Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně byl fail psát, že bude "launch". Úplně mi bylo stydno, když jsem viděl ty zmatené cizince na Facebooku ptát se, jestli se otevírá beta nebo se dokonce hra začíná prodávat...
  • prudislav
    Nakej Kingdom Come - tohle je lepší http://www.kickstarter.com/projects/phoenixistudios/video-game-bible-chronicles-the-call-of-abraham *12*
    • jo tohle funguje nad tim drzi ochranou ruku ten nejvissi
  • Tilwaen
  • Vzhledem k tomu, že se jedná o realistické RPG - rarita na herní scéně, tak si myslím že částku Ł300,000 to překoná během týdne...celkově odhaduju tak Ł1,7-1,9m.

    Držím palce :)
  • Přes 10 melounů... uff.. JE - TO - TAM "10 075.15 CZK" ! ! ! GRATULACE *14*
    • 10 075.15 CZK co to je ?
      • 10 075.15 KCZK :)
        • to cos napsal znamená desettisícsedumdesátpět korun haléřů
  • Už teď se očekává že se vybere 218% a to se USA teprve probudí..

    viz http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
    • XXDarthVaderXX
      O hru bych se nebál. Dan to myslím v šem řekl srozumitelně...Give me your money! *5*
      • To jsem se docela divil, že to tam nechali, aby to někoho neurazilo... ale je to fakt povedený, taková upřímnost! *1*
        • XXDarthVaderXX
          Jo jo takovej hodnej strejda :-D
          Dnes by mohl být v podcastu :-)))
    • DeDy
      Tahle hra to dá s přehledem přes jedno mega.
      Video má super atmosféru a navíc ukazuje propracovanost hry. Zde není pochyb.
    • Ze začátku to jde vždycky pomaleji...většina lidí začne přispívat až v momentě kdy uvidí, že se cíl splní...a taky o tom KS hodně lidí neví, jakmile se to rozjede tak očekávám mnohem větší sumu než těch 218%.
  • Já mam největší problém s tím, že prototyp hry a případné dofinancování zajišťuje jeden z největších tunelářů v zemi. Trochu ironie jak Dan Vávra komentuje politickou situaci a korupci u nás a výplatu pobírá od takového člověka.
    • RakeW
      Podle mě vůbec nestojí za to se tímhle zabývat. Důležité je, jestli ta hra bude dobrá (a já doufám, že bude) a ne to, kdo má nějaké extrémní názory, kdo má tunelářské renomé nebo kdo má ve sklepě sado-maso dílnu... Ruku na srdce, jste si jistí, že to není zrovna vývojář/spisovatel/filmař vaší oblíbené hry/knížky/filmu, když o jeho osobě prakticky nic nevíte? V tomhle případě je ten "neherní" background (navíc ztělesnění pouze dvěma nejviditelnějšími osobami) v našich končinách profláklejší, proto s tím někdo může mít problém, ale z výše uvedených důvodů, je to ve výsledku přece šumák.
      • Pokud ta hra jako produkt něco vydělá, hádej kdo se z toho nejvíc napakuje.
        • RakeW
          Však o tom mluvím, pokud je produkt kvalitní a já o něj stojím, je mi úplně fuk, kdo se na něm nejvíc napakuje. Když si koupím dobrý jabko, tak taky neřeším, jestli sadař náhodou každý den nezabije koťátko.
        • Asharak
          Pokud ta hra jako produkt nevyjde, hádej kdo z toho bude nebude mít nic (moc).
    • Předpokládám, že kdyby ty jsi byl na Danově místě, potřeboval bys peníze a najednou se ti ozvala manželka Bakaly, tak bys řekl "ne děkuji, nechci" a pak ses bez problémů rozloučil s nápadem na super hru a šel zase dělat rutinní nudu.
      • A co je špatného na poctivém vývoji který dělá třeba Amanita? Proč musí člověk začít hned AAA hrou která běží na cryenginu? Amanita Design jsou dneska vysmátý, nikomu nemuseli lézt do řiti, dělají si co chtějí a kdyby měli chuť na tříáčkovou hru, s pomocí KS by klidně mohli. Je to o přístupu a poctivosti, to je celý.
        • Vávra už má za sebou dvě AAA hry, tak proč by se měl nořit zpátky někde do vod amatérů. Chce udělat novou značku, která bude mít své renomé stejně jako TES nebo Fallout. Hry od Amanity jsou sice roztomilé, ale to je tak vše.
  • Můžete mi někdo říct kolik máte hodin? Já jenom jestli mi nejdou špatně hodinky..
  • Do dneška jsem úspěšně odolával. Ale nyní se jdu na ten Kickstarter zaregistrovat....

    Btw, 1/3 za několik hodin. Proč mám pocit, že to vyberou na pohodu jahodu. Zajímavý spíš bude o kolik vyberou navíc.
    • Přeju jim aby nakopali zadek EA a jim podobným.
  • tohle moc té hře nepomáhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit