Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Tak ode mě tam mají kluci už taky nasypáno. A naskakuje to dost rychle. Věřím, že to dají.
  • Tak Bakala už může v klidu poslat peníze do Warhorse *1* Už jen 90tis. £. Jsem zvědav, co za věc vypustí Vávra, při dosazení čáskty.
  • Nemam moc casu vse procitat :) existuje nejaka moznost, aby ta hra vysla kompletni a nerozdelena do aktu, pokud by se vybralo dost penez?
    • ucho
      počítám že ne. řekl bych, že kvůli kickstarteru se musí snažit urychlit vydání v rozumnějším čase a to znamená tu hru zkrátit (rozdělit)... lidi by asi nezkousli přispět na něco, co by mělo vyjít nejdřív za tři roky... takhle na to snadněji přispějí.
      • hlavne takhle budou prizpivat hnedle 3x ze *1*
        • ucho
          to je samozřejmě nesmysl...
    • Pochybuju, protože už za 15 liber máš na kickstarteru přístup do Actu I. Kdyby to udělali jako jeden celek, tak ti co dali 15 liber budou mít odemčenou jenom první třetinu hry?
  • Tushan
    držím palce. nečekal jsem že to bude až taková paráda *3*
  • Poslední tisícovka zbývá
    • a je to *5*
  • Na Kickstarteru se teď nešťastně objevil celkem podobný projekt - CRADLE, dokonce i s podobnou cílovou částkou.. tak aby se tyto 2 hry navzájem nepřipravovaly o backery *4*
    • Vávra má výhodu, že nedělá fantasy.
    • Cradle moc nevěřím, zatím prakticky ukázali, že mají šikovného koncept artistu, zbytek na mě nepůsobí nějak unikátně. WH už aspoň mají část hry hotovou
      • No pak tam jsou ještě věci jako PANTHEON, UNSUNG STORY nebo TO THE DEATH ale ty startovaly většinou už dřív..
        • To jo, ale tyto hry nemají zdaleka takovou publicitu jako Kingdom Come... Zároveň se spuštěním Kickstarteru se totiž o této hře objevily velké články na populárních zahraničních webech.
          • tak ten UNSUNG STORY to už má defacto jisté (http://www.kicktraq.com/projects/482445197/unsung-story-tale-of-the-guardians/)

            CRADLE to bude mít těžký a PANTHEON to spíš dá
  • Ale když to hodně shrnu, tak je to jen Mount and Blade s lepší grafikou a příběhem *1*
    • nekromant33
      což je moje vysněná hra
      • *4*
  • 40% so far... hezke na prvni den, snad to dolizou. Problem vidim v tom, ze jak rikaji, chteji 500k jako 10% jejich rozpoctu aby presvedcili vydavatele. To je horky zelezo za prdeli. Jinak ten KS projekt je hezky udelanej, dobre se to cte, ma to hezkou anglictinu a da se z toho vycist par veci, ktere by si mozna zaslouzili i clanek? Co sleeplessi?
  • nikde jsem se nedočetl jestli se ve hre budou vyskytovat nemoci nebo jestli muzes něco chytit atd.... *5*
    • urcite mor, a celu hru budes lezat na posteli nech je to realisticke *1*
      • mor budou roznaset krysi a bude jich vic a vic a vic moru kdyz mrtvoly nebudes ulizet....originalni ne?
    • walltar
      Jen pohlavně přenosné ...
      • kterych se ctenari games.cz obavat nemusi
  • Taky plánuju minimálně 20 USD. Uvidím ještě podle situace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit