Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vybráno: 6 721.98 CZK ..a stále 28 dní !!!
  • Takze toho vydavatele nakonec nesehnali? Bude nejaky clanek o tom co se stalo nebo proc se tak rozhodli, v Levelu? Diky diky za info a tesim se na tu KS kampan :)
    • nekromant33
      o tomhle bych spíš čekal další blog
  • Magister_Peditum
    Tak 100 tisíc dneska 100% dají. Takže se o těch 200 tisíc dalších do 28 dnů opravdu nebojím. *14*

    (Vymazáno ASI, aby se majklovi neurvaly oči - což by ale mohla být zajímavá životní zkušenost). *1*
    • Je tam těch 100 000
    • je to tam:)
    • asi 100% daji... netrpis schizofrenii?
      • Blue.Shark
        100% = stoprocentně/ 100 % = sto procent. Just sayin'
        • co ma typografie spolecnyho se slovnim spojenim 'asi stoprocentne'?
          • Magister_Peditum
            Opravdu musíš řešit tohle? Mám to vymazat, abys byl spokojenej?
            • ano prosim, vyber si 100% nebo asi ale dohromady mi to rve oci.
    • To daj jak nic *5* Ale ja dam penizky az za hotovy produkt.
    • Radioaktivni_surikata
      Levou zadní. První den končí totiž zejtra kolem poledne *3*
    • Že by druhý Star Citizen? :) 95 tisíc liber, dobrej nástup:)
      • starcitizen měl za první den 95k $ Tohle už má 100k £ a den ještě neskončil..
  • x_ander
    Tak to vypadá, že kluci těch 300k vyberou už během dneška (minimálně se k nim velice úzce přiblíží). To je fakt pecka.
    • Přispěl dokonce i Brian Fargo a Chris Roberts - ten bude mít i meč se svým jménem :) Zatím je to pecka, takový úspěch jsem nečekal
      • link ?
        • Jejich twittery, na ten meč twitter Vávry. (dal bych ti i odkazy, ale vůbec se mi s tím nechce šaškovat, stačí do google Brian Fargo twitter a ták)
      • x_ander
        A to si myslím, že může přesvědčit spoustu váhajících lidí - když to podpořily takové osobnosti herního průmyslu, tak to přece musí být dobrá hra :)
  • Lidi nemaj Vávru rádi, protože napsal pravdivý článek o tom, jaká je Skyrim totální pyčovina a oni teď musí žít s vědomím, že strávili stovky hodin u špatné hry. Než aby si přiznali, že jsou debilové, když tráví čas u takového paskvilu, tak raději budou nadávat na Vávru. Klasika.
    • Je fakt, že článek ve spoustě věcí pravdivý byl, jenže kdybych ke všemu měl přistupovat jako Vávra ke Skyrimu, nezahrál bych si ani tu jeho Mafii, protože věř, že bys podobných 100 bodů dokázal vypotit i k ní a k H&D a nejen to.
      Ve světle jeho dokonalosti pak působí problémy z Kickstarterem o to víc jako pořádný trapas.
    • ... až pan Vávra předvede něco lepšího, pak ať klidně kritizuje. Nemyslím si ale, že to, že se kdysi dávno podílel na jedné dobré hře mu dává doživotní patent na rozum.

      Abychom si rozumněli - na jeho počin se těším... zvlášť po jeho kritice Skyrimu. Protože se bude muset setskra ohánět, aby neměl z ostudy kabát. Jistě se (nás) najde dost takových, které mu každý jednotlivý bod kritiky rádi připomenou *2*
      • bobsh
        Ale no tak. Přece nemusíš hned udělat něco lepšího abys poznal, že je něco špatně. Podle týhle logiky by drtivá většina recenzentů vůbec nemohla psát, protože neudělali žádnou hru a tudíž by neměli právo kritizovat ani tu nejnepovedenější blbost.

        Samozřejmě mu můžem vytýkat přehnaný hnidopišství, ale musíš uznat, že spousta věcí co říká je prostě pravda a vážně jsou udělaný špatně.
    • eStar
      Teda ty to schytáš od místních fanboys (stejně jako já teď). To je jako kdyby sis dovolil napsat že Arma je zabugovaná, to už by nejspíš došlo i na lynčování. Jinak ke Skyrimu, nemyslím si že by to byla hra vysloveně špatná ovšem na druhé straně to nebylo ani nic z čeho bych se musel posadit na zadek. Většina těch výtek co Vávra napsal je bohužel pravdivých, například uživatelské rozhraní, něco tak příšerného jsem u RPG snad ještě neviděl i 15 let staré hry na tom byly často lépe atd. Na druhé straně celkem dobře udělaný otevřený svět který mě dokázal na pár desítek hodin zabavit. Osobně bych té hře dal tak 7/10 (s patchy), prostě nadprůměr.
    • yenda1
      Skyrim mne bavil a hodně. Vávra je zajímavej člověk s názorem. A jejich nová hra se zatím jeví svěže a každý hráč si takové hry přát musí, jinak by byl proti sobě.
    • Mě se Skyrim moc líbil a to že na něj Vávra nadával mě nenaštvalo, spíš jsem se začal těšit že od něj možná vyjde i něco lepšího
    • Já si zas myslim, že vývojář by měl vytvářet hru. A ne psát blogísky, natáčet dokumenty, věnovat čas psaní eseje "jak nenávidim skyrim" atd. Prostě držet hubu, zavřít se do sklepa a makat na hře, tak jak se to dělalo dřív. Koukej jak dopad Phil Fish...
      • nekdo to PR musi delat
      • budu hadat .. nikdy jsi nepracoval na vetsim projektu (ne nutne software) v teamu citajicim vic nez 2 lidi ..
      • wenceslaus
        Ty jsi případ. Nechceš vývojáře rovnou přikovat řetězama? To co popisuješ nejde vydržet dlouho. Je to vyčerpávající, sebedestruktivní a ve svém důsledku i kontraproduktivní.
        Ať si se svým časem nakládá jak chce, když nakonec ukáže dobrou hru.
        Tohle "kdyby raději" je hrozně drzý... a omezený.
    • maros.goc
      ano je to neskutocny paskvil ...hrozny ....neskutocne hrozny ...ze to ludia vobec nazyvaju RPG ...neda sa to hrat ...nic horsieho som nevidel ani nehral a ani som nevidel niekoho to hrat..hruza
    • nevim že by SKyrim byl špatný ?Špatné je myšleni hráče co od toho čekal něco jiného.Ta hra je jen hra ta z a nic nemůže.Forbes je tak jen hra a když nechci taky ji nehraju. *3*
  • No do prdele, tak to bylo po dlouhé době, co jsem měl u traileru husinu :D tohle je pecka
  • Paulcz
    Nářez, určitě tento projekt podpořím. Prostředí je opravdu nádherné, je úžasné vidět, že si někdo dá práci s tím, aby hra nevypadala jako pohádkové kulisy ochotnického divadla a navíc dodrží historické reálie. Všichni mluví o nextgen a pak ukážou jen nějaké zmatené practicle efekty nebo vlající vlasy na Laře, přičemž zbytek hry je to co jsme tu viděli pět let zpátky + přepálené shader efekty. Tohle opravdu nextgen je :)
  • Doufam ze bude extra fight club kde budou hosi hrat to press demo.
  • tady je slusnej slet mozku :-D
    jsem zvedav...hra ma vyjit za dva roky,nejake zpozdeni na KS je uplne ukradeny...
    kdo chce,tak mu penize da...kdo nechce,nejaky (debilni) duvod si vzdy najde...
  • Llour
    Může mi někdo vysvětlit, proč kickstarter neumožňuje placení přes paypal?
    • ucho
      protože dokud se projekt nezafinancuje, nestrhávají se žádné peníze. u paypalu posíláš peníze hned, a pak by se ty peníze musely vracet. možnost paypalu se tedy často objevuje až po zafinancování projektu...
      edit: napsal jsem to nepřesně, peníze se strhnou až na konci kampaně. ale dokud se neví, jestli bude kampaň úspěšná, tak se paypal nedává (i když výjimka tuším u nějaký hry byla)
      • Llour
        Díky, tak tedy počkám a pošlu jim ty peníze na konci *4*
    • ztejme jim (ks) z toho tolik nekapne - proto se vetsinou PP moznost pridava az uplne na konec
      • Llour
        škoda, tahle hra by za to stála *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit