Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Poslouchám Fight Club a akorát jsem v pasáži o oblíkání a jak tak slyším tak apeluji na Dana, aby pinďour měl vlastní PhysX script!!!!
  • Toš koupil sem digitálního BARONa za 25 liber. Snad jim to vyjde i s investorama :)
    • Veskoslav
      Zdravím Barona von Okes, tady Baron von Veskoslav, chtěla Vás já pozvat na moje panství, tak za půl roka, ja!
      • wenceslaus
        Výborně! To si zrova prijdu pro daně... :-D

        hrabě (Earl) Wenceslaus
        • a cestou pálit, znásilňovat a drancovat, jinak by to nebyla pořádná husitská návštěva
          • Veskoslav
            V I. aktu ještě mají Husiti chvíli čas:)To je spíše povstání šlechty.
        • Veskoslav
          Vedlejší državy, spadám pod Němce:-D
          • Zrádče! :D
  • Nekdo se tady ptal na nejoptimističtější Danův odhad situace vývoje prvních dnů kampaně na Kickstarteru. Tady je aktuální odpověď od Warhorse Studios:

    "We made some predictions and slightly over 100k in 24hours was our highly optimistic version. 165k in abou 13 hours? You guys rock! We love you all! PS: Most of the team is asleep right now as there is 1a.m. in Prague. I want to see their faces in the morning!"
  • Kr.Pa
    pokud to bude do 25 dolaru, dám jim je
  • S tímto tempem hrozí, že 100 000 vyberou již dneska. Třetina za první den je docela terno.
    • ucho
      no popravdě kdyby dnes nebo max do zítra nedali 100k, i bych se trochu bál o zafinancování. takže já doufám, že dnes těch 100k padne a zítra to vyleze přes 150k... ideálně k 200k. pak budu klidnej :)
    • Magister_Peditum
      Ono se to asi zpomalí, ale i tak mají času habaděj. Myslím, že tu částku mají téměř jistou.
  • Magister_Peditum
    Zajímalo by mě, jestli si ve hře budu moci vybrat ke komu se přidat. Možnost "kolaborovat" se Zikmundem proti králi Václavovi by byla super.
    • Keyz
      Tuším, že v Levelu psali, že nechtějí měnit zásadně dějiny.

      Ale v nějaké míře by to snad šlo udělat. Bylo by to opravdu zajímavé. I když jestli postavě zničili vojáci nějaké věci apod...
    • Veskoslav
      Já bych šel. Měli hezčí brnění *1*
      • Keyz
        Myslíš ty dlouhé kapuce na jejich přirození jak někdo psal? *1*
      • jak to víš? někde jsou fotky? *2*
        • Veskoslav
          No jelikož se zachovaly záznamy i nákresy brnění. Navíc takový řád Německých rytířů byli jedni z nejhorších nepřátel tehdejší Evropy. Defacto tanky tehdejší Evropy. Do doby než se rozšířily kuše to byli prakticky neporazitelní nepřátelé. To, že jim Husité například napráskali bylo spíše dáno debilitou protivníka a správně zvoleným bojištěm než výbavou. Jinak vyrovnat se jim vyrovnalo akorát Polské jezdectvo.
          • wenceslaus
            Střelný prach, organizovaná pěchota a dřevcové zbraně... to samo by stačilo k úpadku rytířstva.
            • wenceslaus
              Takové dělo kuší nenahradíte :-) Palné zbraně zkrátka získávali převahu díky snadné obsluze a relativně jednoduché výrobě. Píšťalu a jiné husiti hojně používali. Navíc měli střelné zbraně i silný zastrašující účinek na ludi.... i na koně.
            • Veskoslav
              V té době byly střelné zbraně tak stabilní a přesné, že přesnější a smrtelnější bylo po protivníkovi plivat. Navíc proč střelný prach, když kuše měla průraznost, sílu, rychleji se nabíjela a její spolehlivost většinou nehrozila zabitím majitele.
            • Kuše kosili rytíře po stovkách desítky, dost možná i stovky let před střelnýma zbraněma
          • Magister_Peditum
            Když vynechám oděv tatarů, tak se v 15. století brnění v jednotlivých zemích od sebe moc nelišilo. V podstatě se nosilo u nás to samé, co třeba ve Francii.
            • Veskoslav
              To máš pravdu. Ale ve srovnání s Polskem a "Německem" jej mělo minimum lidí. Doba Václava IV. je dobou úpadku. Bohužel. Jinak takové helmy Polské jízdy podle mě patří k nejhezčím, co byly.
  • A už jsem EARL :D :D
  • Už to tady někdo psal... jestli nebo až se vybere ten goal na Kickstarteru, tak udělat ještě menší věc třeba na Startovači čistě pro CZ dabing *1*
  • £200 000 ! Nádhera .. *4*
  • Zkoušel jsem trošku šířit tuto informaci a jen pár positivních reakcí...
    Až je to smutné, reakce těch lidí. Objevilo se např.: "táhni", "A to mám jako přispět? :D", "takových peněz... To by bylo rumu... a toho piva". Nebo reakce "A je to zadarmo?" ta mě taky pobavila.
    Achjo...
    • no to záleží kde jsi agitoval, já osobně nesnáším, když na specializovaných internetových fórech někdo spamuje i kdyby to bylo pro sebepozitivnější věc tak to tam nepatří jako když bezmozci tahají politiku na servery o hrách bych je hnal svinským krokem a oni se ještě tváří strašně ublíženě jako že taková věc je důležitá a ignorovat by se neměla
      • ps: samozřejmě že by se ignorovat neměla ale každá věc má svoje místo, je to jako kdyby si chtěl pivo a šel na něj do hospody a místo toho by tam prodávali ředkvičky
    • Ale, když se někdo trochu orientuje v hrách, tak říká jak je to skvělé :-). Takže jsem spíš narazil na nějaké trouby, co hrají jen jednu hru stále dokola.
    • Ja sem jim tam nejake penize dal. Docela dost na moje pomery a to premyslim ze to jeste zvednu at mam tricko. Na ten rum sem vubec nepomyslel. Asi to uz zvedat nebudu
      • Já dal na Earl reward

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit