky tam nejsou dlouhé kecy o historii apod. To by mělo být dobře pro široké publikum.
    I když by mě zajímalo co bude hráč dělat jestliže potká 2 protivníky. Podle věrohodnosti by měl být asi v prd*li.

    Navíc super ceny. Meč je opravdu dobrý. Lepší jak tuna triček a dalších hovadin.
    • hádám, že při souboji s více vojáky nebudou ti další jen nečině postávat okolo jako v nejmenované sérii od Ubisoftu *4*
      • Také v to doufám.
    • Ferdis2
      "...Podle věrohodnosti by měl být asi v prd*li."
      S tým by Cyrano asi nesúhlasil... *2*
  • kulhy_parici_spici
    Zapekl jsem digitálního Barona. Díky Warhorse, budíte ve mně národní cítění. :D
  • Smutná zpráva pro fanoušky. Doufejme, že pád Kingdom Come zastaví kickstarter a projekt se nepropadne až někam na úroveň schafer/indie/early access/fez2. Epizodická forma bohužel nevěstí nic dobrého - vydání kompletní hry se ztrácí v nedohlednu.

    Kickstarter ale každopádně podpořím.
    • A to mě ta epizodická forma přijde fajn kvůli tomu že je šance, že první část si zahrajeme už letos, a 30 hodin hraní je dnes nadprůměrná doba, a navíc lepší něco než nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit