Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FAQ z Kickstarter (omlouvám se, zda to zde už bylo)

    ?: What language versions do you plan?
    ----------------------------------------------------------------
    !: We’re creating the game in English and with English voiceovers. We would like to make French, Italian, German and Spanish versions of the game as well.

    Our past experience also suggests there will be a Polish, Russian and Czech version of the game, not necessarily with voiceovers, though.
    • U mě český dabing zážitek prohlubuje nedokážu si představit Mafii bez cz dabingu ..že v té době většina obyvatel mluvila německy je irelevantní i když se možná najde pár nadšenců co budou hrát v nemčině.
    • Kravicka
      Ceska hra, odehravajici se na ''Ceskem'' uzemi bez ''ceskeho'' dabingu by bylo docela zklamani.
      • radeji kvalitni anglicky dabing nez obvykle spatny cesky ... resp. at tam je, ale at se i u nas prodava multi verze a at jdou vypnout titulky odvadejici pozornost ..
      • XXDarthVaderXX
        Zvlášť když v té době většina národa mluvila NĚMECKY :-D
        Což se ani nelze divit, když naše území spadalo pod Svatou říší římskou *3*
      • ceska hra odehravajici se na ceskem uzemi kde 30% lidi mluvilo cesky a to znamena skutecne cesky, ne tim dobrovskeho/ jungmanovym paskvilem a 70% nemecky. Doporucuji nejdriv odlozit ucebnici dejepisu pro zakladni skolu a pote se podivat na nejake fundovanejsi clanky, pak pochopis problematiku sudet, ktere tu sou od 12st. a problematiku ceskeho jazyka. Me teda ceska verze nechybi, ackoliv chapu ze preklady pana Kanturka jsou fantasticke, i tak jsem nenasel nic co by se v anglictine nedalo rici lepe nez v cestine.
        • walltar
          Já bych si klidně CZ s dabingem zahrál, ale musel by mít televizní kvalitu někdy před 20+ lety ... o dabing od dnešních dabérů za dumpingové ceny, vážně nemám zájem. Takže já jsem taky za pořádné jedno namluvení, než 10 špatných.
          • XXDarthVaderXX
            Také bych bral v potaz to, že AJ byl, je a bude naproti CZ stále hodně podobná. Dát tam vhodnou Češtinu(+ by tam pro realističnost měla být NJ)? Pánové a dámy, kdo by tomu pořádně rozuměl? Pomalu nikdo.
          • Naprosto souhlasim, kvuli novym cesky daberum jsem musel zacit prohlubovat sve znalosti francouzstiny, spanelstiny a nemciny, nez poslouchat ten otresny preklad, to se ten cizi jazyk radeji naucim, byt by me to melo stat mnohokrat vic usili, nez jedno zhlednuti spatne nadabovaneho filmu.
          • Keyz
            Přesně. Kvalitně EN + CZ titulky by snad mělo být. Další dabované jazyk mě jsou osobně jedno, ale kdyby to bylo CZ, tak bych to vyzkoušel. Třeba by to překvapilo. I to je možný.
        • Nemluvily v te dobe cesky predevsim nejniz postavene socialni vrstvy obyvatel? Spodina.
          • ne
      • Veskoslav
        Tak ono je pochopitelné docela. Ale někde říkali, že pokud budou finance, tak vznikne i český, polský a ruský dabing. A osobně mám rád pouze dvě hry v českém dabingu. Warcraft 3 a kupodivu 1. zaklínač, u druhého polština+české titulky.
        • Chybí ti tam Mafie 1.
        • A propó, dá se někde legálně sehnat ten Warcraft 3 s čekým dabingem? Na Battlenetu to nemaj :).
          • wenceslaus
            Ne! Jen to ne! :-DD Trhal jsem se u něj smíchy.
            • Přesně :D, byl to neskutečnej zážitek... akorát jsem tehdy měl buhvíjakou kopii a teď už to nejde rozumně sehnat :-(
          • Veskoslav
            Taky jsem měl problém. Nakonec jsem koupil na aukru. Všechno v pohodě, problém byl jenom sehnat poslední verzi patche na český dabing, aby jel i battlenet. Jinak digitální kopie je v angličtině i když máš médium v češtině.
  • Hra to bude určitě skvělá, pan Vávra vždy dělal dobré hry. Věřím mu. Jen se mi zdá malá částka kterou chtějí vybrat, jen 500k USD? Když jim nestačilo 80 mega od Bakaly, tak 10 mil to je nic ne?
  • A šup s tím na FB, třeba se ještě někdo chytne:)
  • Tipuju, že o půlnoci to padne.
  • wenceslaus
    http://www.kickstarter.com/projects/11447722/rubber-band-machine-gun-0/?ref=kicktraq
    • wenceslaus
      http://www.kickstarter.com/projects/1164366293/just-print-play-international-collaboration?ref=home_popular
    • wenceslaus
      Pardon, mela být reakce ale muj mobil ma debilni vkladani odkazu...
  • Kurňa jak na to tak koukám, alespoň jeden milión by jim tam mohl padnout *1* 300k už maj jistejch.
  • ..ještě mohl mít v tom videu na Kickstarteru jak mluví pár záběrů v ritířském brnění třeba v té středověké krčmě ale to je už opravdu hnidopišství.
  • Llour
    tak i britský eurogamer si všiml *4*
  • Jakmile to dají konečně budeme moci provést Kingdom Cum!
  • Pokud si to teda člověk chce zahrát co nejdříve, tak má koupit jakou verzi? Operuje se tam totiž se třemi pojmy EARLY ACCESS, ALPHA, BETA a mám v tom bordel *16*
    • Přesně tak, podle vyjádření, už nevím kde, myslím, že na RPS, se zdá, že Early access je u fyzické Baron edice to samé jako Alpha bez Early access u digitální Baron edice.
      • teď si v tom udělal ještě větší bordel
        • neudělal, ty edice jsou co se přístupu ke hře týče totožné, akorát jedna je DIGITAL a jedna FYZICKÁ. Neumíte číst ?:)
          • takže cca 800Kč do Alphy...
            • Tak ted jsem přispěl těch 30 liber, tak jsem zvědavej, jen doufám že ta hra bude i v CZ dabingu.
            • Veskoslav
              Jj Digitální verze Baron je první, kdo má přístup do Alphy, Knight má pouze Betu.
    • celoush
      nejdřív alfa (dražší), pak beta (levnější) - obojí je "early access" a nakonec celá hra (nejlevnější).
      • Takže to chápu správně, že pokud si to chci zahrát co nejdříve (v early accessu) za co nejméně peněz tak koupim EARLA? A říkalo se už někde jak daleko od sebe bude vydání Alphy a Bety?
        • "BARON" za 25 liber (40 dolarů nebo 30€ček) je přístup do alfa verze. První vydání Alfy bude cca za půl roku po úspěšné kampani, beta bude před vydáním (to je maximálně ve Q4/2015).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit