Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové ja vím, že to je vydláckej nezajímavej a blbej dotaz teď. Myslíte, že české RPG s českou historii bude kompletně česky ? (Ono v tom moc nedoufam když jsou na tom finančně špatně zadarmo to určitě není...)
    • smejki
      Dan už někde říkal, že by rád. Ale dabing je drahý jak prase a ČR je příliš malý trh, takže to nejspíš neutáhne. Když ale svět vyklopí na stůl 30 mega jako u Star Citizen, tak ty náklady asi nikoho moc trápit nebudou.
      • neverim ze by se toho v cz prodalo tak malo aby to nezaplatilo cesky dabing, ale je mi jasne ze se toho proda dost i bez dabingu. neudelat ho je proste takova vycuranost...
        • smejki
          Pokud je definice vyčůranosti "neprodělat peníze na konverzi pro trh", pak ano, je to vyčůrané.

          Dabing stojí jednotky milionů (Kč) a průměrné hry se tu prodá pár jednotek tisíc kusů. Kdyby se podařilo zopakovat české prodeje Mafie, tak by to možná šlo. A to i přesto, že Mafie je z hlediska dabingu mnohem menší projekt. Vše záleží na možnostech.
        • Radioaktivni_surikata
          To ti nevim. Já myslím, že je lepší kvalitní anglickej dabing, než třeba Bethesdí model 15 dabérů pro 20 důležitejch postav, a pak 3 dabéři pro zbylý stovky míň důležitejch nebo absolutně nedůležitejch NPC. Pokud bys chtěl kvalitní dabing, tak by to bylo fakt dost chechtáků navíc.
      • Ronox
        Že by stretch goal jen pro CZ? *4*
        • smejki
          needz moar infoz!
    • Bude záležet na Bakalovi jestli to zacáluje *1*
    • To, že si to budou vydávat sami, tomu určitě nahrává.
    • DeDy
      Mně by se spíš líbilo, kdyby se to celé mluvilo staročeštinou + titulky EN, DE, atd. *1* A samo Němci by šprechtili. Vím je to nereálné.
      • to by byla bomba
        • To by byla, ale potřeboval bych titulky i na tu staročeštinu...
          • to aj nemci na tu stredoveku nemcinu:)
    • Já věřím, že určitě bude.
      • no to bych taky rád věřil ale Dan evidentně moje prašule nechce když se k tomu nikjak nevyjadřuje!
        • taky bych je od tebe nechtěl, vypadá to, žes IQ moc nepobral a cíl se vybere i bez tvého příspěvku *5*
    • Myslím si, že by Vávra byl nadšený, kdyby mohl do hry dát i autentický jazyk a mluvu. Jen by tomu asi nikdo moc nerozuměl :D
  • Tak koukám, že to zase nabralo určitou rychlost :)
  • Omlouvám se, ale neříkali, že včera okolo 11 hodiny, že brzy spustí nový trailer a poskytnou nové informace a stále nic nevidím?

    P.Z To není dobrý začátek snad bude vykompenzován
  • Headlines na http://www.gamestar.de/ i http://www.gamestar.de/...Páni *4*
    • óprava
      i http://www.gamespot.com/ *2*
    • Veskoslav
      Po přečtení diskuze to v 90% chválí a přispívají. A přitom Němci tam budou nejspíš za ty špatné *1*
      • Němci by mohli tvořit podstatnou fanouškovskou základnu. Kdyby tam WH zdůraznilo, že se vlastně jedná i o boj panovníka Svaté říše římské a zamávalo vlaječkou, tak jim Němci a Rakušáci utrhají ruce ;-)
      • Magister_Peditum
        To spíš Maďaři. Na té historické látce je vlastně úžasné, že tam svoje záporáky budou mít úplně všichni, Němci, Maďaři i Češi. Nikdo si nebude moci stěžovat, že ho hra diskriminuje. A v traileru jsem zahlédl i polskou orlici, tak uvidíme. *4*
        • Tak to bude na těch 10 km2 docela hukot.
        • Veskoslav
          Poláci patřili k nejlepším rytířům tehdejší Evropy. Ale také k největším fanatikům. U nich byl rozkol. Bojovali proti Němcům a zároveň nenáviděli husitství.
          • Magister_Peditum
            V době, kdy se hra odehrává, tu ještě husitství nebylo (možná v dalších dílech). Teď to bude o revoltě šlechty vůči králi. Zasahování uherského krále Zikmunda do věcí českého království atd. Proto ten vpád Maďarů atd. Poláci v té době měli plné ruce práce s řádem Německých rytířů. Teď mě napadlo, že jsem v té jedné ukázce velké bitvy vyděl právě znak Německých rytířů a Polskou orlici. Že by bitva u Grunwaldu nebo nějaká s podobnou tématikou? Inu, proč ne. Zapadala by zhruba do stejného období a je to jedna z nejdůležitějších i největších bitev začátku 15. století.
            • Magister_Peditum
              Hlavně by to z hlediska hry ani nebylo divné, protože Češi se ji (na obou stranách) taky zúčastnili (a hráč by tam mohl potkat Žižku).
            • Veskoslav
              To by byl masakr. Jenom tehdy se té bitvy účastnilo takové jezdectvo, že Pán prstenů v Návratu krále pomalu hadra. No husitství a jeho základy jsou položeny těsně po korunovaci našeho slabého krále Václava IV.
      • Jo no :)...Mě spíš překvapili ti volové na gamespot...ano převaha kladných komentů ALE ty negativní komentáře typu ''omg další hra jako skyrim'' či ''omg kopírujou skyrim'' jsou na facku :D
  • http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
    Sice nezmyselna, ale ajtak pekna predpoved 1387% :)
    • Pulka_lahve
      Kdyby se tahle předpověď vyplnila, tak dá Fargo sklesle Alt+Tab na tu svojí retro hříčku co si tam šudlá s kámošema a Vávra si dá v křesle na Florenci vítěznej doutník jako boss herního průmyslu, kterej zrovna revolučně zvítězil nad přizdisráčskejma herníma producentama.
  • ringmancz
    nečekám, že by to spustili během následujících hodin. to spíš až zítra ráno/v poledne
  • Sakra, mají už přes 140. Oni těch 150 dneska možná daj!.
    • Erien
      145 to víš že dají a s přehledem. Mnohem zajímavější je tahle statistika http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
      • USER47
        Kicktraq ti zatím neřekne vůbec nic. Ta současná kalkulace nepočítá s nevyhnutelným zpomalením po prvních dnech, takže ty čísla jsou nesmyslný. Teprve až bude dost dat na výpočet v záložce Projection, začne se to blížit reálnejm možnostem.
        • Erien
          Samozřejmě to počítá jen aktualní úbytek, ale časem to bude přesnější. A tímhle ani nechci říct že by to vybralo 4 miliony o tom pochybuju. Spíš bude zajimavé tu statistiku sledovat, kolik by to mohlo být.
      • spise by me zajimalo narodnostni zastoupeni
  • Keyz
    Jsem zvědav na ten boj. Vypadá to opravu věrohodně ale hlavně aby se to dobře ovládalo. Jestliže pohyb seku určím kliknutím + kombinací w,s,a,d,wa,wd, tak to by šlo. A do toho blokovat je pohoda...

    Co mě vadilo, bylo to zpomalení. Pak ten boj nevypadal tak věrohodně. Snad to nakonec bude v jedné rychlostí případně podle únavy v menší. QTE v kombu taky nemusím. Na co kombo, když ho mohu zabít vlastní dovedností? Uvidíme no.
    • Tu kombinaci kláves, kterou jsi vzpomenul, mi strašně připomněla vymačkávání fatalit ve starém dobrém Mortal Kombatu. *1*
    • O combatu se mluvilo ve fight clubu.
      • Keyz
        To vím, ale nebylo to řečeno jak se to ovládá na ovladači anebo K+M.
        • Jelikoz tam mas osm stran a podle ui co jsem videl, tak to bude pravdepodobne neco jako drzet leve tlacitko a pritom mysi vybrat smer utoku a u gamepadu zase pravou hlavickou smer nebo jak se tomu rika.
          • Keyz
            To mě taky napadlo, ale je to dost pomalé. Uvidíme.
  • Velká škoda, že kickstarter-trailer je venku tímto způsobem... ale JE NAPROSTO FANTASTICKEJ!!!
  • x_ander
    Ha..čtvrtý papež..
    • To je schizma :D
    • x_ander
      Ale mohli byt přidat ještě nějaké tiery..šestistovkové jsou všechny pryč a určitě se najde ještě dost lidí, kteří by podobnou částku dali. Mít na to ty prachy tak neváhám.
      • Veskoslav
        Já si ve svém okolí připadám jako chudý baron, jsem se v hospodě pochlubil při obědě a zjistil jsem, že všichni okolo jsou o stupeň či dva výšše *1*
        • Keyz
          Budeš muset sloužit dalším no. *3*

          I když papežům a králům asi bude sloužit většina :)
        • Magister_Peditum
          Od kdy baroni chodí do hospody? Jsem myslel, že chlastají na svém hradě. *15*
          • Veskoslav
            No musím provětrat kuchtičky:-D
      • Keyz
        To je pravda. Navíc obsahují zajímavé věci a takto 300 a 600 bude pryč jako nic.
    • Keyz
      Aby z toho nebyl simulátor života věřících :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit