Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7:31 místního času.
    Přes 200 000 liber.

    Luxus ^_^
  • Rano vstanu a nestacim se divit:) 200 000 je solidni mazec:)
    • Přesně mě napadlo to samé. dneska by to fak mohli dát, jestli se to nějak extra nezpomalí.
  • Tisíc komentů za jeden den? Bravo, to tu neměl snad žádnej článek... :D
    • http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711

      jeden jo :D
      • Vávra prostě hýbe českou herní scénou... a to už od dob Mafie *5*
      • A zase ten Vávra :D
  • Už mají 150. :)

    Teď už jen těch zbylých 50%
  • mají 150 k a 5031 .....to jsem necekal takovou rychlost
  • co me trosku prekvapuje je ploch 9 km^2 a mesto, lesy, hrady, tucty vesnic .. nepotrebuji 60 km^2 ale kam to chteji nacpat .. byt to ctverec 3x3, tak z jedne strany na druhou za pulhodku chuzi, na koni treba 6 minut .. neco jako Holesovice+Letna+Troja .. chapu ze se chteli vyhnout pulhodinovemu bloudeni aniz by se zmenilo prostredi ale uz jen kolik plochy zabere velka armada .. no hlavne at jim to vyjde ..
    • 3x3 km na jednu mapu ze tří co budou ve hře je dost. Evokuje to, že je to málo, kór když bude působit co nejreálnějším dojmem. Ale takovej skyrim v přepoču není o tolik větší, v podstatě žádné rpg. Zaklínač, gothic, tam mapy byli stovky metrů a jaké to byli hry. Prostě reálný 3km je něco jíného než ve hře. Věřím tomu, že to nebude vůbec omezující.
      • Jasně, jenže toto má být ultra reálná hra. Tak doufám že lapkové nebudou sedět hned za rohem
    • Skyrim má stejně velkou mapu a problém s nedostatkem prostoru tam opravdu nemají :)
      • Tak to stejně velkou mapu nemá. Tohle bude tak poloviční.
      • pockej .. nema skyrim cca 37.1 km² ?

        "sachovnice" o plose 119 x 94 ctvercu (kazdy ctverec ma stranu 57.6 metru)
      • Skyrim má 15.5 km^2, je větší ale ne zas o tolik
        • No, mozna jo, aktivni uzemi je asi mensi.
          Tady je porovnani:
          http://warhorsestudios.cz/pages/blog/img/blog_011_7.jpg
      • Skyrim je urcite vetsi. Pokus si dobre vzpominam, ma asi 40km2.
    • taky mi to pripada malo, cekal bych alespon mapu rozlohy Cernarusi. Ta ma tusim cca 15x15 km. Deliverance bude mit 3x3 km coz je dosti prtavy. Ale zase pokud bude to uzemi detailne propracovany, budou tam stezky pres les, rokle atd... Pak to muze byt v poho.
      Horsi bude jestli tam daji rozlehla pole a louky, to mapu prohlednes a za chvili bude nudit. Snad Vavra vi co dela. *3*
      • 3x3 rozhodně není málo. V CryEnginu už jsem strávil nějaký ten měsíc, dělal jsem mapy podle reálu a na 1,5x1,5 km oblasti jsem měl jedno město a jednu malou vesničku, které spojovaly dlouhé přímé cesty... Pokud mapu dobře navrhnou, tak na 3x3km můžou mít několik malých vesniček a klidně dva hrady. Není to největší, ale rozhodně se to nedá označit jako "prťavé". Navíc je rozdíl mít 3x3km odfláklou generickou mapu a 3x3 vymakanou nádheru do posledního detailu.
        • mozna jo .. asi fakt nema moc smysl srovnavat real 1 km a herni 1 km, plochy realnych vesnic, hradu, lesu a mest s hernimi ... jen kdyz to srovnam s Armou II nebo III tak tam mi ty plochy neprijou nejak otravne rozlehle a fakt by mi nevadilo putovat kvuli ukolu 30 - 60 minut (zvlast pokud by se nahodne mohla vyskytnout nejaka udalost) ...
          • Na druhou stranu ArmA má současnou krajinu. Ve středověku tu byly husté lesy*, klikaté cestičky a divá zvěř. S tím už se dá solidně pracovat.

            *Smrkové monokultury v ukázkách mě trochu zarazily. Dřív tu byl daleko větší podíl listnatých nebo smíšených lesů a s tím souvisejících nebezpečných houštin. Ale zase musím uznat, že záběry z lesa mě dostaly. Takový les všichni známe a vypadá to hrozně autenticky.
      • Ta fotka z výšky na kickstartru v kapitole The World bych řekl odpovídá celé mapě..
        • asi tak, to je malé, snad jen že příběh to přebije a nikdo nebude malou mapu řešit
        • Mas pravdu a Vavra dokonce psal neco v tom smyslu ze hrad nebude uprostred, ale blize k okraji mapy. Takze ten obrazek asi vykryva celou mapu. Je tam dost zalesnenych ploch, ktere muzou nabizet spoustu zakouti a zajimavych mist. Sance ze bude mapa zajimava, co vyvazi tu malou rozlohu tu urcite je. *3*
    • bude to malé no, v podstatě celá hra se bude asi točit kolem toho hradu v Ratajích a blízkém okolí, na víc prostě není místo... věřím, že původně to mělo být větší jako celek, ale po tom co se rozhodli rozdělit tu hru na 3 části, tak rozdělili i mapu na 3 části...
      • Nesmíme se soustředit jenom na ta čísla. Gothic 2 měl mapu mnohem menší a stejně se tam člověk v pohodě ztratil. Důležité je provedení.
      • nj .. jak rikam, se samotnou rozlohou problem nemam ale neumim si predstavit jak na tu plochu chteji dat cokoliv jineho nez hrad, 2 vesnice a les .. druha nejmensi vesnice CR ma 5.76 km2, nejmensi 3.19 km2 ... tak i kdyz bychom si vzali ze nejvetsi mesto z toho obdobi bude polovicni nez nejmensi vesnice dnes ...
      • walltar
        Já bych řekl, že kdyby vybrali 10M liber tak to zase zvětší ... ale s omezeným rozpočtem je to dost těžký.
  • Tak tam někdo hoďte zbylých 2500 tis., ať se muže slavit *1*
  • Keyz
    Tak i Fargo něco přihodil

    https://twitter.com/BrianFargo
    • Asi i Jessica Chobot když jsme u těch "celebrit" https://twitter.com/Jessica_Chobot
  • už mají skoro 90%. Tak zítra to jistě už bude.
  • A pojďme to trochu šířit! Zatím jsem to jen řekl všem koho jsem potkal a napsal to do pár herních skupin na FB. Asi zitra prolezu nějaké servery v hrách a nabouchám jim tam link na kickstarter :-D.
    • Bylo by fajn, kdyby dal echo treba Angy Joe (na kanalu youtube), Yogscast, Athenewins, ale to by museli mit seriozni zajem, vsichni vyse uvedeni by podle meho nazoru meli byt Kingdom Come: Deliverance nadseni.
      • To oni ale ze zásady nedělaj, přeci jen koncept může být sebelepší, ale když to nedopadne tak je to může poškodit.
      • Keyz
        Možná i TotalBiscuit který často nadává na hovadiny v PC hrách a kvalita grafiky.

        I když většinou se věnuje něčemu co může hrát. Tohle zatím hrát nemůže.
        • Zrovna dneska se k tomu TB částečně vyjadřoval i když v rámci toho že si Xbox platí skrze Machinimu youtubery aby promovali jejich hry a říkal že promoval jen za prachy na živo,myslim že si chce udržet určitou profesionalitu
    • Hmm já znám jen jednoho člověka co hraje :)
    • ucho
      neměli by to spíš hodit na steam do greenlightu (jestli to ještě frčí)? tím se to dostane mezi další lidi...
    • To já bych také rád šířil aspoň slovně, ale asi by na mě každý v mém okolí nechápavě koukal *1* Bohužel mezi kámošema sem jediný hráč...tak to asi musím zatáhnout za ně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit